top of page

RITUÁLNÍ VYTAŽENÍ KARET


RITUÁLNÍ VYTAŽENÍ 3 KARET ZE 3 VÁMI VYBRANÝCH BALÍČKŮ KARET U HLAVNÍHO OLTÁŘE 21 DENNÍHO MIRACLE MINDSET PROGRAMU

Miluji práci a propojení s kartami. Už od malička. Je to něco, co mě provází už od základní školy. Vytažené karty předávají poselství, ukazují cestu nebo mohou utvrdit v rozhodnutí. A tak jsem se rozhodla, že vám nabídnu podporu i touto formou. Tím, co miluji a co mě hodně baví.

Je tento způsob podpory pro vás?

 

Pokud někde hluboko v sobě vnímáte, cítíte nebo jednoduše víte, že bych vás touto formou mohla podpořit na vaší cestě, je tato nabídka pro vás. Můžete skrze mě a vytažené karty dostat poselství, které vás nasměruje, utvrdí nebo ukáže na to, co nyní potřebujete nejvíc. Možná vám promění celý život, možná jen ukáže cestu nebo zvědomí to, co už dávno uvnitř sebe víte. Karty fungují dokonale.

 

Pokud vás tedy tento způsob znamení volá, může to být jeden z těch dalších malých krůčků, které můžete na své cestě udělat. A pokud si jej dovolíte udělat, tak se může otevřít něco naprosto nepředvídatelně nádherného a kouzelného.

Co tento balíček podpory obsahuje?

 

Jakmile ucítíte volání po tomto způsobu miracle podpory pro vás, tak si vyberte 3 balíčky vykládacích karet a já vám z každého z nich vytáhnu jednu kartu. Po vyplnění formuláře vám ode mně přijde potvrzení, že jsem požadavek na výklad dostala. Vybrat si můžete z 12 balíčků karet, které používám. V průběhu trvání 21denního Miracle Mindset programu vám vytáhnuté karty pošlu společně i s výkladem z knihy, která k danému balíčku karet patří. Karty budu vytahovat v okamžiku, kdy intuitivně ucítím, že vám mám karty vyložit. A malé upozornění, pokud je název balíčku a informace o něm napsané v angličtině, tak bude i text výkladu v angličtině.

Bonus pro vás

Jako bonus pro vás vytáhnu i afirmaci, která vás maximálně podpoří na vaší cestě a pošlu vám ji společně s výkladem karet.

britney-gill-photography_PAMPA_NAT_42.jpg
DSC06258.jpg

Investice do miracle podpory na vaší cestě

444 Kč

 

Bonus pro vás

Jako bonus pro vás vytáhnu i afirmaci, která vás maximálně podpoří na vaší cestě a pošlu vám ji společně s výkladem karet.

Postup objednání

Vyberte si 3 balíčky karet níže a poznačte si jejich číslo a název. Poté je uveďte v poznámce objednávkového formuláře.

Balíčky karet, které k výkladu používám

Můžete si vybrat 3 z 12 balíčků karet od světoznámých autorů.

1. Karty Světla – Rebecca Campbell

Karty světla byly vytvořeny, aby vám pomohly slyšet šepot duše, prohloubit a zesílit jasnozřivé smysly, nastolit v životě rovnováhu a znovu se naladit na rytmus Vesmíru. Karty světla jsou nástrojem k prohloubení vztahu s vaší duší a Zdrojem. Namísto hledání odpovědí nebo rad z vnějšku, vnímejte každou z karet jako bránu do portálu vašeho vlastního vnitřního vedení – jako nástroj cesty k vědomí, které čeká, aby vám právě teď mohlo být odhaleno.

2. Karty Hvězdných duší – Rebecca Campbell

Karty, které aktivují vaši vesmírnou energii. Tyto nádherné aktivační a vykládací karty vám pomohou odemknout poklady vaší duše, rozpomenout se na váš vesmírný původ a vesmírnou esenci a naplno ji projevovat v každodenní fyzické zkušenosti. Pokud jste se snažili utlumit své světlo, abyste se přizpůsobili, je na čase s tím skončit a nechat je naplno zazářit. Každá z 53 nádherných karet vám pomůže spojit se s voláním vaší duše a vedením vašeho srdce.

IMG_3174.JPG

3. Karty Odhal posvátné mystérium růže – Rebecca Campbell

Růže, posvátný symbol pradávných bohyň, má v sobě starověkou moudrost a moc nás léčit. Orákulum posvátné růže vám otevírá prostor, kde se můžete propojit s energií, moudrostí a dech beroucí krásou této úžasné květiny. Ukáže vám, jak být v souladu se střídajícími se ročními obdobími života a slyšet svůj vnitřní hlas.

