top of page
2.jpg

Your only limit is your mind

MIRACLE MINDSET PROGRAM
5.4.-26.4.2024

I welcome love. I welcome joy.
I welcome miracles.

Miracles and synchronicities are natural. If you change your perception, they will begin to happen to you.

 

This program will help you open your mind and heart and show you that miracles are here for you, anytime and in any situation. They will present you with simple procedures, inspiration and motivation to transform your life and make you believe again that anything is possible.

 

Thanks to this program you will strengthen and anchor your absolute confidence in a life filled with ease, joy and love and miracles in every day. You will feel better and better every day. Open yourself to a new way of experiencing and perceiving the world.

 

What happens when you believe that anything is possible? And what if you not only believe, but you know and perceive it with every cell of yours? What if you start experiencing the world in such a way that you feel its full support and trust? What if you focus on miracles and synchronicities for 21 days?

 

I know exactly what's going to happen.

A lot will change. In fact, everything will change!

 

What we believe, we create.

So what do you believe in your life? Maybe it's time to throw away old and dysfunctional beliefs and replace them with those of unlimited wonderon!

DSC06258.jpg

My possibilities are endless

Miracle program intention

 

My intention is to help you on your way to even greater joythose with ease and unlimited possibilitieseight. It is one of my main missions and great joys. I know that just deciding to join the program will begin to transform your life. With this decision, you are saying YES to something new and, above all, infinitely miraculous.

 

Another intention of this program is to anchor your absolute faith and trust in everyday miracles. Support and strengthen your miraculous flow.

Heaven on Earth is not a place you have to find, but a state of mind you have to decide for.

This program was created out of a huge passion and desire to inspire you to live the life you dream of, or maybe you haven't even allowed yourself to dream of yet.

In the program, you will find many keys, stories, inspirations, techniques and mindsets that will help you see situations differently and, thanks to this, experience your life with greater ease, joy and perhaps even wonder.

One of the things this program will bring to you is the idea that anything is possible! And moreover, "everything" can happen magically and miraculously!

​I wish that thanks to this program miracles and synchronicities will become a self-evident element of understanding and experiencing your world and reality.

A tohle je pro mě také radost – jedny z desítek referencí na program

Empower
Growth

„Milovaná a zázračná Zuzi, svým posláním a svou jedinečnou esenci si změnila můj život, neboť nyní o něm a o všem, co se mi v mém životě děje, myslím naprosto zázračně a neomezeně a to je prostě nejvíc a největší kouzlo. Všemi zázračnými technikami, které v Miracle Mindset programu předáváš, se mi otevřel nový prostor, pole zázračných a neomezených možností, které i ja nyní vidím, cítím a ve svém žití tvořím. Prošla jsem mnoha kurzy a všechny byly pro mě přínosné, ale tvůj miracle program je naprosto vše přesahující, život a mysl měnící, výjimečný a kouzelný!!! Všechny techniky mám zapsané ve svém zápisníku a je to něco k čemu se stále vracím, protože vždy objevím novy kousek wow momentu a prozření.“

 

„Jedno velké wau! To byl kurz s laskavým vedením Zuzky. Konečně jsem se zbavila role celoživotní oběti a stoupla si do síly tvůrkyně. To je pro mě obrovské! Úplně mi to změnilo život. 21 dní bylo totální zázračné flow. Zuzka nádherně držela prostor, ve kterém mi bylo nesmírně dobře. Každý den jsem se těšila na nový e-mail, novou praxi a informace, jak ještě více podpořit pole pro zázraky a synchronicity. A hlavně, ono se to fakt dělo. Zázraky! Malé i větší. Je to jako kouzlo. Nikdy jsem se do žádného jiného kurzu tak neponořila jako teď. Vše v úplné lehkosti a praxi stále udržuji, protože nejde už jinak. Miluju tento kurz a miluju Zuzky energii a poslání. Děkuju, děkuju, děkuju.“

 

„Tvůj program je tak krásný! Nepochybuji o Tvém krásném vědomí, které to krásné uchopuje do hmotné reality, vážně mě to dojímá. Necítím v tom vůbec nějakou ezoteriku, ale čirou duchovní ukotvenou praxi, kterou skutečně žiješ a ukazuješ. Mě jsi rozhodně inspirovala!“

