top of page

KARTY

Miracle podpora pro vás – rituální vytažení karet na úplněk či novoluní.

Miluji práci a propojení s kartami. Už od malička. Je to něco, co mě provází už od základní školy. Vytažené karty předávají poselství, ukazují cestu nebo mohou utvrdit v rozhodnutí. A tak jsem se rozhodla, že vám nabídnu podporu i touto formou. Tím, co miluji a co mě hodně baví.

Je tento způsob podpory pro vás?

 

Pokud někde hluboko v sobě vnímáte, cítíte nebo jednoduše víte, že bych vás touto formou mohla podpořit na vaší cestě, je tato nabídka pro vás. Můžete skrze mě a vytažené karty dostat poselství, které vás nasměruje, utvrdí nebo ukáže na to, co nyní potřebujete nejvíc. Možná vám promění celý život, možná jen ukáže cestu nebo zvědomí to, co už dávno uvnitř sebe víte. Karty fungují dokonale.

 

Pokud vás tedy tento způsob znamení volá, může to být jeden z těch dalších malý krůčků, které můžete na své cestě udělat. A pokud si jej dovolíte udělat, tak se může otevřít něco naprosto nepředvídatelně nádherného a kouzelného.

Co tento balíček podpory obsahuje?

 

Po vyplnění formuláře vám ode mně přijde potvrzení, že jsem požadavek na výklad dostala, společně s termínem, kdy pro vás vytáhnu 3 karty. Vybrat si můžete ze 2 balíčků karet, které používám.

 

V daný den vám vytáhnuté karty pošlu společně i s výkladem z knihy, která k danému balíčku karet patří. Karty budu vytahovat na novoluní nebo úplněk podle toho, jaký termín bude blíže od zadání vaší objednávky.

 

Jaké karty k výkladu používám?

 

Můžete si vybrat ze 2 balíčků karet od světoznámé autorky Rebecci Campbell.

 

  1. Karty Světla - Rebecca Campbell

 

Karty světla byly vytvořeny, aby vám pomohly slyšet šepot duše, prohloubit a zesílit jasnozřivé smysly, nastolit v životě rovnováhu a znovu se naladit na rytmus Vesmíru. Karty světla jsou nástrojem k prohloubení vztahu s vaší duší a Zdrojem. Namísto hledání odpovědí nebo rad z vnějšku, vnímejte každou z karet jako bránu do portálu vašeho vlastního vnitřního vedení – jako nástroj cesty k vědomí, které čeká, aby vám právě teď mohlo být odhaleno.

 

  1. Karty Hvězdných duší - Rebecca Campbell

 

Karty, které aktivují vaši vesmírnou energii. Tyto nádherné aktivační a vykládací karty vám pomohou odemknout poklady vaší duše, rozpomenout se na váš vesmírný původ a vesmírnou esenci a naplno ji projevovat v každodenní fyzické zkušenosti. Pokud jste se snažili utlumit své světlo, aby jste se přizpůsobili, je na čase s tím skončit a nechat je naplno zazářit. Každá z 53 nádherných karet vám pomůže spojit se s voláním vaší duše a vedením vašeho srdce.

Investice do kouzelné podpory na vaší cestě

444 Kč

Bonus pro vás

 

Jako bonus pro vás vytáhnu i afirmaci, která vás maximálně podpoří na vaší cestě.

britney-gill-photography_PAMPA_NAT_42.jpg
E15A6187.jpg

PORTÁL

Portal of miracles – Portál zázraků

Postavím pro vás obrazec z krystalů, květin a darů přírody na jakékoliv téma, projekt, životní událost nebo pro váš osobní rituál. Doteď jsem tuto podporu nabízela jen pro mé nejbližší. Tvořila jsem portály předporodní, porodní, portály pro nový projekt nebo velký životní krok či změnu.

Tato speciální podpora může ve vašem životě odstartovat plno zázraků a synchronicit, jednoduchých řešení, lehkosti, jemnosti, záře a nasměrovat vás tím správným směrem.

 

Pokud vnímáte a cítíte, že jsem ta, která vás může na vaší cestě posunout, tento způsob podpory je právě pro vás.

 

Co je to portál?

 

Portál si můžete představit jako energetickou bránu do nové reality. Prostor, jehož energie vás maximálně podpoří projít tím, čím potřebujete projít. Prostor pro chvíle velkých skoků a významných transformací. Tak, jak si to vy sami dovolíte.

 

Pošlu vám fotografie a video celého portálu, který nechám působit 24 hodin v termínu, na kterém se domluvíme. Je to něco, co vás buď zavolá, nebo ne. Pokud tedy cítíte jasné ano, mohu vás tímto způsobem podpořit na mnoha úrovních, které myslí neuchopíte, ale vaše srdce jej ucítí.

 

Investice do vaší další životní cesty

8 888 Kč

 

Pokud máte o sestavení portálu zájem, stačí vyplnit tento formulář.

ŠPERK

Šperk Portal of Miracles a kolekce mindsetových šperků

Tyto šperky budou další možností, jak vás mohu podpořit na vaši cestě za zázračným flow. Miluji krystaly a krásné šperky. Moji rodiče totiž šperky z krystalů vyráběli celé mé dětství. Vyrůstala jsem v bytě, který byl zároveň i velkou dílnou plnou krystalů a šperků.


 

Rozhodla jsem se, že navrhnu šperky, které budou výjimečné v mnoha směrech. Šperky, které budou vyzařovat a přitahovat esenci zázračnosti a které můžete nosit pořád u sebe.

 

Dokonalé propojení mindsetu, který vás může maximálně podpořit a šperku, který budete milovat

 

Pokud chcete do svého života přivolat ještě větší množství synchronicit, zázraků, lehkosti, radosti, klidu a nadhledu, tento šperk bude něco, co pomůže vaši pozornost nasměrovat právě tímto směrem.

