top of page

Affliate program

HOJNOST - HOJNOST - HOJNOST - HOJNOST - HOJNOST

TENTO NÁPAD JE PRO MĚ GAME CHANGER - OBROVSKÝ NÁPAD PRO HOJNOST NÁS VŠECH

 

Přeji si pro vás mnoho zázraků, lehkosti, radosti, ale taky mnoho hojnosti. I té finanční! Peníze jsou energie a já si přeji, aby se vám tímto kurzem potvrdilo, že se vám vydané peníze můžou vracet. A že se vám můžou vracet i dost jednoduše a mnohonásobně. A že jich může být mnoho. A že je skvělý si zažít na této planetě i tuhle možnost. Protože, pak můžete tvořit nejen pro sebe, ale i pro ostatní a proměňovat tady tuhle planetu.

 

PŘÁLA JSEM SI ZE SRDCE I MNOHO HOJNOSTI PRO VÁS A JEDEN VEČER TENTO NÁPAD PŘIŠEL.

 

A protože nejde jinak, tak jsem se rozhodla tento nápad tímto uskutečnit. To jsem prostě já.

 

MÁM PRO VÁS VLASTNĚ ZDROJ HOJNOSTI, KTERÝ VÁM MŮŽE PŘINÉST TENTO KURZ A TO JE ZA MĚ PROSTĚ ÚPLNĚ DOKONALÉ PROPOJENÍ.

 

Rozhodla jsem se vytvořit affiliate program díky, kterému můžete tento program doporučit a předat váš individuální kód na slevu pro toho, kdo by chtěl do programu vstup koupit a vy dostanete za doporučení provizi. 

 

Hodně velkou provizi!

 

AFFILIATE PROGRAM je běžná věc, ale já vám nechci dát jen pár stovek za doporučení. Rozhodla jsem se provizi nastavit tak, jak to nikdo nedělá. Je to vlastně revoluční a za mě absolutně vyrovnané.

 

Cena kurzu je: 8 888 Kč

 

Sleva pro zákazníka

 

Když předáte někomu váš unikátní slevový kód, tak zájemce o kurz dostane slevu: 555 Kč

Plus ještě získá voucher na nákup k nám do Vitalvibe na životadárné potraviny v hodnotě 500 Kč (min. hodnota objednávky pro uplatnění voucheru ve Vitalvibe je 2000 Kč)

 

Provize pro vás

 

Vaše provize z jednoho prodaného kurzu, když někdo použije váš kód je: 3000 Kč

Plus 1000 Kč voucher na nákup potravin u nás ve Vitalvibe (min. hodnota objednávky pro uplatnění voucheru ve Vitalvibe je 3000 Kč)


 

Stačí vyplnit formulář k affiliate programu, kde si zadáte znění vašeho slevového kódu a my vám jej vytvoříme. Jakmile bude kód aktivní, pošleme vám e-mail.


 

Affiliate slevový kód:

  • je váš uníkátní kód - jednoslovný bez diakritiky a mezer (např. katka, miraclekatka, atd.), který si buď sami zvolíte, nebo vám jej vygenerujeme. Kód vždy ověřujeme, aby byl unikátní pro vás. Tento kód poté můžete sdílet na vašich sociálních sítích, mailingu nebo ústně.

  • Kód se uplatňuje při dokončení objednávky na Miracle Mindset program, který je zakoupen za plnou cenu 8 888 Kč. Vkládá se do políčka “Mám slevový kod” vlevo dole u objednávkového formuláře a ten kdo jej zadá dostane také slevu. Po úhradě objednávky se přičte provize i pro vás.

 

Vyplácení:

V případě že váš kód byl využitý a objednávka přes něj uhrazena, tak na konci každého měsíce vám zašleme přehled o množství využit kódu a provizí pro vás. V případě že je objednávka zrušena, neuhrazena nemáte nárok na provizi. Při platbě na splátky je vám provize vyplacena až po úplném splacení objednávky. Proto jsou provize vypláceny nejdříve 14 dní po uhrazení objednávky. 

 

  • Vyplácení je možné zvolit jak vám nejlépe vyhovuje:

    • Fakturace - vystavíte fakturu na: Love of Raw s.r.o., Třebízského 796/ 7, PSČ: 614 00 Brno,, IČ: 05589541, DIČ: CZ05589541, 14 dní splatnost. Jste-li plátci DPH, odměna je včetně DPH 21%.

    • DPP - Dohoda o provedení práce - zde je max. možná výplata 10 000 Kč/měsíc nemáte-li podepsané růžové prohlášení jinde (sleva na poplatníka), nebo 8500 Kč/měsíc s tím že my odvádíme daň 15% z 10 000 Kč. Vypláceno vždy k 15. dni v měsíci.

    • V produktech Vitalvibe, Love of Raw - vystavíme vám voucher na nákup

Další ujednání, není-li určeno jinak vycházejí z obchodních podmínek.

2.jpg
bottom of page