top of page

Den, kdy jsem se rozhodla říct ANO tématu zázraků. Vlna synchronicit a objevení Továrny na zázraky

Příběh o dni, kdy jsem řekla ANO tématu zázraků a synchronicit. Příběh o tom, co se dělo pár hodin poté, jak jsem objevila Továrnu na zázraky a stala se koučkou zázraků. A také přidávám návod na to, jak neřešit ve svém životě JAK.


Začni tohle už konečně sdílet! Ten hlas uvnitř mě se zesiloval

Postupně ke mně přicházelo více a více synchronicit. Celé to vyústilo jeden večer, kdy jsem si řekla: „ANO, dovoluji si to.Zároveň jsme tento večer dostali knihu od Jana Allistera s názvem Dovol si to!. I zde byla zpráva symbolicky a vtipně obsažená. Jakmile jsem si to dovolila, začala ta pravá zázračná jízda!


Netušila jsem, že křest karet bude i křest mě a mého tématu

Dne 21.11.2021 se konal křest Karet pro život. Byla jsem patronkou celé akce a zároveň jsem i karty společně s jejich tvůrkyní, Katřinou Rae, křtila. Ještě ráno jsem ale netušila, že to bude zároveň i křest mě samotné a mého nového tématu, které už dlouho chtělo být viděno a sdíleno. Téma zázraků a synchronicit.

Celá akce byla nádherná, plná inspirujících přednášek od nejrůznějších mentorů a koučů. Plná veganského jídla, krásných obchůdků a zajímavých lidí. Já jsem se na přednášku necítila. Slíbila jsem, že karty pokřtím, přivezu svoji rituální lámanou čokoládu a celou akci si užiji bez dalších povinností.

Během večera jsem cítila, jak se moje nervozita zvyšuje

Uvědomila jsme si, že vlastně nemám nic připraveného a ani samotný křest jsme nijak s Katkou nepřipravily. Nevadí. Rozhodla jsem se zaměřit pozornost na větší a větší uvolnění. Chvilkami se to povedlo a chvilkami zase ne. Cítila jsem, že se pro mě děje něco velkého. Nějaký přechod, zkouška či iniciace do tohoto tématu. V přednáškovém sále byla vystavěna i posvátná geometrie z krystalů, která měla podpořit celý večer i každého jednotlivce v jeho tématech. Bylo mi hodně teplo, což vystavěný obrazec zřejmě ještě zesiloval. Začala jsem se potit. Ach jo. Zrovna teď, když mám jít na podium.Nadešel čas karty pokřtít

Několik minut před křtem jsme se narychlo potkaly s Katkou a řekly jsme si, jak to uděláme. Z domu jsem vzala dvě velké mušle, které jsem cítila, že mám vzít s sebou. Když je Kateřina uviděla, řekla mi, že to, jak jí karty přišly, je spojeno s obrazem bohyně Afrodite, která tyto karty přinesla na mušli. Mušle byly jasným propojením s její vizí a obrazem, který viděla, když ji inspirace na karty přišla. Obě jsme se zaradovaly nad naší propojeností a naladěním. Do jedné z mušlí jsme nasypaly sušené růže a do druhé moji rituální lámanou čokoládu. Nastal okamžik křtu.

Rudla jsem a nevěděla co říct. V hlavě jsem najednou měla úplné prázdno

Kateřina měla úvodní slovo, které se nakonec protáhlo na 15 minut. V průběhu jejího povídání jsem si uvědomovala, že mám totální prázdno. Dívala jsem se do publika na všechny ty úžasné „speakry“ a v hlavně totální NIC. Začala jsem cítit teplo ve tvářích, což mi připomnělo moje trauma z jakéhokoliv vystupování na základní a střední škole. „No nic. Nevadí. Co se může stát?“ Uklidňovala jsem se. Prostě řeknu jen něco ze srdce a bude to dobré. Vždycky je to dobré. Rudla jsem ještě víc.To, co jsem řekla, nebylo z mé hlavy. Dělo se to skrze mě samo

Kateřina mi předala slovo a uvedla mě jako někoho, kdo polem zázraků žije. A tak jsem začala mluvit. A vlastně už ani nevím, co vše jsem na toto téma řekla. Ale to, co bylo vyřčeno, nebylo z mé hlavy.

Byla to pro mě krásná zkušenost. Uvolnit se do tématu ve chvíli, kdy jsem tak nervózní, jak jsem už dlouho nezažila. A šlo to. Poté, co jsem domluvila, lidé začali tleskat a já si uvědomila, že jsem si to užila a že se to dělo tak nějak skrze mě samo.

Karty jsme pokřtily. Popřály jim i všem, kdo je budou vlastnit, ať se stanou zázraky běžnou součástí jejich života, ať jsou schopni je uvidět a ať se jim děje zázračné flow víc a víc.


Tip: Pokud byste chtěli karty věnovat svým blízkým nebo sobě, můžete si o nich přečíst nebo je zakoupit na webu Kateřiny.Celá akce skončila a já cítila, jako kdybych prošla po žhavých uhlících

Začal přicházet velký klid, uvolnění a zároveň ohromné nadšení a síla toto téma nějakým způsobem uchopit a sdílet jej dál.

V ten večer jsem ještě nevěděla, jak tohle nové téma uchopím


Jen jsem si užívala nadšení z nového tématu. Způsob JAK se mají věci stát, už totiž dlouho neřeším. Vím, že to ani myslí řešit nechci.


Zázračná řešení přicházejí, když jste otevření neřešit JAK. Jen ze samotného rozhodnutí, které uděláte srdcem. Po nějaké době ucítíte přesně to, co je potřeba udělat. A pokud cestu srdce vyslyšíte, přijde mnoho podpory v podobě synchronicit a malých či velkým zázraků.