top of page
2.jpg

Your only limit is your mind

MIRACLE MINDSET PROGRAM
9. 9.–29. 9. 2023
I welcome love. I welcome joy. I welcome miracles.

Zázraky a synchronicity jsou přirozené. Pokud změníte své vnímání, tak se začnou dít i vám.

 

Tento program vám pomůže otevřít mysl a srdce a ukázat vám, že zázraky jsou tady i pro vás, a to kdykoliv a za jakékoliv situace. Představí vám jednoduché postupy, inspirace a motivace k tomu, aby se váš život proměnil a vy jste opět uvěřili, že všechno je možné.

 

Díky tomuto programu posílíte a ukotvíte svou absolutní důvěru v život naplněný lehkostí, radostí a láskou a zázraky v každém dni. Budete se cítit každým dnem lépe a lépe. Otevřete se novému způsobu prožívání a vnímání světa.

 

Co se stane, když uvěříte tomu, že všechno je možné? A co když nejenom uvěříte, ale budete to vědět a vnímat každou svou buňkou? Co když začnete prožívat svět tak, že ucítíte jeho plnou podporu a důvěru? Co když se po dobu 21 dní zaměříte na zázraky a synchronicity?

 

Vím přesně, co se bude dít.

Změní se mnoho. Změní se vlastně úplně vše!

 

V to, co věříme, to také tvoříme.

Čemu tedy ve svém životě věříte vy? Možná je na čase zahodit stará a nefunkční přesvědčení a vyměnit je za ta neomezeně zázračná!

79BF9BE6-D5B2-499C-A8A2-3B94240665DF.jpeg

My possibilities are endless

Miracle záměr programu

 

Mým záměrem je pomoci vám na cestě za ještě větší radostí, lehkostí a neomezenými možnostmi. Je to pro mě jedna z hlavních misí a velkých radostí. Vím, že už jen samotné rozhodnutí vstoupit do programu začne proměňovat váš život. Tímto rozhodnutím totiž říkáte ANO něčemu novému a hlavně neomezeně zázračnému.

 

Dalším záměrem tohoto programu je ukotvit vaši absolutní víru a důvěru v každodenní zázraky. Podpořit a posílit vaše zázračné flow.

Nebe na Zemi není místo, které musíte najít, ale stav mysli, pro kterou se musíte rozhodnout.

Tento program vznikl z obrovského nadšení a touhy inspirovat vás, abyste mohli žít život, o kterém sníte, nebo o kterém jste si možná ještě ani nedovolili snít.

V programu najdete mnoho klíčů, příběhů, inspirací, technik a mindsetových nastavení, které vám pomohou vidět situace jinak a díky tomu prožívat svůj život ve větší lehkosti, radosti a možná i zázračnosti.

Jedna z věcí, kterou vám tento program přinese, je myšlenka, že všechno je možné! A navíc se to „všechno“ může dít kouzelně a zázračně!

​Přeji si, ať se díky tomuto programu stanou zázraky a synchronicity samozřejmým prvkem chápání a prožívání vašeho světa a reality.

2.jpg

Obsah programu

 

21 miracle mindset e-mailů:

Každý den vám pošlu e-mail s inspirací a motivací, abyste viděli, ukotvovali si a uvědomovali, že je všechno možné a otevírali se tomuto nastavení čím dál tím víc.

4 x živá zoom setkání

Živé zoom setkání, na kterých vám budu sdílet mnoho zázračných příběhů, které vaši víru v to, o je možné ukotví ještě víc. Protože pokud jsou možné tyhle moje zázračné příběhy, tak je možné úplně všechno.

288 miracle mindset afirmací:

Během 21 dní postupně dostanete 288 podporujících a mindset měnících afirmací, které si můžete umístit na plochu vašeho mobilního telefonu, abyste se obklopili mindsetovou inspirací a posílili tak záměr programu ještě víc.

Každodenní miracle praxe na dálku:

Každý den ve stejný čas budeme praktikovat meditaci. Vyzkoušíte si, jak může být meditace na dálku citelná na fyzické úrovni a jak moc může proměnit vaši energii uvnitř i kolem vás.

Uzavřená facebooková miracle skupina:

Během měsíce budeme spolu v kontaktu skrze uzavřenou facebookovou skupinu. Budeme sdílet, co bude dít – synchronicity, znamení a life upgrade. Budu vás podporovat, abyste viděli zázraky ve svém životě a žili život ve větší radosti, souladu, jasnosti, nadhledu a důvěře.

Osobní miracle podpora:

Během programu se na mě můžete obrátit s konkrétním dotazem.

Sestavení posvátné geometrie z krystalů:

Před zahájením programu sestavím obrazec a energetický oltář z krystalů a darů přírody. Po dobu trvání programu bude toto energetické místo na dálku pracovat a energeticky program posilovat. Energii tohoto místa můžete pocítit při každodenní praxi, kterou budeme společně po dobu 21 dní praktikovat na dálku v přesně stanovený čas. Nechte se překvapit!

 

Po skončení programu vám zašlu jeden z krystalů z oltáře, který bude propojený s vaším jménem a vaším konkrétním záměrem, který si pro tento program zvolíte. Krystal můžete používat jako připomínku nového vnímání světa, nových programů a nastavení mysli.

Bonusy

Po zkončení programu vám zašlu tyto bonusy přímo na vaši adresu.

Malý křišťál z Himalájí, který bude po dobu 21 dní součástí posvátné geometrie sestavené pro tento program a bude propojený s vaším jménem a záměrem.

Balíček se 100% RAW čokoládou a receptem na výrobu vlastního kakaového elixíru.

Deník radosti

Termín

Kurz bude probíhat online formou pomocí e-mailů v termínu od 9. 9.–29.9.2023 a v uzavřené facebookové skupině.

Investice

Speciální cena: 4 444 Kč / osoba

Platí pouze do 11.6.2023

(Původní cena před promo: 8 888 Kč )

Miracle soukromý event

Tento program včetně možnosti účastnit se soukromého miracle eventu s Kevinem Jamesem Carollem za zvýhodněnou cenu: 8 333 Kč / osoba

Informace o této speciální akci najdete zde >>

Zvu váš s otevřeným srdcem k dalšímu kroku.

 

Třeba to bude jen, že si přečtete tuto nabídku a to stačí, aby se udála velká změna ve vašem životě. Možná ale cítíte, že potřebujete ještě více inspirace, motivace, podpory a ukotvení na této cestě. Pak můžete vstoupit do tohoto programu.

Moc se na vás těším!

2.jpg
bottom of page