top of page
2.jpg

Your only limit is your mind

MIRACLE MINDSET PROGRAM
5.4.-26.4.2024

I welcome love. I welcome joy.
I welcome miracles.

Zázraky a synchronicity jsou přirozené. Pokud změníte své vnímání, tak se začnou dít i vám.

 

Tento program vám pomůže otevřít mysl a srdce a ukázat vám, že zázraky jsou tady i pro vás, a to kdykoliv a za jakékoliv situace. Představí vám jednoduché postupy, inspirace a motivace k tomu, aby se váš život proměnil a vy jste opět uvěřili, že všechno je možné.

 

Díky tomuto programu posílíte a ukotvíte svou absolutní důvěru v život naplněný lehkostí, radostí a láskou a zázraky v každém dni. Budete se cítit každým dnem lépe a lépe. Otevřete se novému způsobu prožívání a vnímání světa.

 

Co se stane, když uvěříte tomu, že všechno je možné? A co když nejenom uvěříte, ale budete to vědět a vnímat každou svou buňkou? Co když začnete prožívat svět tak, že ucítíte jeho plnou podporu a důvěru? Co když se po dobu 21 dní zaměříte na zázraky a synchronicity?

 

Vím přesně, co se bude dít.

Změní se mnoho. Změní se vlastně úplně vše!

 

V to, co věříme, to také tvoříme.

Čemu tedy ve svém životě věříte vy? Možná je na čase zahodit stará a nefunkční přesvědčení a vyměnit je za ta neomezeně zázračná!

79BF9BE6-D5B2-499C-A8A2-3B94240665DF.jpeg

My possibilities are endless

Miracle záměr programu

 

Mým záměrem je pomoci vám na cestě za ještě větší radostí, lehkostí a neomezenými možnostmi. Je to pro mě jedna z hlavních misí a velkých radostí. Vím, že už jen samotné rozhodnutí vstoupit do programu začne proměňovat váš život. Tímto rozhodnutím totiž říkáte ANO něčemu novému a hlavně neomezeně zázračnému.

 

Dalším záměrem tohoto programu je ukotvit vaši absolutní víru a důvěru v každodenní zázraky. Podpořit a posílit vaše zázračné flow.

Nebe na Zemi není místo, které musíte najít, ale stav mysli, pro kterou se musíte rozhodnout.

Tento program vznikl z obrovského nadšení a touhy inspirovat vás, abyste mohli žít život, o kterém sníte, nebo o kterém jste si možná ještě ani nedovolili snít.

V programu najdete mnoho klíčů, příběhů, inspirací, technik a mindsetových nastavení, které vám pomohou vidět situace jinak a díky tomu prožívat svůj život ve větší lehkosti, radosti a možná i zázračnosti.

Jedna z věcí, kterou vám tento program přinese, je myšlenka, že všechno je možné! A navíc se to „všechno“ může dít kouzelně a zázračně!

​Přeji si, ať se díky tomuto programu stanou zázraky a synchronicity samozřejmým prvkem chápání a prožívání vašeho světa a reality.

 

„Milovaná a zázračná Zuzi, svým posláním a svou jedinečnou esenci si změnila můj život, neboť nyní o něm a o všem, co se mi v mém životě děje, myslím naprosto zázračně a neomezeně a to je prostě nejvíc a největší kouzlo. Všemi zázračnými technikami, které v Miracle Mindset programu předáváš, se mi otevřel nový prostor, pole zázračných a neomezených možností, které i ja nyní vidím, cítím a ve svém žití tvořím. Prošla jsem mnoha kurzy a všechny byly pro mě přínosné, ale tvůj miracle program je naprosto vše přesahující, život a mysl měnící, výjimečný a kouzelný!!! Všechny techniky mám zapsané ve svém zápisníku a je to něco k čemu se stále vracím, protože vždy objevím novy kousek wow momentu a prozření.“

 

„Jedno velké wau! To byl kurz s laskavým vedením Zuzky. Konečně jsem se zbavila role celoživotní oběti a stoupla si do síly tvůrkyně. To je pro mě obrovské! Úplně mi to změnilo život. 21 dní bylo totální zázračné flow. Zuzka nádherně držela prostor, ve kterém mi bylo nesmírně dobře. Každý den jsem se těšila na nový e-mail, novou praxi a informace, jak ještě více podpořit pole pro zázraky a synchronicity. A hlavně, ono se to fakt dělo. Zázraky! Malé i větší. Je to jako kouzlo. Nikdy jsem se do žádného jiného kurzu tak neponořila jako teď. Vše v úplné lehkosti a praxi stále udržuji, protože nejde už jinak. Miluju tento kurz a miluju Zuzky energii a poslání. Děkuju, děkuju, děkuju.“

