top of page
2.jpg

Your only limit is your mind

FREE WEBINAR
LIVE ZOOM MEETING
MIRACLE MINDSET PROGRAM
6/9/2023 from 7:00 p.m

SORRY, CANCELED PYEAR OF DISEASE

I love working with the mind. I love to give inspiration on how to set your mind in such a way that you start to perceive the world, situations and your reality from a different perspective and thus start to create a more and more pleasant feeling inside yourself.

An ever-increasing feeling of lightness and joy. It is possible to feel better and better. It is possible to live your life in a state of greater lightness, perspective and joy.

  • TÉMA: Moje 3 nejoblíbenější Miracle mindset přesvědčení

  • BONUS: Dva zázračné příběhy o mnohamiliónové hojnosti

  • POZVÁNKA DO MIRACLE MINDSET PROGRAMU: Informace o Miracle mindset programu

  • SOUTĚŽ: Pro ty, co budou součástí živého online vysílání, bude možnost vyhrát vstup do Miracle mindset programu v hodnotě 8 888 Kč.

Ať už se ve svém životě nacházíte kdekoli, je možné život změnit. Kdykoli! Ať už je vám 20, nebo třeba 80 let. Nikdy není pozdě na to udělat změnu a vydat cestou svého srdce. Cestou, ke které nás volá naše duše.

Pokud ale chcete v životě něco změnit, musíte něco změnit. A změna začíná ve vaší mysli.

 

Pracovat se svojí myslí a se sebou, je to podle mě naprosto nejdůležitější cesta. Proměňovat sebe samé a tím vše, co se vám děje. Nejde totiž o to, co se vám děje, ale jak k tomu, co se vám děje přistupujete, jak na to reagujete a jaký příběh si k tomu vytvoříte.

 

DSC06258.jpg

My possibilities are endless

My enthusiasm for this topic is endlessly expanding, so in this webinar I will give you a part of what I will share in a big way in the 21-day Miracle mindset program, the second run of which will take place

from 9/9 - 29/9/2023.

 

In this webinar, I will share with you 3 basic beliefs that can change your life.

Even if you include one of them in your life, your life will change.

Thanks to them, you will change the way you look at these situations.

If you missed the webinar, I will send you a recording of it, but I recommend that you enjoy the live broadcast, during which you will tune in to my energy, joy and enthusiasm even more.

2.jpg

REZERAVCE MÍSTA NA WEBINÁŘI

You should receive a confirmation email within a few minutes. If it doesn't arrive, check your BULK, PROMO or SPAM folder to be sure.

The data is safe with me and I will process it according to the principles of personal data protection.  By submitting the form, you express your consent to this processing for sending meditation and other emails for Mindset development. You can unsubscribe from email at any time.

bottom of page