top of page

Jak se mi zhmotnil vysněný pokoj na Café Fara

Podělím se s vámi o jeden zázračný příběh, který se mi stal těsně před Vánocemi. Věřím, že sdílení takových příběhů otevírá v mnohých z vás víru v zázračnost života a v to, že je možné opravdu cokoliv. Mým velkým přáním je, aby se začaly dít takové příběhy i vám. Nebo aby se vám začaly dít ještě mnohem víc!Když se tomu otevřete, možné je opravdu cokoliv!

Před Vánocemi jsem si dopřála 4denní pobyt na Pálavě. Na Pálavu jsem jela sama a prožila jsem zde naprosto nádherný čas s mnoha synchronicitami a jedním neuvěřitelným zázrakem k tomu. To umí vymyslet jen sám život...

Už více jak rok jsem toužila odjet sama na nějaké krásné místo

Jelikož jsem byla v průběhu 5 let buď těhotná nebo jsem kojila, tak jsem zkrátka odjet nemohla. V létě jsem ale přestala po 2 letech a 2 měsících kojit malou Noemi, a tak jsem si konečně zarezervovala pokoj v jednom z mých nejoblíbenějších míst, na Pálavě.

Je to místo, které se jmenuje Café Fara v Klentnici. Celý koncept Café Fary je v mnoha ohledech naprosto unikátní. Miluji jejich smysl pro design a detail. Pěstují si i svou vlastní zeleninu a ovoce, najdete zde největší muzeum kávovarů ve střední Evropě a obchůdek s jejich vlastními produkty. Na pokoji vás pak překvapí kráječe na čokoládu a v prostorech wellness najdete například i podavač na jablka. Poblíž tohoto místa je i jedno velice silné energetické místo, ve kterém jsme měli s Honzou naši českou svatbu. Jde o nádherný menhirový kamenný kruh, o kterém se dozvíte více na jejich webu. Pro můj čas sama se sebou bylo toto místo jednoduše dokonalé a originální. A navíc s velkou dávkou posvátnosti a krásnými vzpomínkami.

Mým snem bylo bydlet v „Rajském“ pokoji. Byl ale plný až do konce roku

A tak jsem si tady zarezervovala Meruňkový pokoj. Každý pokoj je zde nazván podle toho, v jakém designu je vyzdoben. Mým snem bylo bydlet v pokoji, který se jmenuje Rajský. Je ze všech pokojů nejkrásnější, má výhled na celou Pálavu a je designován do bílé barvy. Dokonce je v tomto pokoji i vířivka pro dva a krb. Tento pokoj byl ale až do konce roku zcela „vybookovaný“, takže jsem si nakonec vybrala již zmiňovaný Meruňkový pokoj.

Zeptala jsem se, jestli se pokoj neuvolnil, ale nikdo se mi neozval

Den před odjezdem mě napadlo, že zkusím napsat do Café Fary a zjistit, jestli se náhodou neuvolnilo místo v Rajském pokoji. Nikdo se mi neozval. To mi nevadilo a těšila jsem se na všechno, co mělo přijít. Miluji takové to „flow“, kdy se nechávám překvapit životem v naprosté důvěře v to, co nastane. A tak jsem se těšila.

Nastal den odjezdu...

Sbalila jsem si všechno, co jsem cítila, že potřebuji na 4 dny sama se sebou. Mimo jiné i můj mixér Omniblend, rituální předměty, část zásob našich Vitalvibe superfoods, nějaké knihy a Rozcestník. Přijela jsem na recepci Café Fary. Paní mě uvítala, předala mi všechny informace a také klíč od mého Meruňkového pokoje. Během našeho rozhovoru jsem se jí zeptala, jestli není přeci jenom Rajský pokoj volný. Kdyby náhodou. Recepční mi sdělila, že tento pokoj je celoročně „vybookovaný“ a pokračovala v dalších nezbytných informacích.

Rajský pokoj byl plný, ale moje intuice byla hodně silná

Poté jsme vyšly z recepce. Přešly jsme ulici, vešly do dvoru hlavního areálu a já jsem si v tu chvíli uvědomila, že se paní nepodívala do počítače ohledně obsazenosti Rajského pokoje. A tak jsem se jí znovu zeptala na Rajský pokoj a připomněla jsem jí, že se do počítače nakonec nepodívala. Co kdyby byl přece jen nějakým kouzlem volný? Znovu mi sdělila, že ten pokoj je doopravdy celoročně plný.

Moje intuice byla hodně silná a přání být v tomto pokoji bylo obrovské. A tak mi to nedalo a přemluvila jsem jí, ať se ještě na recepci vrátíme. Paní recepční byla skvělá a svolila. Vrátily jsme se na recepci.

Paní recepční se podívala do počítače a zůstala na mě koukat:

,,To není možné. Ten pokoj je volný! To se ještě nikdy nestalo. Musela se stát chyba. Vy máte asi hodně silná přání, že? Musím si někam zavolat.“

Recepční začala zjišťovat u nadřízených, jak se to mohlo stát a zde je pokoj nachystaný na ubytování. V ten moment nevěděla ani nadřízená, co se vlastně stalo. Nicméně pokoj nachystaný byl, ale žádná rezervace u něj nebyla. A tak mi navrhly, že mi pokoj vymění.

Rajský pokoj byl pro mě nachystaný a ještě vesmírný bonus k tomu

Jediné, co na pokoji chybělo, byla čokoláda do kráječe na čokoládu, který je na každém pokoji. Je to taková ta designová věcička, kterou vůbec nepotřebujete, ale moc byste ji chtěli mít. Protože prostě nalámat si čokoládu na kráječi na čokoládu je zážitek. A tak jsem si mohla ještě vybrat i veganskou variantu čokolády jako dárek. Tyto vesmírné bonusy v zázračných příbězích naprosto miluji!A co víc? Pokoj byl volný až do neděle!

Dalším bonusem navíc bylo to, že pokoj byl volný až do neděle, takže jsem si pobyt protáhla ještě o jeden den navíc. A tak jsem strávila v tomto místě i nádherný úplněk.

  • Miluji tyto zázraky života a zhmotňování nejrůznějších přání způsobem, které myslí prostě nevymyslíte.

  • Miluji to, jak se dokáže realita proměnit, aby se mohlo stát třeba tohle.

  • Miluji věřit v to, že je možné opravu cokoliv a otevírat se tomuto nastavení v životě víc a víc.

  • Miluji o těchto příbězích psát a oslavovat je.

  • Miluji to, když se takové příběhy pak dějí i lidem kolem mě.

S absolutní vírou v zázračnost života a radostí v srdci.

♥ Vaše Zuzka Noah

Comments


bottom of page