top of page

E-book: May Cause Miracles

60 stránkový e-book, který vám otevře cestu, jak žít ještě ve větší radosti, lehkosti a zázračnosti.

Tento e-book vznikl z obrovského nadšení a touhy inspirovat vás, abyste mohli žít život, o kterém sníte, nebo o kterém jste si možná ještě ani nedovolili snít.

 

Najdete v něm mnoho klíčů, příběhů, inspirací, technik a mindsetových nastavení, které vám pomohou vidět situace jinak a díky tomu prožívat svůj život ve větší lehkosti, radosti a možná i zázračnosti.

Jedna z věcí, kterou vám tento e-book ukáže, je, že všechno je možné! A navíc se to „všechno“ může dít kouzelně a zázračně!

Pokud vás e-book přitahuje, je v něm pro vás obsaženo něco, co vás otevře, abyste začali žít naprosto nádherný, naplněný, láskyplný a zázračný život, pokud si to vy sami dovolíte. S tímto záměrem je psaný a  touto energií a vibrací bude přitahovat intuitivně ty, kterým může pomoci na cestě za krásným životem a vším, o čem sní.

Přeji si, ať se díky tomuto e-booku stanou zázraky a synchronicity samozřejmým prvkem chápání a prožívání vašeho světa a reality.

Těším se už teď na to kouzlo, které se vám ukáže!

E-book vám přijde na e-mail jako dárek. Pokud jej chcete získat, zadejte svůj e-mail pod tímto textem.

The e-book has just been sent. Please check your e-mail.

_edited.jpg
1.jpg

E-book: Čokoláda
a rituální kakao

Nikam jinam nevměstnala příroda tolik živin a na tak malé místo, jako je to v případě kakaových bobů. Díky tomuto e-booku budete mít jasno v tom, jak si čokoládu vybrat, jak si ji vyrábět a v jak si čokoládu ve všech svých formách

zařadit do každodenního života. Třeba ve formě rituálního kakaa,vlastníoručně vyrobené čokolády či třeba crunchy smoothies.

 

Tento e-book vznikl z obrovské lásky, vášně a nadšení k čokoládě ve všech jejích formách. Přeji si, aby vás motivoval vyzkoušet nové recepty a přinesl vám velké a důležité PROČ, díky kterému vám čokoláda bude chutnat ještě víc a stane se vaším dalším zdravým návykem.

 

Najdete v něm několik kapitol o čokoládě a kakau, o jejich kvalitě a možnostech využití a také mnoho inspirace a mých nejoblíbenějších receptů v recept na rituální kakao, který používám při rituálech.

Čokoláda ve své přirozené podobě je pro mě jeden z největších přírodních darů, který jsem na své dlouholeté cestě za rostlinnou stravou objevila a zařadila do každodenního života.

 

V tomto e-booku vás budu inspirovat k tomu, abyste si tuto mocnou holistickou medicínu, kterou čokoláda v té nejzdravější a nejvýživnější podobě je, přidali do svého života. Přinese vám totiž obrovské množství živin, energie, blaženosti, dobré nálady a propojení s vaším srdcem a se sebou samými!

Pokud tedy máte chuť na něco výjimečného a na druhou stranu snadného, rychlého a neskutečně zdravého, pojďte vyzkoušet jeden z čokoládových receptů z tohoto e-booku a vytvořte si z pojídání čokolády magický zážitek!

E-book vám přijde na e-mail jako dárek. Pokud jej chcete získat, zadejte svůj e-mail pod tímto textem.

60 stránkový e-book o čokoládě a kakau, ve kterém vás naučím, jak si připravovat kakaové elixíry a vlastní čokoládu v té nejvýživnější podobě

The e-book has just been sent. Please check your email.

cokolada
bottom of page