top of page
2.jpg

Your only limit is your mind

Ukázka meditace
z 21DENNÍHO MIRACLE MINDSET PROGRAMU

Miluji práci s myslí. Miluji předávat inspiraci, jak si nastavit mysl tak, abyste začali vnímat svět, situace a vaši realitu z jiné perspektivy a tím pádem abyste uvnitř sebe začali vytvářet stále příjemnější pocit.

Pocit plný lehkosti a radosti. Je totiž možné cítit se lépe a lépe. Je možné prožívat svůj život ve stále větší lehkosti, nadhledu a radosti.

TÉMA MEDITACE: OTEVŘENÍ SE NEOMEZENÝM MOŽNOSTEM A ZÁZRAČNÝM ŘEŠENÍM

Ať už se ve svém životě nacházíte kdekoliv, tak je možné svůj život změnit. Kdykoliv! Ať už je vám 20, nebo třeba 80 let. Nikdy není pozdě na to udělat změnu a vydat se cestou svého srdce. Cestou, ke které vás volá vaše duše.

Pokud chcete něco v životě změnit, musíte něco změnit. A změna začíná ve vaší mysli.

 

Pracovat se svojí myslí a se sebou samými je podle mě nejdůležitější cesta. Proměňovat sebe samé a tím i vše, co se vám děje. Nejde totiž o to, co se vám děje, ale jak k tomu přistupujete, jak na to reagujete a jaký příběh si k tomu vytvoříte.

 

79BF9BE6-D5B2-499C-A8A2-3B94240665DF.jpeg

My possibilities are endless

Moje nadšení v tomto tématu je nekonečně expandující, a tak vás tímto způsobem zvu do
21denního Miracle mindset programu.

REFERENCE NA MEDITACI

Zuzana Noah, ta meditace je neuvěřitelná!! Ještě nikdy v životě jsem nebyla tak ponorena přítomne v meditaci. Byla jsem ohromena, vtažena a dokonale se mi prožívalo. Tvůj hlas byl nejen zázračný, ale tak živý, autenticky, až pohádkový a radostný. Proste wow nestačí! Jsem tolik vděčná za tuhle pulzující meditaci.

Úplně mě nadchla, bavila, a nabyla. Děkuji z celého

Moc se na ni teď každý den těším. Cítila jsem se ve své mysli jak v ráji.

...

 

Krásné ráno Zuzi, musím ti napsat včera večer jsem nemohla usnout a udělala si meditaci a to bylo tak silně vibrující neskutečně miluji osvobozující prostě neskutečná nádhera a jako kdyby něco ze má spadlo a já opravdu věřím neskutečně neomezené  je to opravdu zázračná boží meditace od začátku do konce.

...

 

Zuzko !!!

Tahle nová meditace je BOŽÍ. To je taková krása, to je tak všudypřítomná radost Tvůj hlas, Tvůj hlas je také Boží, ta radost z Tebe tryská na míle daleko :)). Celou dobu meditace jsem uvnitř tančila. A také jsem tančila u vás na zahradě v blízkosti nového oltáře je to opravdu krása. Z celého srdce Ti dekuji za ta slova. Je to tolik potřebné tohle všechno v sobě ukotvovat.

Byla jsem vychována v jednom velkém omezení a strachu a tohle je pro mě opravdu tolik důležité takto slyset a celkově být v tom poli tohoto i předchozího “kurzu”

Ten, kdo prožil  tak moc omezující základ z rodiny určitě cítí stejně jako já, jak je tohle OBLAŽUJÍCÍ, povznášející a radostné a především tolik potřebné.

...

2.jpg

FORMULÁŘ K ZÍSKÁNÍ MEDITACE ZDARMA

E-mail s meditací by vám měl dorazit během pár minut. Nedorazí-li, podívejte se pro jistotu do složky HROMADNÉ, PROMO nebo SPAM.

Údaje jsou u mě v bezpečí a budu je zpracovávat dle zásad ochrany osobních údajů.  Odesláním formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním pro zaslání meditace a dalších emailů pro Mindset rozvoj. Z emailu se můžete kdykoliv odhlásit.

Stažení meditace
bottom of page