top of page

CARDS

Miracle support for you - ritual drawing of cards for the full moon or new moon.

I love working and connecting with cards. Ever since I was little. It's something that has been with me since elementary school. The drawn cards convey a message, show the way or can confirm a decision. And so I decided to offer you support in this form as well. With what I love and what I enjoy a lot.

Je tento způsob podpory pro vás?

 

Pokud někde hluboko v sobě vnímáte, cítíte nebo jednoduše víte, že bych vás touto formou mohla podpořit na vaší cestě, je tato nabídka pro vás. Můžete skrze mě a vytažené karty dostat poselství, které vás nasměruje, utvrdí nebo ukáže na to, co nyní potřebujete nejvíc. Možná vám promění celý život, možná jen ukáže cestu nebo zvědomí to, co už dávno uvnitř sebe víte. Karty fungují dokonale.

 

Pokud vás tedy tento způsob znamení volá, může to být jeden z těch dalších malý krůčků, které můžete na své cestě udělat. A pokud si jej dovolíte udělat, tak se může otevřít něco naprosto nepředvídatelně nádherného a kouzelného.

Co tento balíček podpory obsahuje?

 

Po vyplnění formuláře vám ode mně přijde potvrzení, že jsem požadavek na výklad dostala, společně s termínem, kdy pro vás vytáhnu 3 karty. Vybrat si můžete ze 2 balíčků karet, které používám.

 

V daný den vám vytáhnuté karty pošlu společně i s výkladem z knihy, která k danému balíčku karet patří. Karty budu vytahovat na novoluní nebo úplněk podle toho, jaký termín bude blíže od zadání vaší objednávky.

 

Jaké karty k výkladu používám?

 

Můžete si vybrat ze 2 balíčků karet od světoznámé autorky Rebecci Campbell.

 

  1. Karty Světla - Rebecca Campbell

 

Karty světla byly vytvořeny, aby vám pomohly slyšet šepot duše, prohloubit a zesílit jasnozřivé smysly, nastolit v životě rovnováhu a znovu se naladit na rytmus Vesmíru. Karty světla jsou nástrojem k prohloubení vztahu s vaší duší a Zdrojem. Namísto hledání odpovědí nebo rad z vnějšku, vnímejte každou z karet jako bránu do portálu vašeho vlastního vnitřního vedení – jako nástroj cesty k vědomí, které čeká, aby vám právě teď mohlo být odhaleno.

 

  1. Karty Hvězdných duší - Rebecca Campbell

 

Karty, které aktivují vaši vesmírnou energii. Tyto nádherné aktivační a vykládací karty vám pomohou odemknout poklady vaší duše, rozpomenout se na váš vesmírný původ a vesmírnou esenci a naplno ji projevovat v každodenní fyzické zkušenosti. Pokud jste se snažili utlumit své světlo, aby jste se přizpůsobili, je na čase s tím skončit a nechat je naplno zazářit. Každá z 53 nádherných karet vám pomůže spojit se s voláním vaší duše a vedením vašeho srdce.

Investice do kouzelné podpory na vaší cestě

444 Kč

Bonus pro vás

 

Jako bonus pro vás vytáhnu i afirmaci, která vás maximálně podpoří na vaší cestě.

britney-gill-photography_PAMPA_NAT_42.jpg
E15A6187.jpg

PORTAL

Portal of miracles - Portal of miracles

I will build for you a picture of crystals, flowers and gifts of nature for any theme, project, life event or for your personal ritual. Until now, I only offered this support to my closest relatives. I created portals for prenatal, childbirth, portals for a new project or a big life step or change.

This special support can start a lot of miracles and synchronicities in your life, simple solutions, lightness, gentleness, radiance and point you in the right direction.

 

If you perceive and feel that I am the one who can move you on your way, this way of support is just for you.

 

What is a portal?

 

You can imagine the portal as an energetic gateway to a new reality. A space whose energy will maximally support you to go through what you need to go through. Space for moments of great leaps and significant transformations. As you allow yourself to do.

 

I will send you photos and a video of the entire portal, which I will leave open for 24 hours on a date we agree on. It's something that either calls you or it doesn't. So if you feel a clear yes, I can support you in this way on many levels that your mind cannot grasp, but your heart will feel.

 

An investment in your next life journey

8,888 CZK

 

If you are interested in building a portal, just fill out this form.

JEWEL

Portal of Miracles Jewelry and Mindset Jewelry Collection

These jewels will be another way I can support you on your journey to miraculous flow. I love crystals and beautiful jewelry. My parents made crystal jewelry throughout my childhood. I grew up in an apartment that was also a large workshop full of crystals and jewelry.


 

I decided to design jewelry that would be exceptional in many ways. Jewelry that will radiate and attract the essence of wonder and that you can always carry with you.

 

The perfect combination of a mindset that can support you to the maximum and a piece of jewelry that you will love

 

If you want to summon even more synchronicity, wonder, lightness, joy, peace and insight into your life, this piece of jewelry will be something to help direct your attention in just that direction.

