top of page

SPECIÁLNÍ NABÍDKA ŠPERKŮ Z BALI

Protože tyto šperky miluju už mnoho let a protože mě baví dělat radost i druhým, tak mě napadlo, že k mé osobní objednávce přidám i tu vaší a špetky vyzvednu osobně na Bali a přivezu je do ČR.
Nabídka je tedy časově omezená a šperky je potřeba objednat do 21.2.2024

 

Chtěla jsem šperky navrhovat, ale nakonec vznikla možnost nabídnout vám moje nejoblíbenější šperky, které si pro sebe dovážím z Bali už mnoho let.

Jsou vyjímečné. Neobjevila jsem zatím krásnější. Vnímám, že mají duši. Vnímám, že mají unikátní energii a pro mě nesou velké kouzlo.

Každý šperk prochází blessing rituálem na Bali. Každý šperk nese nějaký příběh a poselství a některé z nich mají i mindsetové nápisy na druhé straně šperku. Jsou to nejnádhernější šperky, který jsem zatím objevila.


Já to mám tak, že mě vždy jeden či více šperků provází určitým obdobím. A většinou jej ani vůbec nesundávám. Všechny jsou z pravého stříbra pozlacené zlatem metodou golden plated.

 

Tyto šperky, ale nebudu prodávat celoročně. Je to taková moje radost, a tak jsem se rozhodla k mojí osobní objednávce přidat u tu vaší.

 

Objednávky přijímám do 21.2.2024

IMG_9928.JPG
IMG_7097.JPEG

NABÍDKA
A
FORMULÁŘ


Nabídka je časově omezená a šperky je potřeba objednat do 21.2.2024
Poté šperky objednám a vyzvednu je přímo v Anandě Soul na Bali a přivezu do ČR. Po návratu vám je zašlu kurýrem až k vám domů. Očekávat je můžete během března.

 

2 KROKY

 

1. Podívejte se na jejich stránky www.anandasoul.com a vyberte si šperky či šperky.

2.Pak vyplňte objednávkový formulář níže.

Poté vám přijde mail s údaji k platbě.

IMG_7112.JPEG
bottom of page