Nechť prostřednictvím mystéria Matky Růže naleznete svou skutečnou podstatu a ještě více zakořeníte v tomto světě. Nechť se rozpomenete na budoucí zahrady růží, které se ve vás už nyní v podobě semínek skrývají. Otevřete dveře k nádhernému duchovnímu učení růže.

IMG_3175.JPG

4. Karty Poselství draků – Caroline Mitchell

Draci jsou mocné, tvořivé a vznešené bytosti s obrovským soucitem a mnohdy suchým smyslem pro humor. Tyto výjimečné vykládací karty vám zprostředkovávají energii a vhledy 33 mocných dračích průvodců.

Draci nás vyzývají, abychom se stali tou nejlepší verzí sebe, pustili se strachu a bolesti, přijali sami sebe, pečovali o sebe a otevřeli se duchovnímu probuzení. V Poselství draků se setkáte se čtyřmi dračími klany: Pozemským klanem, Galaktickými draky, Velkými mistry a Strážnými draky. Při práci s draky uvidíte, jak vám vesmír posílá odpovědi na všechny vaše otázky. Naslouchejte jim a jednejte podle nich.

IMG_3176.JPG

5. Karty Bohyně Isis – Alana Fairchild

Vládkyně nebes, božská královno a milovaná Isis, mé srdce si přeje vystoupit z temnoty a strachu a osvobodit se. Toužím se v hlubokém klidu propojit se svou vnitřní silou.

Velekněžka v tobě kráčí po cestě božské lásky, moci a moudrosti. Je to cesta duchovního růstu. Nauč se ve svém každodenním životě používat pradávná mystéria Isis, která ti pomohou úspěšně čelit výzvám i problémům. Dovol bohyni, posvátné kněžce, zasvěcenkyni, čarodějce a léčitelce, aby v tobě obnovila schopnosti léčení a magie a kráčej s ní bok po boku cestou od temnoty a nejistoty ke světlu, lásce a síle. Miluje tě a přeje si, abys zářila a byla co nejvíce sama sebou, plná síly a moudrosti.

Isis prožila mnohá dobrodružství, díky kterým sama vyrostla, stala se silnější, láskyplnější a soucitnější. Tyto duchovní zkoušky jí přinesly moudrost a moc, kterou si s tebou přeje sdílet, abys i ty rostla a projevila své nádherné já.

IMG_3177.JPG

6. Karty Orákulum bohyní – Colette Baron–Ried

Světově uznávaná expertka na vykládací karty Colette Baron-Reid v tomto balíčku vytvořila most mezi mystikou a pozemským životem a nabízí vám vedení na cestě k růstu a  naplnění vašich snů. Najdete zde posilující, vylaďující a inspirující interpretace 52 bohyní z nejrůznějších kultur: bohyně cest Elen vás volá na cestu… Artemis nabízí, že povede váš šíp… a Ceridwen vás vyzývá, abyste věřili neomezenému potenciálu vašeho života.

Bohyně tě volá, aby ses otevřela a napojila na vesmír ve všech jeho podobách. Ženský aspekt vesmíru je na vzestupu, aby znovu nastolil rovnováhu ve světě. Odpovíš na jeho volání a přijmeš jeho vedení? Jaké by to bylo, kdyby ses postavila na vlastní nohy a stala se silným a sebevědomým vzorem pro své blízké i vzdálené okolí? Jak můžeš obohatit celý svět v době, kdy se všichni učíme společně koexistovat v nádherné a magické synergii?

IMG_3178.JPG

7. Karty Vedome jednoty – Sofia Tomková

 

Archanjelské kľúče pre poslov svetla. Knižočka + 52 kariet. Nech sú pre Vás múdrym a láskavým sprievodcom v procese transformácie na Vašej ceste k Sebe-do Vedomia jednoty. Karty s posolstvom na ceste životom, cez energiu svetla Archanjelov.

IMG_3179.JPG

8. Beyond Lemuria Oracle cards

Recall the past, glimpse the future, expand your conscious awareness and step into wholeness. Infused with the loving guidance, practical wisdom and enlightened insight of Lemuria, this unique oracle deck is here to help you tap into the potent serenity of collective dreaming through wide-eyed introspection, symbolism, and knowledge. Discover Lemuria and reclaim your light, your heart and your destiny.

IMG_3180.JPG

9. Gateway of Light Activation Oracle

A unique activation oracle depicting 44 ethereal gateways and portals to help users connect with their energy center.

Step through 44 illuminating gateways to realign your energy space and reach your own infinite potential.

