top of page
AdobeStock_333724614.jpeg

MIRACLE NABÍDKA PRO VÁS
rituály na dálku s krystaly a diamanty na posvátných místech kouzelného Bali

Opět se chystám vycestovat, tentokrát na měsíc (28. 2–28. 3. 2023) a to s celou svou rodinou. A protože s místem, kam se chystáme, mám velké propojení a je to můj druhý domov, tak jsem se rozhodla nabídnout vám možnost rituálů a podpory vašeho snu, vize či přání na dálku.

Bali je nazýváno ostrovem bohů a jelikož je zde víra v bohy a kouzla všudypřítomná a naprosto přirozená, tak jsou zde kouzla, modlitby a víra absolutní součástí života všeho a všech. Energie Bali je mocná, silná a velmi transformační. Mě vždy Bali na mé cestě ohromně podpořilo.

 

Na Bali jsem byla mnohokrát a vždy mi přineslo mnoho neskutečných zážitků a tak vím a věřím, že vás společně s tímto místem můžu podpořit na dálku.

 

Nabídky, které mi v souvislosti s návštěvou silných míst na této planetě přichází, vždy přijdou v podobě inspirace ze srdce a já tuto inspiraci absolutně následuji. Vím, že to není pro každého. Ale zároveň je tu mnoho lidí, kteří vnímají, cítí a ví, že je to to pravé, co je absolutně podpoří. Minulý rok jsem tímto způsobem podpořila více než 150 lidí, a to na svých cestách po Tenerife, Avalonu nebo pak po Bhútánu. A dělo se mnoho zázraků, jak mě, tak těm, kteří nabídky využili. A to je pro mě ta největší odměna.

 

A pak se lidem, které má nabídka zavolá, dějí skutečně nádherné a mnohdy pro mysl neuvěřitelné věci. A to je něco, co miluji, když můžu pro ostatní pomoci vytvořit.

 

Vím, že dokážu vytvořit prostor, ve kterém se dějí synchronicity a zázraky lidem častěji. Je to stejné, jako když vstoupíte do chrámu, kde se tak nějak jednoduše dostanete do meditace. Toto je podobné. To, že se vám začnou dít zázraky nedělám já, ale vy samotní. Možná v mé přítomnosti na dálku uvěříte nebo se otevřete všem těm neomezeným a zázračným možnostem ještě víc či tak, jak potřebujete k tomu, abyste v sobě tento způsob žití, vnímání světa a reality více ukotvili.

Já vám jen pomůžu podpořit a někdy i vytvořit pole – prostor pro tento způsob prožívání reality a vnímání zázraků a synchronicit.

 

Postupně mi tak dochází, proč jsem tento projekt nazvala New Place. Vytvářím pro vás tím, co dělám, učím a hlavně žiji každý den opravdu nový prostor. Nejen navenek, ale hlavně uvnitř vás. Je to prostor, kde absolutně věříte v život a kde jste nikdy nepřestali věřit v neomezené možnosti této existence.

 

A tak v tomto následuji volání své duše a dělám krok za krokem. A jen se pak nechávám překvapit tím, co přichází a co můžu dál nabídnout.

 

Pokud vás energie Bali volá a máte pocit, že by vás tento ostrov v kombinaci s mou absolutní vírou v žití zázraků mohl pomoci na vaší cestě, tak je tato nabídka pro vás a já vás moc ráda tímto způsobem podpořím.

 

Můžete si zvolit jednu, dvě nebo klidně i všechny nabídky.

K nabídkám je možné se připojit do 25. 2. 2023.

Zázrak č. 1: Rituál u vodopádu s aquamarínem a vytažením karty

U jednoho z posvátných vodopádů na Bali pro vás udělám na dálku rituál a vytáhnu kartu s poselstvím pro váš další krok, život, sen či cokoliv dalšího, co si přejete a nechám na místě malý aquamarín, kterým vaše přání ještě více podpořím, ukotvím či zaktivuji.

 

Nabízím vám svou absolutní víru v zázračnost této existence, se kterou to pro vás můžu udělat. Nabízím vám mou totální víru v život a milující vesmír. Nabízím vám pohádkovou podporu vašeho přání, snu, vize či vás samotných. Je pro mě ctí vás tímto způsobem podpořit a nechat se společně překvapit, co tento rituál může odstartovat. Protože pokud se nesplní to, co si budete přát, tak se stane něco ještě mnohem krásnějšího a zázračnějšího, co nedokážeme myslí vymyslet. 

 

Pokud vás tato nabídka zavolá, tak vyplňte formulář související s touto nabídkou. Před mou cestou vám přijde e-mail, kde vám předám inspiraci, jak celou podporu na dálku můžeme společně ještě více podpořit. 

