top of page

Podmínky opakovaných plateb

Podmínky opakovaných plateb
pro službu placeného obsahu newplace.cz (dále jen „Služba“) prodávajícím, Newplace - Zuzana Noah, IČO: 01440616 se sídlem Pindula 28, PSČ: 664 31 Lelekovice (dále jen „Prodávající“).

1. S Vaším souhlasem, který udělíte zaškrtnutím příslušného okénka pro souhlas s opakovanou platbou přímo v objednávkovém formuláři, využívá Prodávající při prodeji Služby systému opakované platby (tj. automatické strhávání plateb z platební karty, tzv. reccuring payments), a to po dobu trvání předplatného. Pro realizaci opakovaných plateb Prodávající využívá platební bránu ThePay.cz, s.r.o..

2. Zaškrtnutím souhlasu udělujete souhlas:
se založením a parametry opakované platby (podrobnosti se dozvíte níže) a s uložením platebních údajů na straně platební brány ThePay.cz, s.r.o.. Platební údaje, tj. zejména čísla platebních karet a další údaje zadávané při platbě, s Prodávajícím uvedená společnost nesdílí a Prodávající k nim nemá přístup. Společnost ThePay.cz, s.r.o. nakládá s údaji platební karty podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1 (jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti v sektoru zpracovávání platebních karet).

 

3. Parametry opakované platby pro Službu:

a. Jde o platbu za měsíční/roční předplatné (tedy 30 dní/1 rok počínaje dnem první nebo každé opakované platby).

b. Strhávána bude fixní částka, při každé jednotlivé platbě.

Po úvodní registraci a zadání platebních údajů se uživateli na jeho bankovním účtu zablokuje částka ve výši 1 Kč z důvodu ověření údajů platební karty.

Tato částka bude odblokována po uplynutí 4 dnů ode dne zadání platebních údajů.

c. Pokud dojde ke změně ceny Služby, budete o tom předem informováni e-mailem a sami se rozhodnete, zda budete Službu dále využívat anebo ji zrušíte.

d. Uživatel má kdykoli možnost se z automatických plateb odhlásit

Pokud se rozhodnete neprodloužit Službu o další období, můžete nás o ukončení Služby rovněž informovat e-mailem zaslaným na zuzka@newplace.cz nejpozději 4 dny před koncem aktuálního období využívání Služby.

V takových případech je poskytování Služby ukončeno uplynutím aktuálního období, na které je Služba uhrazena.

Tyto podmínky jsou účinné od 3. 1. 2023

2.jpg
bottom of page