top of page

O mně

Přeji si, aby vám mé sdílení a příběhy změnily pohled na to, co je možné zažít. Aby vám pomohly připustit si, že je možné naprosto cokoliv! A aby se vám začalo dít to, co si z celého srdce přejete. 
Každý den. Po celý rok. Po celý život.

 

Jsem milovnicí synchronicit a zázračných řešení, vizionářkou, mentorkou, raw food specialistkou, autorkou vlastní edice profesionálních mixérů Omniblend, maminkou dvou nádherných dětí, milující partnerkou, kreativní duší a spoluautorkou několika projektů a firem zabývajících se životadárnými poravinami (Vitalvibe), dlouhověkostí (Vitavibe Longevity) a rostlinnou stravou (Love of Raw).

Mou vášní je inspirovat a motivovat druhé ke zdravým návykům, které dokáží proměnit tělo, zdraví, mysl a celkovou energii v životě.

Natočila jsem několik stovek vlastních videoreceptů z celistvých a přirozených potravin a sepsala spoustu inspirace do knih, článků a online kurzů. Moc ráda také tvořím neobvyklé akce u nás na prodejně ve Vitalvibe. Mojí láskou je design, focení, tanec a čokoláda ve všech možných formách.

 

Společně s mým mužem Honzou milujeme živou (raw) a veganskou stravu a vytvořili jsme několik projektů zabývajících se vším, co podporuje zdravý a vědomý život. Tento způsob bytí nás naplňuje a dává nám obrovský smysl.

Máme dvě krásné a hlavně zdravé děti, které vedeme k vědomému životu a k lásce k přírodě, lidem i této planetě. Podporujeme jejich dary a talenty a učíme je, že vždy má vše své řešení, že všechno je v životě možné a že zázraky se dějí.

Svým životem inspirujeme druhé. S radostí šíříme vše, co nám dokonale funguje a co na naší cestě za zářivým zdravím a harmonickým životem objevujeme.

britney-gill-photography_PAMPA_NAT_42.jpg
E15A6283.jpg

Čokoládová mise

 Kakaové boby jsou zázrakem přírody. A protože zázraky miluji, tak učím i ostatní, jak s čokoládou pracovat a vyrábět si vlastní. A nejen svou vlastní čokoládu, ale třeba i úchvatná rituální kakaa a kakaové elixíry!

Jsem milovnicí čokolády, kakaových rituálů a kakaových ceremonií. A tak již mnoho let učím ostatní pracovat s čokoládou ve všech jejích podobách. Mnoho inspirace a videoreceptů najdete na mém webu Love of Raw. Ale i zde s vámi budu toto téma sdílet. 

Čokoládu miluji natolik, že jsem se ji rozhodla profesionálně a hlavně i rituálně vyrábět

 

Díky tomu kouzelnému způsobu výroby je tato čokoláda velmi speciální a jediná na českém trhu. Kouzelná a pohádková je totiž už její samotná výroba, která probíhá jednou za čas – vždy na úplněk nebo novoluní.

A hlavně. Nejde jen o prodej čokolády, ale hlavně o to, abyste si po jejím ochutnání začali vyrábět čokoládu i vy sami. Je to jeden ze způsobů, jak jsem se rozhodla naučit vás si čokoládu vyrábět.

 

Vše začalo tímto nápadem...

Mám skvěle vyladěný recept na čokoládu. Receptura je úplně jednoduchá, a tak ji zvládne vyrobit opravdu kdokoliv. A navíc si každý může vyrobit svou vlastní variantu čokolády – přidat do ní ingredience dle své fantazie.

 

Rozhodli jsme se, že čokoládu začneme vyrábět – a to z nejkvalitnějších surovin od nás z Vitalvibe. Na obal jsme sepsali přesnou recepturu, abychom ostatní motivovali si čokoládu vyrábět doma. Protože když ji ochutnáte, tak budete mít chuť si ji sami zkusit vyrobit. A navíc si do ní můžete přidat ingredience, které milujete. A tak si udělat čokoládu snů s originálních chutí a kombinací, kterou nikdo jiný nedělá!

Mise splněna a plní se dál

Minulý rok jsme vyrobili 330 kg rituální lámané čokolády! A k tomu se prodalo i mnoho balíčků na výrobu čokolády, které jsme také připravili, aby byla celá výroba pro vás ještě snazší.

Jsem šťastná, že jedna z mých vášní, kterou jsem se rozhodla poslat dál do světa, se takto naplnila a stále naplňuje. Cítím velkou vděčnost a tentokrát tato vděčnost voní po čokoládě.

Podrobné informace o výrobě mé rituální lámané čokolády společně s videoreceptem a přesnou recepturou najdete na mém webu Love of raw.

 

Tady a teď

Nikdy není pozdě změnit cokoliv ve vašem životě. A pokud něco změnit opravdu chcete, ten čas, kdy to změnit, je teď.
Přeji vám, ať se rozhodnete vystoupit z omezujících přesvědčení, dovolíte si prožívat život v lehkosti, radosti, v souladu se svým srdcem a otevřete se i možnostem řešení, které mohou být více než kouzelná.
Přeji vám, ať vás proces proměny a růstu baví, protože pozorovat pomoc celého vesmíru, který se spojí, aby vám přinesl to, o co žádáte, je neuvěřitelně krásné.

 

Nastal čas začít s vámi sdílet i tuto mou vášeň – žití v radosti, lehkosti, nadhledu a v oceňování radostných maličkostí a velkých zázračností života.

 

Dlouho ve mně rostla touha uchopit kromě rostlinné stravy i toto téma. Inspirovat vás na vaší individuální cestě a předat vám něco z toho, co mi dokonale funguje. Může to totiž zafungovat i vám.

Jednou z mých hodně velkých radostí v životě je vidět, jak jsem mohla někoho inspirovat natolik, že proměnil svůj život způsobem, který si nedovedl ani představit.

 

Tento projekt vzniká bez plánů a očekávání. Vzniká jen tak. Pro radost. Ze srdce. Z lásky. Pro mě samotnou a pro ty, kteří cítí, že se chtějí v životě posunout zase o něco dál.

Dovoluji si vstoupit do procesu tvorby tohoto prostoru.

Pro sebe.

Pro vás.

Pro všechny.

Pro celý vesmír a ještě dál.

Pro to nekonečné nekonečno kolem nás.

Pro radost.

Pro tedy a teď.

Pro proměnu této planety.

S láskou, radostí v srdci a absolutní vírou v zázračnost života, vesmíru a celé existence.

Zuzka Noah

2019-08-13_00162.jpg
bottom of page