top of page

SPECIAL JEWELRY OFFER FROM BALI

Empower
Growth


A po dvou letech se to stalo a ještě k tomu v hodně zázračné datum. Tato křídla jsem objevila na Bali 22. 2. 2024, což je velice významný den pro New Place. Před dvěma lety v tento den jsem totiž nechávala tvořit energetický zářič nesoucí misi tohoto projektu a také jsem v tento den tvořila svůj první portál zázraků v podobě osobního oltáře pro někoho dalšího.
 
Když jsem křídla uviděla, tak jsem okamžitě věděla, že je pro sebe potřebuji a absolutně jsem se do nich zamilovala. A taky jsem se hned rozhodla, že je s velkým nadšením a radostí nabídnu dál.
 
Je málo produktů, které nabízím, ale pokud se to stane, tak jsou jednoduše výjimečné a unikátní. 
 
Krystaly miluji od dětství. Vyrůstala jsem v bytě, kde byla dílna, ve které můj táta vyráběl šperky z krystalů. S krystaly jsme si s mým bratrem hráli celé dětství, a tak jsou pro mě přirozenou součástí života. Jejich moudrost, podpora a síla mě provází ve všech životních obdobích. A i proto jsou tato křídla z labradorytu pro mě tak speciální.
 
Tato křídla jsou pro vás, pokud vás na první pohled zaujala.
Tím jste je ucítili na úrovni srdce a mohou vás na vaší cestě podpořit.
 
Křídla budu vozit z Bali vždy jen párkrát do roka. Nyní máte možnost tato labradorytová křídla objednat dole ve formuláři na této stránce.

Jedním z mých přání pro projekt New Place bylo nabízet unikátní posvátné předměty, které budou ukotvovat, připomínat a neustále posilovat a expandovat víru a důvěru v neomezené možnosti a zázračná řešení.

 

IMG_0718.JPEG
IMG_0728.JPEG

CO VÁM TATO KŘÍLA PŘINESOU

Empower
Growth

Labradorytová křídla neomezených snů a přání, neomezených možností a zázračných řešení.
 

 

Tahle křídla můžete použít na svůj osobní oltář jako připomínku toho, že stačí svým snům a přáním dát křídla, plně se jim otevřít a důvěřovat tomu, že se vaše přání mohou doopravdy splnit. A to nejen tak, jak jste si přáli, ale ještě mnohem lépe, radostněji, překvapivěji a zázračněji, než byste si dovedli představit.

 

Tato křídla dodají vaším největším, nejdivočejším a nejbláznivějším snům obrovské množství křišťálové energie, kterou potřebují k letu a uskutečnění. Dodají ještě více důvěry, víry a otevřenosti k jejich splnění.

I ten nejdivočejší, nejbláznivější a největší sen, který jste schopni vymyslet je jen limitem vaší mysli. Křídla vás povedou k uvědomění, že vždy můžete jít ještě dál. A že to, co jste si přáli je jen pouhým limitem vás samotných.

O LABRADORYTU

Labradorit je považován za kámen mágů a mystiků, který pomáhá rozvíjet intuici, psychické schopnosti a duchovní růst. Je spojován s energiemi transformace a ochrany, které pomáhají člověku překonat strachy, nejistoty a negativní myšlenky. Labradorit také podporuje kreativitu, fantazii a inspiraci, což ho činí ideálním kamenem pro umělce, spisovatele a hudebníky.

Podle eskymáckých léčitelských praktik probouzí labradorit v člověku dosud neobjevenou sílu a svému nositeli pomáhá najít jeho úděl v životě. Přivádí ho na správné cesty, které mu pomohou splnit jeho sny a předurčený životní úkol. Přináší pozitivní energii a symbolické světlo do každého problému.

 

V hinduistických systémech je labradorit spojen s krční čakrou, která souvisí se schopností komunikace, sebevyjádření a sebeprezentace. Podle těchto systémů tedy může nošení labradoritu pomoci s výrazovými a komunikačními problémy. Kromě toho je i symbolem pro propojení mezi duševním a fyzickým tělem. Byl také používán pro účely hypnózy a vyvolání zážitků z minulých životů.

Labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen vnášející světlo do života. Zvyšuje duchovní úroveň mysli a její spojení s kosmickými energiemi. Labradorit odklání nežádoucí energie od aury a brání úniku energie. Vytváří bariéry proti výronům negativní energie během léčby. Jedná se o krystal, který vás dokáže zavést do jiných světů nebo životů. Labradorit je kámen ezoterického vědění umožňující zasvěcení do tajemných mystérií.

Uvádí do souladu fyzickou i éterickou sféru těla a obě propojuje s duchovním cílem, k němuž směřují. Zvyšuje úroveň dosaženého vědomí a uzemňuje duchovní energii do nižšího fyzického těla. Krystal podporuje rozvoj intuice a duševních darů včetně umění „správného načasování". Vynáší z podvědomí na povrch různá poselství a umožňuje jejich pochopení.

V duševním životě potlačuje labradorit strach, nejistotu a zbytky minulých zklamání včetně těch, která pocházejí z minulých životů. Posiluje víru v sebe sama i v celý vesmír. Odstraňuje z vědomí představy jiných lidí včetně myšlenek útočících na vaši auru.

Labradorit uklidňuje příliš aktivní mysl a současně dodává energii vaší představivosti tím, že přináší nové myšlenky. Výborně slouží k rozbíjení neopodstatněných iluzí tím, že dokáže proniknout až ke kořenu věcí a odhalit skutečné úmysly skrývající se za konkrétními myšlenkami a činy. Tento kámen vyvolává potlačované vzpomínky na minulost.

Labradorit je užitečným průvodcem v době změn; je to kámen, jenž přináší sílu a vytrvalost. Jakožto kámen proměny připravuje tělo a duši na další růst.

IMG_0725.JPEG

OFFER
AND
FORM


The offer is limited in time and the jewelry must be ordered by 30.6.2023
Then I will order the jewelry and arrange for it to be sent to the Czech Republic and then send it to your home by courier. You can expect them during August and it is possible that they will arrive at the end of July.

 

 

1. Check out their site www.anandasoul.com and choose jewelry or jewelry.

2.Then fill out the order formbelow.

You will then receive an email with payment details.

IMG_0730.JPEG
IMG_0715.JPEG
bottom of page