This oracle is a stargate portal between this realm and the next, connecting you with the infinite intelligence of the universe. Each card forms an energetic bridge to help you connect with the divine guidance and ancient wisdom of spiritual retreat spaces, guardian light beings, and your own chakra energy centers through intuitive readings and dynamic spreads. On this journey you'll connect with Divine Consciousness and receive messages to raise your vibration.

Internationally renowned angel expert Kyle Gray has teamed up with visionary artist Jennifer Hawkyard to create this dynamic and unique oracle, featuring vibrant imagery, energetic activations and empowering guidance to help you to:

·         experience an 'energetic upgrade'

·         rebalance and reconnect with your true self

·         discover the possibilities held by other realms and ethereal retreats

·         find a connection to your own personal energy space

·         uncover your true purpose in this world


When your intention is combined with the imagery of the cards and the empowering messages in the accompanying guidebook, divine wisdom is activated within. You were born to light up the world, let the gateways support your destiny!

IMG_3186.JPG

10. Sacred Mothers & Goddesses

Become aware of your sacred femininity and attune to higher and deeper vibrations of the Goddess through activities, dedications, altar creation, and card layouts. Originally painted in oils on canvas, Claudia Olivos's channeled images hold unique, powerful energy to connect you with a sisterhood of deities for practical, loving, and ageless knowledge. Turn to this oracle for daily guidance, support, and a potent reminder of your valuable role in this time and in all of eternity.

IMG_3183.JPG

11. Sacred Destiny – Denise Linn

"You have a sacred destiny; we all do. ..."

From the earliest history of mankind, there are records of native people using the signs in nature to determine their destiny. Wise elders were able to move through mystic gateways into inner realms, and bring back wisdom and guidance to their tribes.

In this powerful oracle card deck, Denise Linn draws from her Native American heritage and experience as a gifted healer and teacher. With each card, you receive access to a different gateway, from our earthly realm to the one of Spirit. From forests to floodplains, meadows to caves, shimmering sunshine to the dark mysteries of the moon--these vibrant cards will fill your days with messages of Spirt, from the landscapes within and around us.

11. Angels and Ancestors od Kyle Gray


May your inner guidance awaken, and may the wisdom of the native spirit unfold within your life!

Featuring new representations of angels, this oracle card deck reminds spiritual seekers that loving, divine guidance, grace, and inspiration from the angels is always available to anyone who is ready to listen.


“Kyle Gray is one of the world’s most incredibly gifted angel communicators. I have seen him work and he is authentic, intelligent, and deeply compassionate. I highly recommend him and all his creations!”


– Colette Baron-Reid, international bestselling oracle expert

We are surrounded by countless angels, ancestors, and spirit guides who want to share their knowledge with us to bring healing and change. In whichever culture or religion they appear, Angels have always had one mission: to love, help and guide humans.

On the earthly plane, Ancestors are the wise ones, healers and warriors who have offered to share their knowledge and magic with us.

IMG_3184.JPG

12. The Lemurian Starchild Oracle: 88 cards for the New Paradigm

This beautiful Deck of 88 inspired Oracle Cards and a 340 page book, steeped in Lemurian starry wisdom, ancient remembrance and transcendental insight, aims to assist those who resonate with the Global Mass Awakening phenomenon. The Lemurian memories and energies, which have been coming to the forefront in the last few years, offer a powerful heart-opening Template to guide the conscious creators of the New Earth. These clear energies support us as we both 'ground' our inner Starchild and equally, as we rise upward to open multidimensional gates for our communion with our Higher Levels, and Ascended and Angelic beings. The message is clear “Within you and everyone, is a Lemurian Starchild, who carries all the sacred codes and abilities you were originally created with. This is truly your most natural self, and it is arising again.” The conditioning of the old paradigm acted like a veil, covering our clear sight of Unity and Truth, our divine gifts and inner knowings. Now the veil is dissolving, Heaven on Earth is returning and we are being invited to embody our Light, to let go of the old paradigm and to co-create in alignment with our Birthrights. Lemuria was the great civilization of the Heart, it was the Garden of Eden, before the fall of man into separation consciousness. We are returning to Eden now dear ones and before us is a doorway beyond which, if we choose to enter, is a life of joyful communing, in peace with the Earth and all of her inhabitants, in both the physical and subtle realms. Once awakened, our inner Lemurian Starchild guides us as we return to our pure state of Divine embodiment. With our clear sight restored, we can recognize the distortions that have prevailed on Earth for far too long. We can stay focused on the Light in our Hearts, and on Being and expressing the light.

IMG_3185.JPG
bottom of page