Chtela bych absolutně upřímně a od srdce doporučit nádherný Zuzčin Miracle mindset program. Jeji radost a láska v očích je srovnatelná s dětskou radostí. Nechápu, jak se ji podařilo tohle udržet až do dospělosti. Zuzčino nastavení a provádění dokáže člověka uklidnit, pozitivně naladit, pohladit po duši a i poradit, když řešíte v životě jakýkoliv problém. Svůj program ma tak hezky, poctivě a do detailu vytvořený, že se denně nemůžete dočkat ranního emailu, normálně si na něm člověk, který nikdy nebyl závislý ani na obyčejném šálku kávy, dokáže vytvořit závislost.  Večerní meditace to stejné! Po uspávání dětí se konečně těším na tuhle chvilku. Program vám otevře hlavu i srdce v možnostech, které vám rodiče celý život ukotvovali. že neexistuji. Takze jdete rozhodne do toho, zázraky se začnou dít! Díky moc Zuzi za všechno, jsi úžasná!


 

Program jsem dostala od manžela, sdílím s ním své aha momenty a stále ode mě slyší "wauuuuu, je to boží..." A raduje se vidět mě takhle rozzářenou a naladěnou na zázračná řešení. A právě je tohle je to nastavení, které chci předávat i naší dceři a dětem. Takže můj manžel je za tohle uvedení do pole zázraků a neomezenosti velmi vděčný se mnou. Ve svých přáních a snech jsem vždy měla nějakou tu racionální složku, mysl, která sice myslela ve velkém, ale omezeně.A teď, po tvých příbězích přišla neomezenost a svoboda. Krása. Děkuji děkuji děkuji.


 

Milá Zuzi, neskutečně ti děkuji za nádherné vedení kurzu. Víš, já jsem měla problém věřit, natož důvěřovat, ale Miracle mindset program mě krůček po krůčku převibroval na to, že je vše možné. Že si můžu přát, vizualizovat a důvěřovat a ono se mi doopravdy může vyplnit i to, o čem jsem snila a ještě mnohem víc. Doopravdy se to děje a funguje to! Možná jsem jen čekala na tento kurz, abych se konečně rozpomněla.

 

Moc ráda bych vyjádřila, jakou radost mám z Miracle mindset programu, facebookové miracle mindset skupiny a energetického pole, které se podařilo vytvořit. Je neuvěřitelné, jakou léčivou a proměnující sílu to má, když se sejde tak velká skupina se stejným naladěním. Přináší mi to obrovskou radost. Když někdo sdílí svou zkušenost nebo příspěvek, je to jako by to psal nějaký můj blízký přítel. I když nejsme v blízkém kontaktu, tak ta naše společná energie ve skupině  je teda ohromná síla. Z celého srdce děkuju Zuzce, že ji dokáže propojit a rozpohybovat a tím ji mnohonásobně rozšířit.

 

Miracle mindset program je absolutně nádherný a život měnící. Moc děkuji za tvoje krásná slova, Zuzi. Učím se od tebe moc ráda a jsem šťastná, že jsem v tomto programu a v této skupině. Někdy si říkám, ať to nikdy nekončí. Jsi úžasná, je krásné, jaká poselství nám předáváš a děláš z nás ještě nádhernější  bytosti. Moc ti děkuji.

Tento program je jedním slovem skvělý a já z Vás cítím obrovskou upřímnost a hloubku. Dáváte do toho všechno. Mám za sebou pár programů, kde to bylo jak na běžícím páse, takže mám s čím srovnávat. Tento kurz má srdci a duši a možná proto vás zasáhne tak hluboko, že se ve vás něco skutečně proměni a vy začnete prožívat život jinak. Děkuji za přesah, který tento kurz má. Předčil všechna má očekávání.

„Zuzi, já ti ze srdce děkuji. Zavřu oči a tančím propojená z celým Vesmírem. Stále ve mě zní to tvé pojetí vnímat v sobě tu moudrost a inteligenci Vesmíru, tak jak jsi o tom mluvila už na Zoomu a tvá meditace to ve mě tolik umocňuje. Do toho tanec, hudba. Tím vším cítím, jak lze proměnit jakoukoliv omezující myšlenku. To je wauuuuu :) A jsem vděčná, že jsi nám do tohoto zázračného pole umožnila vstoupit právě teď.


