top of page

ŠPERK

Šperk Portal of Miracles a kolekce mindsetových šperků

Tyto šperky budou další možností, jak vás mohu podpořit na vaši cestě za zázračným flow. Miluji krystaly a krásné šperky. Moji rodiče totiž šperky z krystalů vyráběli celé mé dětství. Vyrůstala jsem v bytě, který byl zároveň i velkou dílnou plnou krystalů a šperků.


 

Rozhodla jsem se, že navrhnu šperky, které budou výjimečné v mnoha směrech. Šperky, které budou vyzařovat a přitahovat esenci zázračnosti a které můžete nosit pořád u sebe.

 

Dokonalé propojení mindsetu, který vás může maximálně podpořit a šperku, který budete milovat

 

Pokud chcete do svého života přivolat ještě větší množství synchronicit, zázraků, lehkosti, radosti, klidu a nadhledu, tento šperk bude něco, co pomůže vaši pozornost nasměrovat právě tímto směrem.

Šperky právě s velkou radostí a nadšením vyvíjím.

E15A7060.jpg
E15A6147.jpg

TANEC

Chocolate intuitive miracle dance
Dance of magic. Dance of miracles. Dance of your soul.

Protančete se k zázrakům, vizím, splněným přáním a hlavně k sobě samotné. Protančete se k tomu, po čem vaše duše volá. 

Tanec vás dostane do souladu se sebou. Do souladu s esencí vaší duše. Do souladu se Zdrojem.

Jak bude tato událost probíhat?

 

Otevřu pro vás a malou skupinu žen prostor pro zázraky. Vytvořím portál zázraků, energetický obraz z krystalů, květin a darů přírody, který bude jedinečný pro danou skupinu. V tomto prostoru si společně zatančíme. Každá pro sebe a se sebou. Bez hodnocení. Tak, jak bude každá potřebovat. Součástí bude i připravené speciální rituální kakao a čokoláda, které vás ještě více uvolní, navodí stav blaženosti a propojení se srdcem.

 

Prostor vás maximálně podpoří, abyste se díky tanci dostali ještě do většího propojení se sebou a zázračným potenciálem žití, naladění a plynutí. Tak, abyste si ještě více ukotvili radost ze života, ze všech těch nádherných maličkostí, ze sebe samé a z toho, že jednoduše JSTE.

Čas trvání: 4 hodiny

Místo konání: Brno a okolí

Předpokládaná cena: 888 Kč

VŮNĚ

Vysokovibrační vůně z esenciálních olejů Portal of Miracles.

Jsem kreativní duše milující nejen vůni čokolády. A tak jsem se rozhodla, že vytvořím vůni z kombinace esenciálních olejů, která ponese obrovské a láskyplné poselství.

Vůně, která bude posilovat vaše žití v lehkosti, radosti a zázračném plynutí. Vůně, která vám připomene, že vše je možné a že jste vždy maximálně podpořeni na cestě, která je v souladu s vámi a vaším srdcem.
Každé přivonění vám bude připomínat, že tahle podpora je absolutní. Bude ve vás ukotvovat absolutní víru v zázračnost života i vás samotných.

Vůně, kterou můžete používat různým způsobem, klidně jako osobní parfém, který pozdvihne vaši vibraci a zázračnou esenci. Nebo si k této vůni můžete přivonět kdykoliv, když budete potřebovat dodat více podpory, energie, víry a důvěry v zázračné flow a v to, že vy jste tím největším zázrakem, který tvoří další zázraky.

Portál zázraků jste totiž vy!

 

Použití esenciálních olejů najdete už ve starodávných tradicích. Jsou v mnoha ohledech výjimečné a kouzelné. Já osobně používám čisté esenciální oleje, které jsou šetrně lisované a zpracované tak, aby v nich byla zachovaná maximální účinnost, esence a kouzelná vibrace. Používám je už více jak deset let a právě z esenciálních olejů bude tato vůně vytvořena.

 

Nechť vás tato vůně okouzlí. Nechť se stane vaším voňavým průvodcem na vaší cestě. Nechť  je pro vás podporou a ujištěním, že vždy se může najít zázračné řešení jakékoliv situace. Nechť  ve vás otevírá místo, kde hluboce uvnitř víte, že nic není nemožné. Nechť se otevíráte zázračnému flow a toto pak nesete a ukazujete i pro ostatní. Nechť  inspirujete, rozzařujete i rozvzpomínáte na své cestě ty, kteří vás s otevřeným srdcem potkají.

 

Dovolte si žít to, co chcete žít. Dovolte si žít radost. Dovolte si cokoliv, co ve vás vyvolává dobrý pocit. A pokud si to pro sebe dovolíte, tak se nechte překvapit, jak se začne váš život odvíjet.

Právě probíhá vývoj vůně. Pokud budete chtít informovat, až bude vůně v nabídce, vyplňte prosím formulář po kliknutí na tlačítko níže.

E15A9534-126.jpg
280111642_3216849831975246_6097234182603150523_n.jpg

RITUÁL

 

Osobní, jedinečný a zázračný rituál v poli Portálu Zázraků.

Když jsem začala tvořit energetické krystalové obrazce s názvem Portály Zázraků, tak jsem nevěděla, že dalším krokem budou právě rituály, díky kterým vás mohu tímto portálem provést. A nyní se tato možnost otevřela a tak vám ji nabízím.

Jde o rituál, který je pokaždé jiný, unikátní a speciálně zázračný.

Rituál, díky kterému si ukotvíte pole zázraků a začnete žít život jinak. Ve větší lehkosti, jemnosti, radosti a zázračnosti. Rituál, který v sobě nese prožitek, že nebe na zemi je tady. Právě tady a teď. A vy jej můžete žít. Stačí se rozhodnout a s absolutní důvěrou vkročit.

 

Rituál k Portálu Zázraků je několikadenní a někdy i několika týdenní prožitek. Začíná samotnou objednávkou a poté obsahuje již sled synchronicit a zázraků, díky kterým se vytvoří zcela unikátní osobní rituál, kterým vás pak provedu v poli portálu zázraků.

 

Obrazec a prostor pro rituál začínám chystat den před domluveným termínem rituálu. V den rituálu probíhá zhruba 4–5 hodin chystání prostoru. Poté probíhá samotný rituál. Po rituálu probíhá skrze portál integrace. Celý proces je velice individuální, osobní a zázračný a nelze jej namyslet dopředu. Tím bychom jeho zázračnou esenci omezili.

 

Není potřeba slov. Tento rituál nese vibraci, kterou zachytí ten, pro koho je určený.

Investice:

33 333 Kč

bottom of page