 

Rituál bude probíhat na novoluní 21. 3. 2023. Nepůjde o online rituál, ale o rituál, který na novoluní na Bali udělám. Po návratu vám napíšu, pošlu vaši vytaženou kartu a také druhý malý aquamarín, který si budete moci navléknout na šňůrku a nosit na zápěstí.

Kapacita je omezena na 22 z vás.

Cena zázraku je 1222,- Kč.

AdobeStock_357438229.jpeg

It 's never too late change your life

AdobeStock_67311423.jpeg

Zázrak č. 2: Rituál s vytažením
3 karet, kouzelnou hůlkou v podobě himalájského křišťálu a ukotvením vašeho přání, vize či snu

Ponesu pro vás mnoha posvátnými místy na Bali jeden ze speciálních himalájských křišťálů, které jsem koupila přímo k tomuto účelu,. Na jednom z posvátných míst na Bali udělám rituál, kterým váš záměr, vizi či sen ještě více podpořím a ukotvím. Když jsem křišťály kupovala, tak mi okamžitě přišla inspirace, že jde jakoby o kouzelné hůlky, které pak můžete používat k umocnění vašeho přání a maximální podpoře na vaší jedinečné cestě srdce a duše.

 

Křišťál ve speciálním pytlíčku s vaším jménem položím na všechna posvátná místa, která navštívím a pak vám jej po návratu z cesty pošlu kurýrem.

Křišťál můžu též pronést i se speciálním přáním, záměrem, snem či vizí, které chcete ukotvit, aktivovat či zavolat do svého života. Stačí mi vaše přání napsat do formuláře u této nabídky.

Křišťál vám pak zprostředkuje vibrace, poznání a podporu, kterou vám má Bali přinést. To kouzlo, které se tím stane, je za všemi těmito slovy. Pokud vás tato možnost zavolá, tak je jednoduše pro vás. Může vás na vaší cestě podpořit zázračným způsobem, který se bude dít. Takovým způsobem, který já ani vy myslí nevymyslíme, protože bychom jej tím omezili.

 

Křišťály, které budu pro tento účel používat, jsou přímo z Himalájí a budou v malé či větší velikosti. Křišťál pak můžete nosit kdykoliv u sebe, můžete si z něj udělat šperk, posvátný talisman či osobní předmět.

 

Pokud vás tato nabídka zavolá, tak vyplňte formulář související s touto nabídkou.

Před cestou vám přijde e-mail, kde vám předám inspiraci, jak celou podporu na dálku můžeme společně ještě více podpořit.

Rituál bude probíhat někdy mezi 5. 3.–25. 3. 2023. Uvidíme, kam a na jaké místo mě to pro tento rituál zavolá. Nepůjde o online rituál, ale o rituál, který na novoluní na Bali udělám. Po návratu vám napíši a pošlu vaše vytažené karty.

 

Tato nabídka je možná pro 12 z vás.
 Cena zázraku č. 2 je 2 555 Kč.

Because you are alive everything is possible

Zázrak č. 3: Diamanty a diamantový rituál

Když jsem jela vybírat himalájské krystaly pro cestu na Bali (nabídka č. 2) se záměrem nabídnout opět podporu z mé cesty, tak jsem narazila na možnost zakoupit i mini diamanty o velikosti 1,4 mm. A tak jsem se rozhodla, že je nakoupím a nabídnu je pro ty, které volá diamantová vibrace a chtěli by si diamantem ukotvit nějaké své hodně velké přání, vizi, sen nebo to, co si volají do života. Tato možnost by mě samotnou nenapadla. Je naprosto dokonale zázračná.

Diamant společně s vaším jménem a vaším zadáním provezu kouzelným Bali a udělám pro vás diamantový rituál na dálku, o kterém vám pak po návratu z cesty napíši. Při tomto rituálu pro vás vytáhnu na jednom ze silových míst na Bali 3 karty na 3 vaše otázky a pak ještě jednu kartu jako poselství z Bali pro vaši duši. Při diamantovém rituálu pak vaše přání, vizi nebo sen ukotvím druhým diamantem, který nechám na posvátném místě s vaším přáním. Tím dáte celému vesmíru najevo vaše velké rozhodnutí a impulz k tomu, aby se to začalo dít.

 

Diamant vám po návratu z Bali zašlu kurýrem. Druhý diamant zůstane na jednom z posvátných míst na Bali.

Kapacita je omezena pro 9 lidí.

Cena za zázrak č. 3 je 9999 Kč.

AdobeStock_217032410.jpeg
Stopy na písku
bottom of page