top of page

OTEVŘENÍ SKLADU KRYSTALŮ
Termín bude teprve vypsán, registrujte se níže.
 

Srdečně vás zveme na setkání ve skladu krystalů, ve kterém můžete zakoupit menší či větší krystaly. Těšit se můžete na rituální kakao, které můžete popíjet při ladění se na krystaly. Ve skladu máme nyní k dispozici křišťály, citríny, růženíny, ametysty a záhnědy.

Velikosti krystalů se pohybují od 100 gramů až po 250 kg

Cenu za krystaly počítáme dle váhy.

Adresa skladu krystalů:

Areál ZES Brno, a.s.


Sladovnická 518/4
620 00 Brno
Česká republika

 

Informace k vjezdu do areálu: Vjeďte přes otevřenou závoru a zabočte po vjetí do areálu doleva a dojeďte na parkoviště. Zde už vám cestu do skladu označíme.

 

Telefon na mě pro případné dotazy : 607 815 350

 

Zanechte mi zde váš e-mail a budu vás informovat až budu znát další termín otevření skladu:

Moc se na vás společně s tátou těšíme :)

279902172_807441263556302_8122596172636391031_n.jpg
registrace
E15A7060.jpg

VELKÉ

RITUÁLNÍ

KRYSTALY


 

Pocházím z kreativní rodiny. Vyrůstala jsem mezi krystaly a s mým tátou jsme spolu vždycky něco tvořili. Táta mě už od dětství učil, že je všechno možné a že tvoříme myšlenkou. Tvoření s ním mě vždycky bavilo. A tak spolu nějaké projekty tvoříme doteď.

A tohle je jeden z nich.

Unikátní velké rituální krystaly

Krystaly jsou s naší rodinou propojeny už od mého dětství. Mezi krystaly jsem defakto vyrůstala. Moje rodiče krystaly a výrobky z nich prodávali na Karlově mostě a výroba probíhala celé dětství přímo u nás doma. Uběhl nějaký čas a táta se rozhodl, že v rámci své vášně a lásky ke krystalům, nabídne ostatním možnost zakoupit si unikátní velké krystaly ( 10 - 250 kg) , ke kterým má možnost se díky svým mnohaletým kontaktům dostat. Tyto krystaly jsou unikátní nejen svoji energií, ale i tvarem, barevností, rozměry a váhou.

Zároveň se rozhodl svoje kontakty rozšířit a nyní jsme začali vozit krystaly už i napřímo například z Brazílie a do budoucna se chystáme cestovat na místa ke krystalům i osobně.

Tento projekt je pro nás velkou radostí  a to je hlavní důvod proč jsme se do prodeje a nabídky velkých krystalů pustili. S krystaly totiž přichází pro váš život, rodinu, bydlení, zdraví, hojnost či projekt nová a silná podporujicí vibrace, která vám může kompletně změnit život v tom nejlepším slova smyslu. Milujeme, když můžeme ostatní prostřednictvím krystalů podpořit na cestě za životem, o kterém se vám snilo a většinou přímo spíše ani nesnilo.  Milujeme, když se dějí zázraky a s velkými krystaly se dějí opravdu často.

Jak si můžete velký krystal vybrat? Máme několik variant.

 

Pro vážné zájemce o větší nákup krystalů můžeme sklad otevřít pro individuální domluvě. Dále je možné zaslat vám aktuální nabídku přes messenger nebo mail prostřednictvím fotek a videí.

Nebo se můžete přijít do skladu podívat v jeden z termínů, kdy jej otevřeme. 

 

Jednou za čas totiž společně s tátou otevíráme jeho sklad krystalů. Já k této příležitosti připravím rituální kakao s kořením, vyvoním prostor nejrůznějšími vykuřovadly a vytvořím oltář pro prodej krystalů. Táta pak v domluvený den na několik hodin otevře svůj sklad, který se nachází v

Brně – Tuřanech.  Zde se pak můžeme potkat a vy si můžete krystaly vybrat a zakoupit osobně. Tento způsob prodeje máme s tátou pro radost a neděje se často.

 

Pokud byste měli zájem někdy zažít otevření tohoto skladu individuálně nebo se skupinou, vyplňte formulář. Pokud máte zájem o zaslání aktuální nabídky velkých krystalů, zvolte ve formuláři tuto variantu a já se vám ozvu s aktuální nabídkou.

 

Ve velkoskladu najdete menší krystaly i ty obrovské, které váží 10–250 kg. V současné době máme křšťály, ametysty, citríny (upravené teplem) a záhnědy.

O ESENCI NAŠICH

KRYSTALŮ Jedinečné a unikátní krystaly, které nesou vibraci a esenci zázraků na všech úrovních.Tyto krystaly vybíráme se záměrem, aby podpořily, probudily a aktivovaly esenci zázračnosti v každém, kdo je bude mít u sebe.

Námi vybrané krystaly vám mohou proměnit celý život, pokud si to dovolíte a umožníte. Minimálně vám tuto možnost budou neustále připomínat.

 

Krystaly, které vám budou zářit na cestu a které budou podporovat zázračnou esenci ve vás samotných.
 

Vize nabídnout krystaly, které ponesou esenci zázraků, mě zavolala poté, co jsem spustila celý tento projekt. Postupně objevujeme nejrůznější unikátní krystaly, které patří do kolekce krystalů Portal of Miracles.

 

Tyto krystaly mohou být velkým pomocníkem, talismanem, přítelem či rituálním předmětem.

 

Můžou být čímkoliv, stejně jako vy!

krystal.jpg
bottom of page