top of page
2.jpg

Your only limit is your mind

MIRACLE LIFE JOURNEY
soukromá facebooková skupina 

 

Tato skupina vznikla původně pouze pro absolventy 21 denního Miracle mindset programu, ale rozhodla jsem se ji otevřít i pro ty, kteří by chtěli být se mnou v užším kontaktu a čerpat inspiraci a motivaci. Také vznikla z obrovského nadšení, vášně a touhy inspirovat vás, abyste mohli žít život, o kterém sníte, nebo o kterém jste si možná ještě ani nedovolili snít.

Jedna z věcí, kterou vám tato skupina přinese je to, že si začnete uvědomovat, že všechno je možné!

A navíc se to „všechno“ může dít kouzelně a zázračně!

​Přeji si, ať se díky této skupině stanou zázraky a synchronicity samozřejmým prvkem chápání a prožívání vašeho světa a reality.

79BF9BE6-D5B2-499C-A8A2-3B94240665DF.jpeg

Už na mé cestě po posvátných místech Bhútánu mi přišlo jedno obrovské poselství. Když jsem se sebe a celého Vesmíru ptala, jaký je další krok na mé cestě, tak mi přišla tato věta:

Stačí, že věříš na zázraky – ty a ostatní začnou věřit také. Stačí, že to žiješ ty a ostatní si to umožní také.

Je to jednoduché, tak jednoduché.

A tak dalším zázračným krokem pro mě i pro vás je tato skupina a možnost do ní vstoupit.

Zatím bude otevřená na dobu jednoho roku.

 Protože je ale možné všechno, tak třeba se pak rozhodnu tuto dobu prodloužit a bude pokračovat dál a dál.

Tahle skupina je:

Krokem k naladění se na témata miracle mindsetu.

Krokem k ještě většímu otevření se vašemu neomezeného potenciálu mysli a sebe samých.

Krokem k tomu, abyste udrželi pozornost na tom, jak moc je život nádherný a zázračný.

 

Krokem k tomu, abyste uvěřili zase ještě o něco víc.

Krokem k tomu, abyste se možná otevřeli tam, kde jste si nedovolili otevřít se.

5.jpg

Záměr pro Miracle life skupinu

 

Mým záměrem je předat vám esenci radosti, lehkosti a neomezených možností. Je to pro mě jedna z hlavních misí a velkých radostí. Vím, že už jen to, že budete součástí energetického prostoru této skupiny může změnit váš život. Tímto rozhodnutím totiž říkáte ANO kroku se zázračnou a dost neomezenou esencí.

 

Dalším záměrem této skupiny bude ještě více ukotvit vaši absolutní víru a důvěru v každodenní zázraky.

Podpořit a posílit vaše zázračné flow.

Nebe na Zemi není místo, které musíte najít, ale stav mysli, pro kterou se musíte rozhodnout.

2.jpg

Nabídka

 

Uzavřená facebooková skupina

Budeme spolu v kontaktu skrze uzavřenou facebookovou skupinu. Budeme sdílet, co bude dít – synchronicity, znamení a life upgrade. Budu vás podporovat, abyste viděli zázraky ve svém životě a žili život ve větší radosti, souladu, jasnosti, nadhledu a důvěře.

Inspirace a motivace

V rámci facebookové skupiny s vámi budu sdílet další inspirace, jak ještě více váš miracle mindset prohloubit. A to formou videí, článků a příspěvků.

Mindsetové přesvědčení měsíce

Každý měsíc se zaměříme na jedno mindsetové přesvědčení, které díky naší pozornosti posílíme, hluboce ukotvíme a ještě více zintegrujeme. A díky příběhům, které se pak propojí s použitím právě tohoto přesvědčení se budeme navzájem inspirovat ještě k jeho většímu použití a uvěření, že dané přesvědčení doopravdy a hlavně dokonale funguje.

Otázky a odpovědi

Během druhého běhu 21 denního Miracle mindset programu jsem odpovídala prostřednictvím videí na zajímavé dotazy, a tak i tohle zařazuji do této skupiny.

Svoji otázku vždy napište veřejně. A já budu postupně odpovídat. Buď psaným textem nebo ve videu. A odpovídat a dávat tipy může i skupina a tím bude odpověď ještě více ucelenější.

Živá vysílání

Každý měsíc živé vysílání se zajímavým hostem a se mnou.

Živé zázračné zoom vysílání se mnou

Jednou za měsíc se spolu potkáme na živém zoom vysílání, kde si můžeme živě posdílet cokoli, co budeme chtít a kde můžu odpovědět na otázky, které dále vzniknou.

Manifestační soutěž

Každý měsíc bude probíhat soutěž, která bude propojená s mindsetovým přesvědčením měsíce. Soutěž bude probíhat vždy celý měsíc a na konci měsíce na živém vysílání udělám losování.

Jeden zázračný recept pro vaše zářivejší zdraví, energii a vitalitu.

Miluju inspirovat ostatní k proměně jídelníčku a hlavně k vnášení vědomí do toho, co jíme a zda se daným jídlem opravdu vyživujeme a své tělo podporujeme k dlouhodobé vitalitě nebo zda se spíše jen zalepujeme prázdnými kaloriemi a umělým průmyslově zpracovaným jídlem bez živin. Tohle dělám už skoro devět let přes projekt

Love of Raw a také skrze rodinnou firmu Vitalvibe a naše životadárné superfoods v té nejvyšší kvalitě, které dovážíme z celého světa.

Každý měsíc bych vás tedy něco naučím i v rámci stravy a budu vás inspirovat i k vyzkoušení nějakého super receptu.

Osobní miracle podpora

Můžete se na mě obrátit s konkrétním dotazem.

Energetický prostor

Skupina je zároveň i energetickým prostorem. Tento přesah nejde popsat slovy. Lze ucítit jen srdcem. Je to prostor, který pro vás tímto tvořím z obrovského nadšení, otevřeného srdce, absolutní víry v neomezené možnosti a zázračných řešení. Z místa, velké jasnosti a pravdy. Z místa, kde tohle vše, o čem mluvím a co s vámi sdílím i doopravdy žiju.

Členství

Členství si tímto kupujtete na celou dobu tvání programu a navíc budete mít k dispozici již obsah, který jsem vytvořila od začátku programu.

Investice

Cena: 555 Kč měsíčně*

* Každý měsíc vám bude stržena částka z vaší platební karty automaticky až do skončení programu, nebo je možné kdykoliv na žádost strhávání zrušit.

Roční platba

Cena: 6105 Kč rok* - 1 měsíc ZDARMA při platbě ročně

* Každý rok vám bude stržena částka z vaší platební karty automaticky až do skončení programu, nebo je možné kdykoliv na žádost strhávání zrušit.

investice
bottom of page