Šperky právě s velkou radostí a nadšením vyvíjím.

E15A7060.jpg
E15A6147.jpg

TANEC

Chocolate intuitive miracle dance
Dance of magic. Dance of miracles. Dance of your soul.

Protančete se k zázrakům, vizím, splněným přáním a hlavně k sobě samotné. Protančete se k tomu, po čem vaše duše volá. 

Tanec vás dostane do souladu se sebou. Do souladu s esencí vaší duše. Do souladu se Zdrojem.

Jak bude tato událost probíhat?

 

Otevřu pro vás a malou skupinu žen prostor pro zázraky. Vytvořím portál zázraků, energetický obraz z krystalů, květin a darů přírody, který bude jedinečný pro danou skupinu. V tomto prostoru si společně zatančíme. Každá pro sebe a se sebou. Bez hodnocení. Tak, jak bude každá potřebovat. Součástí bude i připravené speciální rituální kakao a čokoláda, které vás ještě více uvolní, navodí stav blaženosti a propojení se srdcem.

 

Prostor vás maximálně podpoří, abyste se díky tanci dostali ještě do většího propojení se sebou a zázračným potenciálem žití, naladění a plynutí. Tak, abyste si ještě více ukotvili radost ze života, ze všech těch nádherných maličkostí, ze sebe samé a z toho, že jednoduše JSTE.

Čas trvání: 4 hodiny

Místo konání: Brno a okolí

Předpokládaná cena: 888 Kč

VŮNĚ

Vysokovibrační vůně z esenciálních olejů Portal of Miracles.

Jsem kreativní duše milující nejen vůni čokolády. A tak jsem se rozhodla, že vytvořím vůni z kombinace esenciálních olejů, která ponese obrovské a láskyplné poselství.

Vůně, která bude posilovat vaše žití v lehkosti, radosti a zázračném plynutí. Vůně, která vám připomene, že vše je možné a že jste vždy maximálně podpořeni na cestě, která je v souladu s vámi a vaším srdcem.
Každé přivonění vám bude připomínat, že tahle podpora je absolutní. Bude ve vás ukotvovat absolutní víru v zázračnost života i vás samotných.

Vůně, kterou můžete používat různým způsobem, klidně jako osobní parfém, který pozdvihne vaši vibraci a zázračnou esenci. Nebo si k této vůni můžete přivonět kdykoliv, když budete potřebovat dodat více podpory, energie, víry a důvěry v zázračné flow a v to, že vy jste tím největším zázrakem, který tvoří další zázraky.

Portál zázraků jste totiž vy!

 

Použití esenciálních olejů najdete už ve starodávných tradicích. Jsou v mnoha ohledech výjimečné a kouzelné. Já osobně používám čisté esenciální oleje, které jsou šetrně lisované a zpracované tak, aby v nich byla zachovaná maximální účinnost, esence a kouzelná vibrace. Používám je už více jak deset let a právě z esenciálních olejů bude tato vůně vytvořena.

 

Nechť vás tato vůně okouzlí. Nechť se stane vaším voňavým průvodcem na vaší cestě. Nechť  je pro vás podporou a ujištěním, že vždy se může najít zázračné řešení jakékoliv situace. Nechť  ve vás otevírá místo, kde hluboce uvnitř víte, že nic není nemožné. Nechť se otevíráte zázračnému flow a toto pak nesete a ukazujete i pro ostatní. Nechť  inspirujete, rozzařujete i rozvzpomínáte na své cestě ty, kteří vás s otevřeným srdcem potkají.

 

Dovolte si žít to, co chcete žít. Dovolte si žít radost. Dovolte si cokoliv, co ve vás vyvolává dobrý pocit. A pokud si to pro sebe dovolíte, tak se nechte překvapit, jak se začne váš život odvíjet.

Právě probíhá vývoj vůně. Pokud budete chtít informovat, až bude vůně v nabídce, vyplňte prosím formulář po kliknutí na tlačítko níže.

E15A9534-126.jpg
280111642_3216849831975246_6097234182603150523_n.jpg

RITUÁL

 

Osobní, jedinečný a zázračný rituál v poli Portálu Zázraků.

Když jsem začala tvořit energetické krystalové obrazce s názvem Portály Zázraků, tak jsem nevěděla, že dalším krokem budou právě rituály, díky kterým vás mohu tímto portálem provést. A nyní se tato možnost otevřela a tak vám ji nabízím.

Jde o rituál, který je pokaždé jiný, unikátní a speciálně zázračný.

Rituál, díky kterému si ukotvíte pole zázraků a začnete žít život jinak. Ve větší lehkosti, jemnosti, radosti a zázračnosti. Rituál, který v sobě nese prožitek, že nebe na zemi je tady. Právě tady a teď. A vy jej můžete žít. Stačí se rozhodnout a s absolutní důvěrou vkročit.

 

Rituál k Portálu Zázraků je několikadenní a někdy i několika týdenní prožitek. Začíná samotnou objednávkou a poté obsahuje již sled synchronicit a zázraků, díky kterým se vytvoří zcela unikátní osobní rituál, kterým vás pak provedu v poli portálu zázraků.

 

Obrazec a prostor pro rituál začínám chystat den před domluveným termínem rituálu. V den rituálu probíhá zhruba 4–5 hodin chystání prostoru. Poté probíhá samotný rituál. Po rituálu probíhá skrze portál integrace. Celý proces je velice individuální, osobní a zázračný a nelze jej namyslet dopředu. Tím bychom jeho zázračnou esenci omezili.

 

Není potřeba slov. Tento rituál nese vibraci, kterou zachytí ten, pro koho je určený.

Investice:

33 333 Kč

bottom of page