top of page
2.jpg

Your only limit is your mind

MIRACLE MINDSET WEBINÁŘ
ŽIVÉ ZOOM SETKÁNÍ ZDARMA
ZÁZNAM WEBINÁŘE

Miluju práci s myslí. Miluju předávat inspiraci k tomu, jak si nastavit mysl tak, abyste začali vnímat svět, situace a vaši realitu z jiné perspektivy a tím pádem, abyste uvnitř sebe začali vytvářet stále více příjemnější pocit.

Pocit stále větší plný lehkosti a radosti. Je totiž možné cítit lépe a lépe. Je možné prožívat svůj život ve stále větší lehkosti, nadhledu a radosti.

  • TÉMA: Moje 3 nejoblíbenější Miracle mindset přesvědčení

  • BONUS: Dva zázračné příběhy o mnohamiliónové hojnosti

  • POZVÁNKA DO MIRACLE MINDSET PROGRAMU: Informace o Miracle mindset programu

  • SOUTĚŽ: Pro ty, co budou součástí živého online vysílání, bude možnost vyhrát vstup do Miracle mindset programu v hodnotě 8 888 Kč.

Ať už se ve svém životě nacházíte kdekoli, je možné život změnit. Kdykoli! Ať už je vám 20, nebo třeba 80 let. Nikdy není pozdě na to udělat změnu a vydat cestou svého srdce. Cestou, ke které nás volá naše duše.

Pokud ale chcete v životě něco změnit, musíte něco změnit. A změna začíná ve vaší mysli.

 

Pracovat se svojí myslí a se sebou, je to podle mě naprosto nejdůležitější cesta. Proměňovat sebe samé a tím vše, co se vám děje. Nejde totiž o to, co se vám děje, ale jak k tomu, co se vám děje přistupujete, jak na to reagujete a jaký příběh si k tomu vytvoříte.

 

DSC06258.jpg

My possibilities are endless

Moje nadšení v tomto tématu je nekonečně expandující, a tak vám tímto webinářem předám část toho, co pak ve velkém rozměru sdílím v 21 denním Miracle Mindset programu, jehož druhý běh se bude konat od 5. 4. do 26. 4. 2024.

 

V tomto webináři se vámi podělím o 3 základní přesvědčení, které vám můžou proměnit život. I kdyby jste do svého života zapojili jedno z nich, tak se váš život promění. Dále vám posdílím dva zázračné příběhy propojené s doslova mnoha milionovou hojností a pokud budete součástí živého vysílání, tak budete moci vyhrát i vstup do blížícího se Miracle mindset programu v hodnotě 8888 Kč.

Pokud byste webinář nestihli, tak vám pošlu jeho záznam, ale doporučuji si užít živé vysílání, při kterém se naladíte na moji energii, radost a nadšení ještě víc.

2.jpg

REZERAVCE MÍSTA NA WEBINÁŘI

E-mail s potvrzením by vám měl dorazit během pár minut. Nedorazí-li, podívejte se pro jistotu do složky HROMADNÉ, PROMO nebo SPAM.

Údaje jsou u mě v bezpečí a budu je zpracovávat dle zásad ochrany osobních údajů.  Odesláním formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním pro zaslání meditace a dalších emailů pro Mindset rozvoj. Z emailu se můžete kdykoliv odhlásit.

bottom of page