top of page
2.jpg

Your only limit is your mind

MIRACLE LIFE JOURNEY
showexcept facebook group 

 

Tato group was originally created only for graduates of the 21-day Miracle mindset program, but decided jwithI can also open it up for those who would like to be in closer contact with me and draw inspiration and motivation. Also was created out of sheer enthusiasm, passion and desire to inspire you to live the life you dream or imagineand they didn't even allow him to dream.

One of the things this group will bring to you is that you will become awarethat everything is possible!

And moreover, "everything" can happen magically and miraculously!

​I wish that thanks to this group, miracles and synchronicities will become a self-evident element of understanding and experiencing your world and reality.

79BF9BE6-D5B2-499C-A8A2-3B94240665DF.jpeg

Už na mé cestě po posvátných místech Bhútánu mi přišlo jedno obrovské poselství. Když jsem se sebe a celého Vesmíru ptala, jaký je další krok na mé cestě, tak mi přišla tato věta:

Stačí, že věříš na zázraky – ty a ostatní začnou věřit také. Stačí, že to žiješ ty a ostatní si to umožní také.

Je to jednoduché, tak jednoduché.

A tak dalším zázračným krokem pro mě i pro vás je tato skupina a možnost do ní vstoupit.

Zatím bude otevřená na dobu jednoho roku.

 Protože je ale možné všechno, tak třeba se pak rozhodnu tuto dobu prodloužit a bude pokračovat dál a dál.

Tahle skupina je:

Krokem k naladění se na témata miracle mindsetu.

Krokem k ještě většímu otevření se vašemu neomezeného potenciálu mysli a sebe samých.

Krokem k tomu, abyste udrželi pozornost na tom, jak moc je život nádherný a zázračný.

 

Krokem k tomu, abyste uvěřili zase ještě o něco víc.

Krokem k tomu, abyste se možná otevřeli tam, kde jste si nedovolili otevřít se.

5.jpg

Intention for Miracle life group

 

My intention is to convey the essence to you joy, lightness and unlimited options. It is one of my main missions and great joys. I know that just being part of the energy space of this group can change your life. With this decision, you are saying YES to a step with a miraculous and quite unlimited essence.

 

Another intention of this group will be to further anchor your absolute faith and trust in everyday miracles.

Support and strengthen your miraculous flow.

Heaven on Earth is not a place you have to find, andle state of mind for which you must decide.

2.jpg

Nabídka

 

Uzavřená facebooková skupina

Budeme spolu v kontaktu skrze uzavřenou facebookovou skupinu. Budeme sdílet, co bude dít – synchronicity, znamení a life upgrade. Budu vás podporovat, abyste viděli zázraky ve svém životě a žili život ve větší radosti, souladu, jasnosti, nadhledu a důvěře.

Inspirace a motivace

V rámci facebookové skupiny s vámi budu sdílet další inspirace, jak ještě více váš miracle mindset prohloubit. A to formou videí, článků a příspěvků.

Mindsetové přesvědčení měsíce

Každý měsíc se zaměříme na jedno mindsetové přesvědčení, které díky naší pozornosti posílíme, hluboce ukotvíme a ještě více zintegrujeme. A díky příběhům, které se pak propojí s použitím právě tohoto přesvědčení se budeme navzájem inspirovat ještě k jeho většímu použití a uvěření, že dané přesvědčení doopravdy a hlavně dokonale funguje.

Otázky a odpovědi

Během druhého běhu 21 denního Miracle mindset programu jsem odpovídala prostřednictvím videí na zajímavé dotazy, a tak i tohle zařazuji do této skupiny.

Svoji otázku vždy napište veřejně. A já budu postupně odpovídat. Buď psaným textem nebo ve videu. A odpovídat a dávat tipy může i skupina a tím bude odpověď ještě více ucelenější.

Živá vysílání

Každý měsíc živé vysílání se zajímavým hostem a se mnou.

Živé zázračné zoom vysílání se mnou

Jednou za měsíc se spolu potkáme na živém zoom vysílání, kde si můžeme živě posdílet cokoli, co budeme chtít a kde můžu odpovědět na otázky, které dále vzniknou.

Manifestační soutěž

Každý měsíc bude probíhat soutěž, která bude propojená s mindsetovým přesvědčením měsíce. Soutěž bude probíhat vždy celý měsíc a na konci měsíce na živém vysílání udělám losování.

Jeden zázračný recept pro vaše zářivejší zdraví, energii a vitalitu.

Miluju inspirovat ostatní k proměně jídelníčku a hlavně k vnášení vědomí do toho, co jíme a zda se daným jídlem opravdu vyživujeme a své tělo podporujeme k dlouhodobé vitalitě nebo zda se spíše jen zalepujeme prázdnými kaloriemi a umělým průmyslově zpracovaným jídlem bez živin. Tohle dělám už skoro devět let přes projekt

Love of Raw a také skrze rodinnou firmu Vitalvibe a naše životadárné superfoods v té nejvyšší kvalitě, které dovážíme z celého světa.

Každý měsíc bych vás tedy něco naučím i v rámci stravy a budu vás inspirovat i k vyzkoušení nějakého super receptu.

Osobní miracle podpora

Můžete se na mě obrátit s konkrétním dotazem.

Energetický prostor

Skupina je zároveň i energetickým prostorem. Tento přesah nejde popsat slovy. Lze ucítit jen srdcem. Je to prostor, který pro vás tímto tvořím z obrovského nadšení, otevřeného srdce, absolutní víry v neomezené možnosti a zázračných řešení. Z místa, velké jasnosti a pravdy. Z místa, kde tohle vše, o čem mluvím a co s vámi sdílím i doopravdy žiju.

Členství

Členství si tímto kupujtete na celou dobu tvání programu a navíc budete mít k dispozici již obsah, který jsem vytvořila od začátku programu.

Investice

Cena: 555 Kč měsíčně*

* Každý měsíc vám bude stržena částka z vaší platební karty automaticky až do skončení programu, nebo je možné kdykoliv na žádost strhávání zrušit.

Roční platba

Cena: 6105 Kč rok* - 1 měsíc ZDARMA při platbě ročně

* Každý rok vám bude stržena částka z vaší platební karty automaticky až do skončení programu, nebo je možné kdykoliv na žádost strhávání zrušit.

investice
bottom of page