top of page

LABRADORYT ANGEL WINGS

Empower
Growth


A po dvou letech se to stalo a ještě k tomu v hodně zázračné datum. Tato křídla jsem objevila na Bali 22. 2. 2024, což je velice významný den pro New Place. Před dvěma lety v tento den jsem totiž nechávala tvořit energetický zářič nesoucí misi tohoto projektu a také jsem v tento den tvořila svůj první portál zázraků v podobě osobního oltáře pro někoho dalšího.
 
Když jsem křídla uviděla, tak jsem okamžitě věděla, že je pro sebe potřebuji a absolutně jsem se do nich zamilovala. A taky jsem se hned rozhodla, že je s velkým nadšením a radostí nabídnu dál.
 
Je málo produktů, které nabízím, ale pokud se to stane, tak jsou jednoduše výjimečné a unikátní. 
 
Krystaly miluji od dětství. Vyrůstala jsem v bytě, kde byla dílna, ve které můj táta vyráběl šperky z krystalů. S krystaly jsme si s mým bratrem hráli celé dětství, a tak jsou pro mě přirozenou součástí života. Jejich moudrost, podpora a síla mě provází ve všech životních obdobích. A i proto jsou tato křídla z labradorytu pro mě tak speciální.
 
Tato křídla jsou pro vás, pokud vás na první pohled zaujala.
Tím jste je ucítili na úrovni srdce a mohou vás na vaší cestě podpořit.
 
Křídla budu vozit z Bali vždy jen párkrát do roka. Nyní máte možnost tato labradorytová křídla objednat dole ve formuláři na této stránce.

Jedním z mých přání pro projekt New Place bylo nabízet unikátní posvátné předměty, které budou ukotvovat, připomínat a neustále posilovat a expandovat víru a důvěru v neomezené možnosti a zázračná řešení.

 

IMG_0718.JPEG
IMG_0728.JPEG

CO VÁM TATO KŘÍLA PŘINESOU

Empower
Growth

Labradorytová křídla neomezených snů a přání, neomezených možností a zázračných řešení.
 

 

Tahle křídla můžete použít na svůj osobní oltář jako připomínku toho, že stačí svým snům a přáním dát křídla, plně se jim otevřít a důvěřovat tomu, že se vaše přání mohou doopravdy splnit. A to nejen tak, jak jste si přáli, ale ještě mnohem lépe, radostněji, překvapivěji a zázračněji, než byste si dovedli představit.

 

Tato křídla dodají vaším největším, nejdivočejším a nejbláznivějším snům obrovské množství křišťálové energie, kterou potřebují k letu a uskutečnění. Dodají ještě více důvěry, víry a otevřenosti k jejich splnění.

I ten nejdivočejší, nejbláznivější a největší sen, který jste schopni vymyslet je jen limitem vaší mysli. Křídla vás povedou k uvědomění, že vždy můžete jít ještě dál. A že to, co jste si přáli je jen pouhým limitem vás samotných.

O LABRADORYTU

Labradorit je považován za kámen mágů a mystiků, který pomáhá rozvíjet intuici, psychické schopnosti a duchovní růst. Je spojován s energiemi transformace a ochrany, které pomáhají člověku překonat strachy, nejistoty a negativní myšlenky. Labradorit také podporuje kreativitu, fantazii a inspiraci, což ho činí ideálním kamenem pro umělce, spisovatele a hudebníky.

Podle eskymáckých léčitelských praktik probouzí labradorit v člověku dosud neobjevenou sílu a svému nositeli pomáhá najít jeho úděl v životě. Přivádí ho na správné cesty, které mu pomohou splnit jeho sny a předurčený životní úkol. Přináší pozitivní energii a symbolické světlo do každého problému.

 

V hinduistických systémech je labradorit spojen s krční čakrou, která souvisí se schopností komunikace, sebevyjádření a sebeprezentace. Podle těchto systémů tedy může nošení labradoritu pomoci s výrazovými a komunikačními problémy. Kromě toho je i symbolem pro propojení mezi duševním a fyzickým tělem. Byl také používán pro účely hypnózy a vyvolání zážitků z minulých životů.

Labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen vnášející světlo do života. Zvyšuje duchovní úroveň mysli a její spojení s kosmickými energiemi. Labradorit odklání nežádoucí energie od aury a brání úniku energie. Vytváří bariéry proti výronům negativní energie během léčby. Jedná se o krystal, který vás dokáže zavést do jiných světů nebo životů. Labradorit je kámen ezoterického vědění umožňující zasvěcení do tajemných mystérií.

Uvádí do souladu fyzickou i éterickou sféru těla a obě propojuje s duchovním cílem, k němuž směřují. Zvyšuje úroveň dosaženého vědomí a uzemňuje duchovní energii do nižšího fyzického těla. Krystal podporuje rozvoj intuice a duševních darů včetně umění „správného načasování". Vynáší z podvědomí na povrch různá poselství a umožňuje jejich pochopení.

V duševním životě potlačuje labradorit strach, nejistotu a zbytky minulých zklamání včetně těch, která pocházejí z minulých životů. Posiluje víru v sebe sama i v celý vesmír. Odstraňuje z vědomí představy jiných lidí včetně myšlenek útočících na vaši auru.

Labradorit uklidňuje příliš aktivní mysl a současně dodává energii vaší představivosti tím, že přináší nové myšlenky. Výborně slouží k rozbíjení neopodstatněných iluzí tím, že dokáže proniknout až ke kořenu věcí a odhalit skutečné úmysly skrývající se za konkrétními myšlenkami a činy. Tento kámen vyvolává potlačované vzpomínky na minulost.

Labradorit je užitečným průvodcem v době změn; je to kámen, jenž přináší sílu a vytrvalost. Jakožto kámen proměny připravuje tělo a duši na další růst.

IMG_0725.JPEG

NABÍDKA
A
FORMULÁŘ


Nabídka je časově omezená, jelikož budu křídla objednávat dle množství předobjednávek a po uplynutí tohoto data zadám jejich výrobu.
 

Labradorytová křídla je potřeba objednat do
21. 3. 2024

 

Po uplynutí tohoto data zadám jejich výrobu a zajistím jejich dovoz do ČR.

Dodání křídel můžete očekávat během dubna nebo května.

 

Pokud tato nabídka oslovila vaše srdce, tak stačí vyplnit formulář níže.

Cena v předobjednávce do 21.3.: 4444 

poté: 5555 Kč

IMG_0730.JPEG
IMG_0715.JPEG
bottom of page