top of page

OTEVŘENÍ SKLADU KRYSTALŮ

1.6.2024 -14:00-18:OO
 

Srdečně vás zveme na setkání ve skladu krystalů, ve kterém můžete zakoupit menší či větší krystaly. Těšit se můžete na rituální kakao, které můžete popíjet při ladění se na krystaly. Ve skladu máme nyní k dispozici křišťály, citríny, růženíny, ametysty a záhnědy.

Crystal sizes vary from 100 grams to 250 kg

We calculate the price for crystals according to weight.

Crystal Warehouse Address:

Area ZES Brno, a.s.


Sladovnická 518/4
620 00 Brno
Czech Republic

 

Information for entering the area: Drive through the open barrier and turn left after entering the area and reach the parking lot. Here we will already mark the way to the warehouse.

 

Phone me for any questions: 607 815 350

 

Leave me your email here and I will inform you when I know the next warehouse opening date:

 

 

We are really looking forward to seeing you together with dad :)

279902172_807441263556302_8122596172636391031_n.jpg
registrace
E15A7060.jpg

BIG

RITUAL

CRYSTALS


 

I come from a creative family. I grew up among crystals and my dad and I were always creating something together. My dad taught me from childhood that everything is possible and that we create with thought. I always enjoyed creating with him. And so we create some projects together until now.

And this is one of them.

Unique large ritual crystals

Krystaly jsou s naší rodinou propojeny už od mého dětství. Mezi krystaly jsem defakto vyrůstala. Moje rodiče krystaly a výrobky z nich prodávali na Karlově mostě a výroba probíhala celé dětství přímo u nás doma. Uběhl nějaký čas a táta se rozhodl, že v rámci své vášně a lásky ke krystalům, nabídne ostatním možnost zakoupit si unikátní velké krystaly ( 10 - 250 kg) , ke kterým má možnost se díky svým mnohaletým kontaktům dostat. Tyto krystaly jsou unikátní nejen svoji energií, ale i tvarem, barevností, rozměry a váhou.

Zároveň se rozhodl svoje kontakty rozšířit a nyní jsme začali vozit krystaly už i napřímo například z Brazílie a do budoucna se chystáme cestovat na místa ke krystalům i osobně.

Tento projekt je pro nás velkou radostí  a to je hlavní důvod proč jsme se do prodeje a nabídky velkých krystalů pustili. S krystaly totiž přichází pro váš život, rodinu, bydlení, zdraví, hojnost či projekt nová a silná podporujicí vibrace, která vám může kompletně změnit život v tom nejlepším slova smyslu. Milujeme, když můžeme ostatní prostřednictvím krystalů podpořit na cestě za životem, o kterém se vám snilo a většinou přímo spíše ani nesnilo.  Milujeme, když se dějí zázraky a s velkými krystaly se dějí opravdu často.

Jak si můžete velký krystal vybrat? Máme několik variant.

 

Pro vážné zájemce o větší nákup krystalů můžeme sklad otevřít pro individuální domluvě. Dále je možné zaslat vám aktuální nabídku přes messenger nebo mail prostřednictvím fotek a videí.

Nebo se můžete přijít do skladu podívat v jeden z termínů, kdy jej otevřeme. 

 

Jednou za čas totiž společně s tátou otevíráme jeho sklad krystalů. Já k této příležitosti připravím rituální kakao s kořením, vyvoním prostor nejrůznějšími vykuřovadly a vytvořím oltář pro prodej krystalů. Táta pak v domluvený den na několik hodin otevře svůj sklad, který se nachází v

Brně – Tuřanech.  Zde se pak můžeme potkat a vy si můžete krystaly vybrat a zakoupit osobně. Tento způsob prodeje máme s tátou pro radost a neděje se často.

 

Pokud byste měli zájem někdy zažít otevření tohoto skladu individuálně nebo se skupinou, vyplňte formulář. Pokud máte zájem o zaslání aktuální nabídky velkých krystalů, zvolte ve formuláři tuto variantu a já se vám ozvu s aktuální nabídkou.

 

Ve velkoskladu najdete menší krystaly i ty obrovské, které váží 10–250 kg. V současné době máme křšťály, ametysty, citríny (upravené teplem) a záhnědy.

ABOUT OUR ESSENCE

CRYSTALS Unique and unique crystals that carry the vibration and essence of miracles on all levels.We choose these crystals with the intention that they will support, awaken and activate the essence of wonder in everyone who wears them.

The crystals we have chosen can transform your entire life if you allow it and allow it. At the very least, they will constantly remind you of this option.

 

Crystals that will shine your way and support the miraculous essence within yourself.
 

Vize nabídnout krystaly, které ponesou esenci zázraků, mě zavolala poté, co jsem spustila celý tento projekt. Postupně objevujeme nejrůznější unikátní krystaly, které patří do kolekce krystalů Portal of Miracles.

 

Tyto krystaly mohou být velkým pomocníkem, talismanem, přítelem či rituálním předmětem.

 

Můžou být čímkoliv, stejně jako vy!

krystal.jpg
bottom of page