top of page

Můj zázračný rituál pro vznik tohoto projektu. Vytáhla jsem si karty, které mi daly jasnou odpověď

Miluji rituály. Ranní, večerní, malé, velké, osobní, partnerské i ty rodinné. Přináším vám příběh speciálního rituálu, kterým jsem oslavila vznik tohoto projektu. A protože se během něj událo několik synchronicit, tak jsem se jej rozhodla sepsat. Symbolika toho, co se dělo byla totiž doslova zázračná.Díky rituálu si můžete uvědomit, co v životě chcete a co ne


Rituál je pro mě okamžik zastavení se a uvědomění si, kde jsem, co do svého života volám a vítám nebo naopak co mi neslouží a pouštím.


A přesně takový rituál jsem si udělala i na mé nové téma – zázraků a synchonicit. Díky němu mi přišlo spoustu nápadů, vznikl tento web a celý tento projekt...


Můj rituál začal tvorbou oltáře s mnoha předměty


Byl všední den, můj muž Honza odvezl děti do školky a já jsem se rozhodla udělat si čas pro sebe. Čas pro sebe pro mě znamená, že dělám jen to, co chci v daný moment dělat úplně nejvíce. To, po čem moje duše nejvíce volá a co ji maximálně vyživí. Tentokrát jsem se rozhodla pro tanec a rituál. A tak jsem si na zemi vytvořila krásný oltář, na který jsem si položila květiny, krystaly, svíčky a má oblíbená vykuřovadla. Přidala i moje oblíbené karty a esenciální olejíčky.Tančila jsem, ladila se na téma zázraků a přišla spousta inspirace


První část rituálu jsem kolem oltáře jen tančila a ladila jsem se na své nové téma, které jsem se rozhodla sdílet veřejně. Téma zázraků a synchronicit. Během tance mi přicházelo spousta inspirace, a tak jsem si vždy něco málo zapsala a tančila jsem dál. V druhé části rituálu jsem si sedla k oltáři a vytáhla jsem si dvě karty pro mou novou cestu.


Zatím jsem nevěděla, jak toto téma uchopím. Jen jsem věděla, že je to cesta, kde se má duše raduje, cítí obrovské nadšení, vášeň a zbytek se ukáže později.

V tomto mám naprostou důvěru, jelikož vím, že pokud se rozhodnu a jsem v tomto naladění, se cesta vždy ukáže. Moje mysl jednoduše nevymýšlí jak, proč, kde a s kým. To vše přijde samo v ten správný čas prostřednictvím inspirace, která jasně ukáže, co dál. A tak se najednou stane, že dostanete nápad vytvořit webové stránky, napsat článek, afirmaci, domluvit si focení. Najednou se někdo ozve, že s vámi chce udělat rozhovor. Najednou uplyne týden a vy zjistíte, že jste na nové cestě životem a oproti místu původního rozhodnutí jste už pěkně daleko. Postupně přichází další a další malý krok, který otevírá nové možnosti. Toto zažívám už mnoho let.


Tip: Pro inspiraci sdílím hudbu, na kterou jsem tančila u tohoto rituálu. Je nádherná a možná i vám přinese zázraky a kouzla. Celé album má více jak 1,5 hodiny, takže můžete vyzkoušet tančit přímo na ni a nechat k sobě proudit inspiraci. Poslechnout si ji můžete na Youtube.Vytáhla jsem si karty a ty mi daly odpověď


Najednou jsem ucítila, že je čas na karty, které mě podpoří v dalších krocích. Otočila jsem první kartu a na ní byla napsáno velké ANO s textem: Jednoduše řekni ANO! Sedla jsem si k oltáři, vzala jsem kartu do rukou a hlasitě řekla: „Ano, toto je má další cesta a rozhoduji se sdílet zázraky s ostatními.“ Podívala jsem se ještě na význam karty do knížečky patřící ke kartám. V knížečce bylo na dvou stránkách napsané asi 50× pouze ANO, ANO, ANO, ANO, ANO.


Poté jsem si vytáhla druhou kartu. Co přišlo, bylo pro mě obrovským překvapením, synchronicitou, zázrakem a potvrzením v jednom. Vytáhla jsem si kartu s nápisem ZÁZRAK. Tuto kartu jsem si nikdy nevytáhla a ani jsem upřímně nevěděla, že taková karta v balíčku je. Úplně mě zamrazilo.V knížečce ke kartám jako vysvětlení stálo:


Zázrak je odměnou víry. Jsi připravená být svědkem i tvůrcem zázraků ve svém životě tím, že otevřeš srdce lásce. Uvidíš zázrak v tom, co nyní žiješ.

A text v knížečce pokračoval:


Život v dualitě byl plně pod kontrolou mysli. Nový cyklus změn otevřel stavidla a síla duše se rozlívá všemi tepnami planetárního vědomí. Vlny živé energie Gaiy reagují na fotonový proud částic z centrálního slunce Galaxie a oživují vaše vědomí. Průnik realit způsobuje věci, které jste nikdy předtím nezažili a mysl to nedokáže přijmout a zpracovat. Zároveň se urychluji manifestace vašich myšlenek. Jste v době kvantové změny.


Dovolte si to vnímat jako zázrak. Zázrak planetárního, kolektivního i vašeho osobního znovuzrození.

Uklidněte vaši mysl a vnímejte všechno ze středu svého srdce, kde duše sídlí v objetí s moudrostí Ducha. Tam pocítíte lehkost, dokonalost všech, synchronicitu a zázraky probuzení. Zázrak je přirozeným působením tvoření Ducha. Boží požehnání milostí.


Pokud v sobě necháš působit Božskou sílu, v tvojí přítomnosti bytosti zažijí zázrak. Neobyčejný posun realit. Užívejte si tento čas zázraků a udržujte v sobě vibraci víry, ať už se děje cokoliv.“


Afirmace:

  • Otevírám srdce zázrakům života.

  • Dovoluji si vnímat zázraky probuzení.

  • S lehkostí tvořím zázrak zhmotnění mých záměrů.

  • Tady a teď – tato přítomná chvíle je pramen zázraků.

  • Život je zázrak. Děkuji.

 

Tip: Zázračná pozvánka k času pro sebe a rituálům


Pokud ještě nejste ve „flow života“, tak mám pro vás jednu zázračnou pozvánku. Zkuste si udělat chvíli čas pro sebe. Čas, kdy si můžete dovolit dělat naprosto cokoliv. Udělejte tak malý krok směrem k tomu, k čemu vás volá vaše srdce. Nepřemýšlejte, jak moc je to rozumné a co si o tom kdo řekne, prostě jej udělejte. A pak se nechejte překvapit životem, protože se vám začne proměňovat! Tento čas pro sebe zapojte do svého života pravidelně a uvidíte, kolik inspirace, relaxace, odpočinku nebo kreativity přijde!


Jak začít se svým prvním rituálem


Rituál můžete pojmout jakýmkoliv způsobem. Bude vám stačit jedna svíčka nebo si můžete udělat rovnou celý oltář z věcí, které se daného tématu týkají či se vám pro oslavu daného tématu líbí. Můžete zapojit jednotlivé elementy a použít vykuřovadla nebo vonné tyčinky. Je to opravdu na vás. Důležité je, že se dostáváte díky rituálu do vědomé přítomnosti a dáváte danému tématu pozornost – a tím pádem i energii.


♥ Vaše Zuzka Noah

Commentaires


bottom of page