top of page
as.jpg

Your only limit is your mind

MIRACLE FLOW
PROGRAM

8týdenní integrační program pro absolventy 21denního Miracle Mindset Programu.
29. 4. - 17. 6. 2024
Díky tomuto programu udržíte
 svoji pozornost na tématu manifestace a vaše důvěra a víra v zázraky se ještě více podpoří.

Po skončení první vlny Miracle Mindset Programu jsem vytvořila celý navazující program Miracle Flow. Tento program obsahuje 8 e-mailů na 8 týdnů a vy se tak dostanete k další inspiraci, která vaši pozornost na tématu manifestace, důvěry, víry a zázraků ještě více podpoří a rozvine.

 

V programu najdete mnoho dalších klíčů, příběhů, inspirací, technik a mindsetových nastavení, které vám pomohou vidět situace jinak. Díky tomu začnete prožívat svůj život ve větší lehkosti, radosti a zázračnosti.

Miracle Flow je dalším krokem

Krokem k dalšímu naladění se na témata miracle mindsetu.

​Krokem k ještě většímu otevření se vašemu neomezenému potenciálu mysli a sebe samých.

​Krokem k tomu, abyste udrželi pozornost na tom, jak moc je život nádherný a zázračný.

Krokem k tomu, abyste uvěřili zase ještě o něco víc.

​Krokem k tomu, abyste se možná otevřeli tam, kde jste si to ještě nedovolili.

 

DSC06258.jpg

Because you are alive everything is posssible

Miracle záměr programu

Jedna z věcí, kterou vám tento program přinese, je myšlenka, že všechno je možné! A navíc se to „všechno“ může dít kouzelně a zázračně!​ Přeji si, ať se díky tomuto programu stanou zázraky a synchronicity samozřejmým prvkem chápání a prožívání vašeho světa a reality.

Nebe na Zemi není místo, které musíte najít, ale stav mysli, pro kterou se musíte rozhodnout.

 

Mým záměrem je pomoci vám na cestě za ještě větší radostí, lehkostí a neomezenými možnostmi. Je to pro mě jedna z hlavních misí a velkých radostí. Vím, že už jen samotné rozhodnutí vstoupit do programu začne proměňovat váš život. Tímto rozhodnutím totiž říkáte ANO něčemu novému a hlavně neomezeně zázračnému.

 

Dalším záměrem tohoto programu je ukotvit vaši absolutní víru a důvěru v každodenní zázraky. Podpořit a posílit vaše zázračné flow.

Tento program vznikl z obrovského nadšení a touhy inspirovat vás, abyste mohli žít život, o kterém sníte, nebo o kterém jste si možná ještě ani nedovolili snít.

V programu najdete mnoho klíčů, příběhů, inspirací, technik a mindsetových nastavení, které vám pomohou vidět situace jinak a díky tomu prožívat svůj život ve větší lehkosti, radosti a možná i zázračnosti.

2.jpg

Obsah programu

8 miracle mindset témat formou

e-mailů:

1. týden – Rozpomínám se
Budeme se zaměřovat na naše osobní vnitřní vyzařování, které přitahuje příležitosti, spolupráce a lidi do našeho života. Sladíte se sami se sebou a díky tomu budete moci být podporováni takovým způsobem, jaký jste si nedokázali představit ani v těch nejodvážnějších snech. Začnete plynout v souladu s životem a váš život bude čím dál víc krásnější, pohádkovější, lehčí a radostnější.

 

 

2. týden – Lehkost
Pozveme společně více lehkosti do vašeho života, a to hlavně do oblastí, kde vám lehkost z jakéhokoliv důvodu chybí. Pokud uvěříte lehkosti a snadnosti života, nastane spousta změn. Vaše přání se budou lehce manifestovat a mnoho se toho vyřeší „tak nějak samo“. 

 

3. týden – Dech jako manifestační nástroj
Začneme pracovat s vaším dechem. Naučíte se dýchat vědoměji a vědoměji a díky tomu dokážete jakoukoliv stresovou situaci během pár sekund proměnit na situaci, ve které stres jen v klidu pozorujete. Naučíte se také pustit lpění a odevzdat se neznámému.

 

4. týden – Milujte a děkujte víc a víc
Naučíte se dokonalou a naprosto jednoduchou techniku, která ovlivňuje míru plnění a manifestaci přání i nádherností života. Také zjistíte, že na utrpení se dá dívat i ze zcela jiného úhlu pohledu. Přestanete tak stát v cestě Vesmíru a dovolíte mu, aby mohl dělat svou práci.

 

5. týden – Následujte svou intuici
Obzvláště tehdy, pokud vám nedává smysl. Ukážeme si cestu, jak se napojit na svou duši, odhalit své pravé já a žít tak radostný a světlem naplněný život, k jakému vás vaše duše volala.

 

6. týden – Největší tajemství
Budeme se učit rozpoznávat mysl, což vám pomůže dostat se ven z veškeré negativity, problémů a všeho, co nechcete ve svém životě trvalého štěstí a blaženosti. Tato technika vám absolutně promění život. Je to ten největší poklad, který vám můžu předat.

 

7. týden – Práce s emocemi
Konec negativních pocitů – předám vám tipy, které vám pomohou se zpracováním negativních pocitů. Až je necháte jít, budete konečně žít život v přirozeném stavu čisté radosti a štěstí – život úžasnější než cokoliv, co jste dosud žili.

 

8. týden – Konec trápení
Naučíte se, jak se okamžitě zbavit trápení a problémů, abyste mohli žít život v radosti – takový, jaký jste si vždy přáli.  ‌ ‌

‌ ‌

Součástí je navíc:

 

Obdržíte i několik vedených meditací, které vám pomohou integrovat miracle mindset hlouběji do svého života.

 

Termín

29. 4. 2024 – 17. 6. 2024

 

Investice

Cena: 2 222 Kč / osoba

Kotva 1
termin
bottom of page