top of page

KRYSTALOVÁ MŘÍŽKA HOJNOSTI NA ENERGETICKY NEJSILNĚJŠÍCH MÍSTECH PLANETY
PRO UKOTVENÍ VĚDOMÍ BLAHOBYTU A FINANČNÍ SVOBODY

Tato nabídka vznikla spontánně na jednom z Azorských ostrovů.
Na jednom z útesů mi přišla inspirace vytvořit pro sebe krystalickou mřížku hojnosti, která se bude postupně rozrůstat v souvislosti s mými cestami na posvátná místa.

A napadlo mě, že to můžu vytvořit i pro někoho z vás.

Krystalová mřížka

Krystalová mřížka je způsob práce s krystaly, kdy využíváme jejich spolupráce a záměru, se kterým ji stavíme. Ideální mřížka je poskládaná do pravidelného obrazce v souladu s posvátnou geometrií. Já budu používat posvátnou geometrii při každém rituálu, který budu v souvislosti s touto nabídkou dělat. Tato speciální mřížka hojnosti mít tvar dle míst na planetě, kde krystaly postupně zanechám.

 

Azorské ostrovy budou prvním místem mřížky. Následně vznikne další místo souvislosti s další mojí cestou na jedno ze silných energetických míst. Pomyslně si pak můžete představit, jak se mřížka bude energeticky tvořit propojením míst na mapě. Místa budu postupně do mapy zakreslovat, a tak její tvar při dalších nabídkách uvidíte.

Moc a síla krystalových mřížek

  • Krystalové mřížky mají sílu a moc přitáhnout nám do života vše, co si v něm přejeme mít či naopak nám pomáhají rozpustit to, co už si nepřejeme prožívat.

  • Mřížky jsou také hybnou silou, která dodá našim záměrům potřebnou jiskru, která svou energií přitáhne či rozpustí vše, na co se zaměříme.

Miluji pracovat s krystaly. Jsou to pro mě velcí pomocníci a takoví „ukotvovatelé vibrací“. Krystalická mřížka hojnosti bude vznikat postupně na energeticky nejzajímavějších místech planety a vy se vždy můžete intuitivně rozhodnout, zda vás další místo, které navštívím, zavolá a připojíte se i k této nabídce.

Vždy na nějakém tomto speciálním místě (tentokrát Azorské ostrovy – vodopád) nechám v rámci rituálu hojnosti krystal propojený s vaším jménem a se záměrem ukotvení hojnosti, finanční svobody a vědomí blahobytu pro vás.

Třeba vám bude stačit jen jeden kamínek na jednom speciálním místě pro váš záměr, anebo se třeba připojíte ke všem nabídkám a všem energetickým místům. Je to zcela na vaší intuici.

 

Rozhodně plánuji pro další části krystalické mřížky tato další místa:

Glastonbury (Avalon) – posvátný kopec Tór (střed srdeční čakry planety Země), Havaj, Bali, Pyramidy Bosna a Hercegovina, Pyramidy v Egyptě a další místa, která mě pro tento účel zavolají.
 

K nabídce je možné se připojit do pondělí: 24. 7. 2023

 

Cena za ukotvení hojnosti na Azorských ostrovech: 888 Kč

02B38750-78E4-42DC-A204-98C59B6DE0B3.jpeg
558E6525-A573-47B3-970E-5DC00930243D.jpeg

NABÍDKA
A
FORMULÁŘ


The offer is limited in time, as I have only been in the Azores for a few days. Abundance ritual leaving crystals for everyone this offering calls will take place on Tuesday 7/25/2023

Přeji vám, ať se skrze tuto nabídku otevřete vytvoření tolika bohatství, kolik si vaše srdce přeje.

 

 

Co nabídka obsahuje:

  • Zanechání krystalu s vaším jménem a se záměrem ukotvení hojnosti na všech úrovních přímo pro vás na speciálním místě na Azorských ostrovech v rámci rituálu hojnosti pro tento účel.

 

Formou e-mailu po mém návratu do ČR (v týdnu od 31 .7. 2023) dále získáte:

  • 3 kroky k ukotvení vědomí blahobytu

  • Video a fotku z rituálu

  • Kartu s výkladem z rituálu hojnosti přímo pro vás

Pokud tato nabídka oslovila vaše srdce, vyplňte objednávkový formulář níže.

Poté vám přijde e-mail s údaji k platbě.

7ED4FFB1-925A-4A3F-B9D2-41CC7255B7FE.jpeg
bottom of page