 

Mám spoustu motivačních knih, ale tvůj program je úplně kouzelný. Myslela jsem si, že není pro mě. Pořád si připadám, jako začátečník v pozorování zázraků, ale vždycky se objeví něco, co mě ujistí, že tvůj program je pro všechny, kteří se přihlásili. Vždycky se těším na každý den a ráda listuju facebookovou skupinou. Moc tě zdravím a přeji krásný a kouzelný den.
 

Ahoj Zuzii, dnes ráno tvé video o neomezenosti změnilo celý den, přineslo léčení, zázraky, positive vibes, neskutečné!

 

Tolik aha momentu mi díky tomuto programu chodí, až mi sem tam ukápne slza, jako kdyby se někde upustilo silné přesvědčení toho, kdo jsem, toho kým můžu být a jaké jsou mé možnosti. Tohle je síla, dekuji Zuzko!

 

Zuzi, já ti to prostě chci napsat: Děkuji za Tvůj úžasný program, děkuji za každé tvé video, za každé sdílení, za každou podporu, za všechnu energii, překrásnou energii, kterou do skupiny, do programu a každé činnosti vkládáš. Jsem ohromena a jsem velmi, velmi vděčná, že se to děje. DĚKUJI, ZUZI.


 

Moc bych chtěla poděkovat za tento program a dnešní ZOOM, za všechna sdílení a příběhy. Já totiž příběhy opravdu ze srdce miluju. Moje obrovský uvědomění je, že jsem díky tomuto programu, Zuzce a celé skupině začala opět v synchronicity, zázraky a zázračná řešení věřit. Už dříve se mi zázraky i synchronicity děly, ale vzhledem k událostem, které jsme řešili několik let, jsem se uzavírala víc a víc do sebe. Ale někde uvnitř sebe jsem si vždy přála, aby zase přišla doba, kdy budu zase ta veselá, usměvavá a spokojená holka. A pro mě největší AHA moment během dnešního zoomu byl, že se mi obrovský zázrak stal a já zase žiju. Cítím uvnitř sebe ten známý pocit radosti, štěstí, zamilovanosti a blaženosti. Jsem tak moc vděčná, že se to děje a těším se naprosto na vše, co přijde.

 

Milovaní Tvůrci zázračné reality. Chci vám všem moc poděkovat za dnešní ZOOM setkání, které bylo úplně boží a magické. Oceňuji Zuzana Noah za její kouzelnou energii, zářivost a opravdovost, se kterou s námi sdílí svoje dary a zázraky. Wow zhmotnění domu je taková nádhera, uvědomila jsem si, že je možné opravdu všechno, když si to dovolíme. A oceňuji všechny za odvahu sdílet své zázračné příběhy na kameru, jste boží, miluju vaši energii a celou tuto skupinu. A vlastně jsem si uvědomila, kolik zázraků se mi v životě už stalo a na některé jsem i zapomněla. Díky vašemu sdílení sem si několikrát řekla, heeeej vždyť mě se to taky děje. A Zuzi, tvoje duše musí být neskutečně moudrá a kouzelná, že si v tom nelehkém dětství zvolila cestu zázraků a ne tu destruktivní. Oceňuji moudrost tvojí duše. Mám vás všechny moc ráda a těším se na osobní setkání, které určitě bude, protože to nejde jinak, když už tuto myšlenku vyslalo několik z nás. Vibruju nadšením a krásnou energií, když čtu všechny vaše příspěvky o darech pro ostatní. Je to naprosto boží a kouzelné. Děkuji děkuji děkuji.

Zuzanko, chtěla jsem ti v rychlosti napsat, že Miracle mindset kurz je prostě boží a že si jedu na tak nádherný vlně s vámi všemi a s tebou. Je naprosto neskutečný, co jsi pro nás vytvořila, co držíš a vůbec, všechno je tak moc zázračný a kouzelný a mnohem silnější. A to fakt! Všechno to funguje a je mega zesílené. Prostě to funguje. Všechno! Chtěla jsem ti to ve zkratce napsat. Jsem tak ráda za tuto společnou energii, je tak krásný, jak můžeme meditovat na dálku a prostě zkoumat jak to fakt funguje a jak je to možné cítit. Hodně mě to baví. Měla jsem moment, kdy jsem si říkala, jé to by bylo tak hezký to mít tohle, co se děje během těchto 21 dní napořád a tak si to teď přenastavuju, že to tak bude už napořád.