I am currently developing jewelry with great joy and enthusiasm.

E15A7060.jpg
E15A6147.jpg

DANCE

Chocolate intuitive miracle dance
Dance of magic. Dance of miracles. Dance of your soul.

Dance your way to miracles, visions, fulfilled wishes and most importantly to yourself. Dance to what your soul is calling for. 

Dancing brings you into harmony with yourself. In tune with the essence of your soul. In tune with the Source.

How will this event take place?

 

I will open a space for miracles for you and a small group of women. I will create a portal of miracles, an energetic image of crystals, flowers and gifts of nature that will be unique to the group. We will dance together in this space. Each for herself and with herself. No rating. As each will need. It will also include prepared special ritual cocoa and chocolate, which will relax you even more, induce a state of bliss and connection with the heart.

 

The space will support you as much as possible so that thanks to dance you can get even more connected with yourself and the miraculous potential of living, attuning and flowing. So that you anchor your joy in life even more, in all the wonderful little things, in yourself and in the fact that you simply ARE.

Duration:4 o'clock

Venue:Brno and surroundings

Assumed prize:888 CZK

VŮNĚ

Vysokovibrační vůně z esenciálních olejů Portal of Miracles.

Jsem kreativní duše milující nejen vůni čokolády. A tak jsem se rozhodla, že vytvořím vůni z kombinace esenciálních olejů, která ponese obrovské a láskyplné poselství.

Vůně, která bude posilovat vaše žití v lehkosti, radosti a zázračném plynutí. Vůně, která vám připomene, že vše je možné a že jste vždy maximálně podpořeni na cestě, která je v souladu s vámi a vaším srdcem.
Každé přivonění vám bude připomínat, že tahle podpora je absolutní. Bude ve vás ukotvovat absolutní víru v zázračnost života i vás samotných.

Vůně, kterou můžete používat různým způsobem, klidně jako osobní parfém, který pozdvihne vaši vibraci a zázračnou esenci. Nebo si k této vůni můžete přivonět kdykoliv, když budete potřebovat dodat více podpory, energie, víry a důvěry v zázračné flow a v to, že vy jste tím největším zázrakem, který tvoří další zázraky.

Portál zázraků jste totiž vy!

 

Použití esenciálních olejů najdete už ve starodávných tradicích. Jsou v mnoha ohledech výjimečné a kouzelné. Já osobně používám čisté esenciální oleje, které jsou šetrně lisované a zpracované tak, aby v nich byla zachovaná maximální účinnost, esence a kouzelná vibrace. Používám je už více jak deset let a právě z esenciálních olejů bude tato vůně vytvořena.

 

Nechť vás tato vůně okouzlí. Nechť se stane vaším voňavým průvodcem na vaší cestě. Nechť  je pro vás podporou a ujištěním, že vždy se může najít zázračné řešení jakékoliv situace. Nechť  ve vás otevírá místo, kde hluboce uvnitř víte, že nic není nemožné. Nechť se otevíráte zázračnému flow a toto pak nesete a ukazujete i pro ostatní. Nechť  inspirujete, rozzařujete i rozvzpomínáte na své cestě ty, kteří vás s otevřeným srdcem potkají.

 

Dovolte si žít to, co chcete žít. Dovolte si žít radost. Dovolte si cokoliv, co ve vás vyvolává dobrý pocit. A pokud si to pro sebe dovolíte, tak se nechte překvapit, jak se začne váš život odvíjet.

Právě probíhá vývoj vůně. Pokud budete chtít informovat, až bude vůně v nabídce, vyplňte prosím formulář po kliknutí na tlačítko níže.

E15A9534-126.jpg
280111642_3216849831975246_6097234182603150523_n.jpg

RITUÁL

 

A personal, unique and miraculous ritual in the field of the Portal of Miracles.

When I started creating energy crystal patterns called Portals of Miracles, I didn't know that the next step would be the rituals, thanks to which I can guide you through this portal. And now this possibility has opened up and so I offer it to you.

It is a ritual that is different, unique and especially miraculous every time.

A ritual that anchors a field of miracles and starts living life differently. In greater lightness, delicacy, joy and wonder. A ritual that carries the experience that heaven on earth is here. Right here and now. And you can live it. You just have to make a decision and step in with absolute confidence.

 

The ritual to the Portal of Miracles is an experience of several days and sometimes several weeks. It starts with the order itself and then already contains a sequence of synchronicities and miracles, thanks to which a completely unique personal ritual is created, which I will then guide you through in the field of the portal of miracles.

 

I start preparing the form and space for the ritual the day before the agreed date of the ritual. On the day of the ritual, it takes about 4-5 hours to prepare the space. Then the ritual itself takes place. After the ritual, integration takes place through the portal. The whole process is very individual, personal and miraculous and cannot be planned in advance. This would limit its miraculous essence.

 

No need for words. This ritual carries a vibration that is picked up by the one for whom it is intended.

Investment:

CZK 33,333

bottom of page