 

„Tvůj program je tak krásný! Nepochybuji o Tvém krásném vědomí, které to krásné uchopuje do hmotné reality, vážně mě to dojímá. Necítím v tom vůbec nějakou ezoteriku, ale čirou duchovní ukotvenou praxi, kterou skutečně žiješ a ukazuješ. Mě jsi rozhodně inspirovala!“

A tohle je pro mě také radost – jedny z desítek referencí na program
2.jpg

Obsah programu

 

21 miracle mindset e-mailů:

Každý den vám pošlu e-mail s inspirací a motivací, abyste viděli, ukotvovali si a uvědomovali, že je všechno možné a otevírali se tomuto nastavení čím dál tím víc.

4 x živá zoom setkání

Živé zoom setkání, na kterých vám budu sdílet mnoho zázračných příběhů, které vaši víru v to, o je možné ukotví ještě víc. Protože pokud jsou možné tyhle moje zázračné příběhy, tak je možné úplně všechno.

288 miracle mindset afirmací:

Během 21 dní postupně dostanete 288 podporujících a mindset měnících afirmací, které si můžete umístit na plochu vašeho mobilního telefonu, abyste se obklopili mindsetovou inspirací a posílili tak záměr programu ještě víc.

Každodenní miracle praxe na dálku:

Každý den ve stejný čas budeme praktikovat meditaci. Vyzkoušíte si, jak může být meditace na dálku citelná na fyzické úrovni a jak moc může proměnit vaši energii uvnitř i kolem vás.

Uzavřená facebooková miracle skupina:

Během měsíce budeme spolu v kontaktu skrze uzavřenou facebookovou skupinu. Budeme sdílet, co bude dít – synchronicity, znamení a life upgrade. Budu vás podporovat, abyste viděli zázraky ve svém životě a žili život ve větší radosti, souladu, jasnosti, nadhledu a důvěře.

Osobní miracle podpora:

Během programu se na mě můžete obrátit s konkrétním dotazem.

Sestavení posvátné geometrie z krystalů:

Před zahájením programu sestavím obrazec a energetický oltář z krystalů a darů přírody. Po dobu trvání programu bude toto energetické místo na dálku pracovat a energeticky program posilovat. Energii tohoto místa můžete pocítit při každodenní praxi, kterou budeme společně po dobu 21 dní praktikovat na dálku v přesně stanovený čas. Nechte se překvapit!

 

Po skončení programu vám zašlu jeden z krystalů z oltáře, který bude propojený s vaším jménem a vaším konkrétním záměrem, který si pro tento program zvolíte. Krystal můžete používat jako připomínku nového vnímání světa, nových programů a nastavení mysli.

Bonusy

Po zkončení programu vám zašlu tyto bonusy přímo na vaši adresu.

Malý křišťál z Himalájí, který bude po dobu 21 dní součástí posvátné geometrie sestavené pro tento program a bude propojený s vaším jménem a záměrem.

Balíček se 100% RAW čokoládou a receptem na výrobu vlastního kakaového elixíru.

Deník radosti

Termín

5.4.2024-26.4.2024

Kurz bude probíhat online formou pomocí ZOOM setkání, videií, e-mailů v termínu, který bude teprve upřesněn a především v uzavřené facebookové skupině.

 

Investice

Cena : 8 888Kč / osoba

Miracle soukromý event

Tento program včetně možnosti účastnit se soukromého miracle eventu s Kevinem Jamesem Carollem za zvýhodněnou cenu: 11 221 Kč / osoba (místo plné ceny 12 776 Kč) 

Informace o této speciální akci najdete zde >>

Zvu váš s otevřeným srdcem k dalšímu kroku.

 

Třeba to bude jen, že si přečtete tuto nabídku a to stačí, aby se udála velká změna ve vašem životě. Možná ale cítíte, že potřebujete ještě více inspirace, motivace, podpory a ukotvení na této cestě. Pak můžete vstoupit do tohoto programu.

Moc se na vás těším!

Kotva 1
termin
2.jpg
bottom of page