 

Bože, když já vidím tvoje videa a čtu tvoje texty, je to pro mne obrovsky život měnící. Tolik mi uvědomění mi  skrz tebe naskakuje BOŽE, děkuji. Jsem šťastná za tvá videa, jakmile čtu e-mail nebo příspěvky od tebe hned se dějí malé synchronicity. Jsi mi neskutečnou inspiraci, kterou přetvářím do své reality teď a tady.

Ahoj Zuzanko, moc Ti za všechno děkuji, jsi opravdu kouzelná. Je moc krásné vnímat všechnu tu podporu a zázrak, jemnost a všechno co umožňuješ. Jsem vděčná a dojímající se u každého Tvého videa. Všechny záznamy jsou moc silné. S hlubokou pokorou Ti moc děkuji za nás všechny.

2.jpg

Obsah programu

 

21 miracle mindset e-mailů:

Každý den vám pošlu e-mail s inspirací a motivací, abyste viděli, ukotvovali si a uvědomovali, že je všechno možné a otevírali se tomuto nastavení čím dál tím víc.

4× živá zoom setkání

Živé zoom setkání, na kterých vám budu sdílet mnoho zázračných příběhů, které vaši víru v to, o je možné ukotví ještě víc. Protože pokud jsou možné tyhle moje zázračné příběhy, tak je možné úplně všechno.

288 miracle mindset afirmací:

Během 21 dní postupně dostanete 288 podporujících a mindset měnících afirmací, které si můžete umístit na plochu vašeho mobilního telefonu, abyste se obklopili mindsetovou inspirací a posílili tak záměr programu ještě víc.

Každodenní miracle praxe na dálku:

Každý den ve stejný čas budeme praktikovat meditaci. Vyzkoušíte si, jak může být meditace na dálku citelná na fyzické úrovni a jak moc může proměnit vaši energii uvnitř i kolem vás.

Uzavřená facebooková miracle skupina:

Během měsíce budeme spolu v kontaktu skrze uzavřenou facebookovou skupinu. Budeme sdílet, co bude dít – synchronicity, znamení a life upgrade. Budu vás podporovat, abyste viděli zázraky ve svém životě a žili život ve větší radosti, souladu, jasnosti, nadhledu a důvěře.

Osobní miracle podpora:

Během programu se na mě můžete obrátit s konkrétním dotazem.

Sestavení posvátné geometrie z krystalů:

Před zahájením programu sestavím obrazec a energetický oltář z krystalů a darů přírody. Po dobu trvání programu bude toto energetické místo na dálku pracovat a energeticky program posilovat. Energii tohoto místa můžete pocítit při každodenní praxi, kterou budeme společně po dobu 21 dní praktikovat na dálku v přesně stanovený čas. Nechte se překvapit!

 

Po skončení programu vám zašlu jeden z krystalů z oltáře, který bude propojený s vaším jménem a vaším konkrétním záměrem, který si pro tento program zvolíte. Krystal můžete používat jako připomínku nového vnímání světa, nových programů a nastavení mysli.

Bonusy:

Po skončení programu vám zašlu tyto bonusy přímo na vaši adresu:

1. Malý křišťál z Himalájí, který bude po dobu 21 dní součástí posvátné geometrie sestavené pro tento program a bude propojený s vaším jménem a záměrem.

2. Balíček se 100% RAW čokoládou a receptem na výrobu vlastního kakaového elixíru.

3. Deník manifestace

Termín

5. 4. 2025–26. 5. 2025

Kurz bude probíhat online formou pomocí ZOOM setkání, videí, e-mailů v termínu, který bude teprve upřesněn a především v uzavřené facebookové skupině. Týden před začátkem pro vás chystám již prípavné informace a ladění se.

 

Investice

Cena :8 888 Kč / osoba

Při platbě na 8 měsíčních splátek je celková cena 9 999 Kč

I invite you with an open heart to take the next step.

 

Maybe just reading this offer will be enough to make a big change in your life. But you may feel that you need even more inspiration, motivation, support and anchoring on this journey. Then you can enter this program.

I'm looking forward to seeing you!

Kotva 1
termin
bottom of page