top of page

MIRACLE MINDSET KARTY

MIRACLE MINDSET KARTY

Vždycky jsem si přála vytvořit nějaké karty.

Díky 21dennímu miracle mindset programu
a následné nabídce od týmu grafiků a UX designérů, se to povedlo. A tak vím, že měly vzniknout. A ještě k tomu vznikl snad největší balíček karet na světě.

Když už něco tvořím, tak ze srdce.
Jinak to neumím.
Jinak to ani nejde.

A tak si přeji, ať jsou tyto karty pro vás průvodcem a pomocníkem na cestě za životem vašich nejodvážnějších snů, přání a vizí. 
A nejen těch nejodvážnějších, ale i těch neomezených. Těch, které se stanou a předčí všechna vaše očekávání a limity mysli. Sny,
které vám ukáží, že je opravdu všechno možné.

Přání, která se splní a vy díky nim absolutně víte, že už věříte napořád. Že když se stalo tohle, tak se může stát už cokoli.

Prostě a jednoduše je to největší balíček karet na světě. Proč ne! Ráda dělám věci jinak. Většinou absolutně jinak něž ostatní. Ráda přináším na tuhle planetu něco nového.

288 miracle mindset afirmačních karet pro váš spirituální rozvoj, expanzi a ukotvení neomezených možností a zázračných řešení.


Pro ještě větší ukotvení vaší důvěry a víry v podporu celého Vesmíru na každém vašem kroku. Pro život v lehkosti, radosti a nadšení.

Pro život, ve kterém víte a jste si naprosto jistí, že všechno je možné.

Karty, které podpoří a ukotví váš miracle mindset.

 

Je prokázáno, že to, co mozek vidí, pokládá za realitu. A tak pokud budete pracovat s těmito kartami, tak si do podvědomí a vědomí uložíte mindsetová přesvědčení, která vám promění život.

Karty vám pomůžou propojit se se sebou a celým Vesmírem, pomůžou vám uvědomit si, že máte obrovskou sílu, moudrost a neomezené možnosti být čímkoliv, mít a dělat cokoliv.

Zapojte tyto karty do vaší denní praxe a sledujte, jaké zázraky se budou dít.

Jak karty používat, aby se vám proměnil život

 

Stačí se s těmito kartami propojit na úrovni srdce a pořádat Vesmír, ať vám ukáže tu nejlepší afirmaci, která vás pro daný den, téma či životní fázi podpoří nejvíce.

 

Kartu si pak položte na viditelné místo, nebo ji noste u sebe v kabelce.

 

Budou se dít zázraky!

 

Karty mějte na místě, kde trávíte většinu vašeho čas. U počítače, na kuchyňské lince, na lednici, na osobním oltáři, v autě, v práci a klidně i na záchodě.

Obklopte se jimi!

 

Vyzkoušejte to a nechte se překvapit, co se bude dít.

A hlavně. Těšte se na to, co se bude dít.

Bude to kouzelné, zázračné a neomezeně nádherné.

To si pro vás z celého srdce přeji.

Proto tyto karty vznikly.

DSC00521.jpg
02B38750-78E4-42DC-A204-98C59B6DE0B3.jpeg

CENA KARET

Z celého srdce vám přeji, ať se vám investice do karet mnohonásobně vrátí. Můžete vyzkoušet zaplatit je právě s tímto záměrem. Přeji vám, ať vám otevřou nový pohled na situace a přinesou lehkost a radost do každého dne.

Karty jsou včetně krabičky a v anglickém jazyku.

Karty jsou skladem

Cena: 2288,- Kč

DSC00521.jpg
bottom of page