top of page

KARTY

Miracle podpora pro vás – rituální vytažení karet na úplněk či novoluní.

Miluji práci a propojení s kartami. Už od malička. Je to něco, co mě provází už od základní školy. Vytažené karty předávají poselství, ukazují cestu nebo mohou utvrdit v rozhodnutí. A tak jsem se rozhodla, že vám nabídnu podporu i touto formou. Tím, co miluji a co mě hodně baví.

Je tento způsob podpory pro vás?

 

Pokud někde hluboko v sobě vnímáte, cítíte nebo jednoduše víte, že bych vás touto formou mohla podpořit na vaší cestě, je tato nabídka pro vás. Můžete skrze mě a vytažené karty dostat poselství, které vás nasměruje, utvrdí nebo ukáže na to, co nyní potřebujete nejvíc. Možná vám promění celý život, možná jen ukáže cestu nebo zvědomí to, co už dávno uvnitř sebe víte. Karty fungují dokonale.

 

Pokud vás tedy tento způsob znamení volá, může to být jeden z těch dalších malý krůčků, které můžete na své cestě udělat. A pokud si jej dovolíte udělat, tak se může otevřít něco naprosto nepředvídatelně nádherného a kouzelného.

Co tento balíček podpory obsahuje?

 

Po vyplnění formuláře vám ode mně přijde potvrzení, že jsem požadavek na výklad dostala. Vybrat si můžete ze 2 balíčků karet, které používám.

 

V daný den vám vytáhnuté karty pošlu společně i s výkladem z knihy, která k danému balíčku karet patří. Karty budu vytahovat na novoluní nebo úplněk podle toho, jaký termín bude blíže od zadání vaší objednávky.

 

Jaké karty k výkladu používám?

 

Můžete si vybrat ze 2 balíčků karet od světoznámé autorky Rebecci Campbell.

 

1. Karty Světla - Rebecca Campbell

 

Karty světla byly vytvořeny, aby vám pomohly slyšet šepot duše, prohloubit a zesílit jasnozřivé smysly, nastolit v životě rovnováhu a znovu se naladit na rytmus Vesmíru. Karty světla jsou nástrojem k prohloubení vztahu s vaší duší a Zdrojem. Namísto hledání odpovědí nebo rad z vnějšku, vnímejte každou z karet jako bránu do portálu vašeho vlastního vnitřního vedení – jako nástroj cesty k vědomí, které čeká, aby vám právě teď mohlo být odhaleno.

 

2. Karty Hvězdných duší - Rebecca Campbell

 

Karty, které aktivují vaši vesmírnou energii. Tyto nádherné aktivační a vykládací karty vám pomohou odemknout poklady vaší duše, rozpomenout se na váš vesmírný původ a vesmírnou esenci a naplno ji projevovat v každodenní fyzické zkušenosti. Pokud jste se snažili utlumit své světlo, aby jste se přizpůsobili, je na čase s tím skončit a nechat je naplno zazářit. Každá z 53 nádherných karet vám pomůže spojit se s voláním vaší duše a vedením vašeho srdce.

Investice do kouzelné podpory na vaší cestě

444 Kč

Bonus pro vás

 

Jako bonus pro vás vytáhnu i afirmaci, která vás maximálně podpoří na vaší cestě.

britney-gill-photography_PAMPA_NAT_42.jpg
bottom of page