top of page
2.jpg

Your only limit is your mind

FREE WEBINÁŘ
ŽIVÉ ZOOM SETKÁNÍ
MIRACLE MINDSET PROGRAM
6.9.2023 od 19:00

OMLUVA, ZRUŠENO PRO NEMOC

Miluju práci s myslí. Miluju předávat inspiraci k tomu, jak si nastavit mysl tak, abyste začali vnímat svět, situace a vaši realitu z jiné perspektivy a tím pádem, abyste uvnitř sebe začali vytvářet stále více příjemnější pocit.

Pocit stále větší plný lehkosti a radosti. Je totiž možné cítit lépe a lépe. Je možné prožívat svůj život ve sdtále větší lehkosti, nadhledu a radosti.

TÉMA: Moje 3 nejoblíbenější Miracle mindset přesvědčení

BONUS: Jeden z mých největších zázračných příběhů

PŘEKVAPENÍ: Nechte se překvapit, to je podstatou překvapení. A těšte se!

Ať už se ve svém životě nacházíte kdekoli, tak je možné svůj život změnit. Kdykoli! ! Ať už je vám 20 nebo třeba 80 let. Nikdy není pozdě na to udělat změnu a vydat cestou svého srdce. Cestou, ke které nás volá naše duše.

Pokud chcete ale něco v životě změnit, musíte něco změnit. A změna začíná ve vaší mysli.

 

Pracovat se svojí myslí a se sebou, je to podle mě naprosto nejdůležitější cesta. Proměňovat sebe samé a tím vše, co se vám děje. Nejde totiž o to, co se vám děje, ale jak k tomu, co se vám děje přistupujete, jak na to reagujete a jaký příběh si k tomu vytvoříte.

 

79BF9BE6-D5B2-499C-A8A2-3B94240665DF.jpeg

My possibilities are endless

Moje nadšení v tomto tématu je nekonečně expandující, a tak vám tímto webinářem předám část toho, co pak ve velkém rozměru sdílím v 21 denním Miracle mindset programu, jehož druhý běh se bude konat

od 9.9 - 29.9.2023.

 

V tomto webináři se vámi podělím o 3 základní přesvědčení, které vám můžou proměnit život.

I kdyby jste do svého života zapojili jedno z nich, tak se váš život promění.

Díky nim totiž proměníte to, jak na tyto situace nahlížíte.

Pokud byste webinář nestihli, tak vám pošlu jeho záznam, ale doporučuji si užít živé vysílání, při kterém se naladíte na moji energii, radost a nadšení ještě víc.

2.jpg

REZERAVCE MÍSTA NA WEBINÁŘI

E-mail s potvrzením by vám měl dorazit během pár minut. Nedorazí-li, podívejte se pro jistotu do složky HROMADNÉ, PROMO nebo SPAM.

Údaje jsou u mě v bezpečí a budu je zpracovávat dle zásad ochrany osobních údajů.  Odesláním formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním pro zaslání meditace a dalších emailů pro Mindset rozvoj. Z emailu se můžete kdykoliv odhlásit.

bottom of page