top of page
as.jpg

Your only limit is your mind

MIRACLE MINDSET PROGRAM
5.4.-26.4.2024

I welcome love. I welcome joy.
I welcome miracles.

Miracles and synchronicities are natural. If you change your perception, they will begin to happen to you.

 

This program will help you open your mind and heart and show you that miracles are here for you, anytime and in any situation. They will present you with simple procedures, inspiration and motivation to transform your life and make you believe again that anything is possible.

 

Thanks to this program you will strengthen and anchor your absolute confidence in a life filled with ease, joy and love and miracles in every day. You will feel better and better every day. Open yourself to a new way of experiencing and perceiving the world.

 

What happens when you believe that anything is possible? And what if you not only believe, but you know and perceive it with every cell of yours? What if you start experiencing the world in such a way that you feel its full support and trust? What if you focus on miracles and synchronicities for 21 days?

 

I know exactly what's going to happen.

A lot will change. In fact, everything will change!

 

What we believe, we create.

So what do you believe in your life? Maybe it's time to throw away old and dysfunctional beliefs and replace them with those of unlimited wonderon!

DSC06258.jpg

My possibilities are endless

Miracle program intention

 

My intention is to help you on your way to even greater joythose with ease and unlimited possibilitieseight. It is one of my main missions and great joys. I know that just deciding to join the program will begin to transform your life. With this decision, you are saying YES to something new and, above all, infinitely miraculous.

 

Another intention of this program is to anchor your absolute faith and trust in everyday miracles. Support and strengthen your miraculous flow.

Heaven on Earth is not a place you have to find, but a state of mind you have to decide for.

This program was created out of a huge passion and desire to inspire you to live the life you dream of, or maybe you haven't even allowed yourself to dream of yet.

In the program, you will find many keys, stories, inspirations, techniques and mindsets that will help you see situations differently and, thanks to this, experience your life with greater ease, joy and perhaps even wonder.

One of the things this program will bring to you is the idea that anything is possible! And moreover, "everything" can happen magically and miraculously!

​I wish that thanks to this program miracles and synchronicities will become a self-evident element of understanding and experiencing your world and reality.

2.jpg

Obsah programu

8 miracle mindset témat formou

e-mailů:

1. týden – Rozpomínám se
Budeme se zaměřovat na naše osobní vnitřní vyzařování, které přitahuje příležitosti, spolupráce a lidi do našeho života. Sladíte se sami se sebou a díky tomu budete moci být podporováni takovým způsobem, jaký jste si nedokázali představit ani v těch nejodvážnějších snech. Začnete plynout v souladu s životem a váš život bude čím dál víc krásnější, pohádkovější, lehčí a radostnější.

 

 

2. týden – Lehkost
Pozveme společně více lehkosti do vašeho života, a to hlavně do oblastí, kde vám lehkost z jakéhokoliv důvodu chybí. Pokud uvěříte lehkosti a snadnosti života, nastane spousta změn. Vaše přání se budou lehce manifestovat a mnoho se toho vyřeší „tak nějak samo“. 

 

3. týden – Dech jako manifestační nástroj
Začneme pracovat s vaším dechem. Naučíte se dýchat vědoměji a vědoměji a díky tomu dokážete jakoukoliv stresovou situaci během pár sekund proměnit na situaci, ve které stres jen v klidu pozorujete. Naučíte se také pustit lpění a odevzdat se neznámému.

 

4. týden – Milujte a děkujte víc a víc
Naučíte se dokonalou a naprosto jednoduchou techniku, která ovlivňuje míru plnění a manifestaci přání i nádherností života. Také zjistíte, že na utrpení se dá dívat i ze zcela jiného úhlu pohledu. Přestanete tak stát v cestě Vesmíru a dovolíte mu, aby mohl dělat svou práci.

 

5. týden – Následujte svou intuici
Obzvláště tehdy, pokud vám nedává smysl. Ukážeme si cestu, jak se napojit na svou duši, odhalit své pravé já a žít tak radostný a světlem naplněný život, k jakému vás vaše duše volala.

 

6. týden – Největší tajemství
Budeme se učit rozpoznávat mysl, což vám pomůže dostat se ven z veškeré negativity, problémů a všeho, co nechcete ve svém životě trvalého štěstí a blaženosti. Tato technika vám absolutně promění život. Je to ten největší poklad, který vám můžu předat.

 

7. týden – Práce s emocemi
Konec negativních pocitů – předám vám tipy, které vám pomohou se zpracováním negativních pocitů. Až je necháte jít, budete konečně žít život v přirozeném stavu čisté radosti a štěstí – život úžasnější než cokoliv, co jste dosud žili.

 

8. týden – Konec trápení
Naučíte se, jak se okamžitě zbavit trápení a problémů, abyste mohli žít život v radosti – takový, jaký jste si vždy přáli.  ‌ ‌

‌ ‌

Součástí je navíc:

 

Obdržíte i několik vedených meditací, které vám pomohou integrovat miracle mindset hlouběji do svého života.

 

Termín

29. 4. 2024 – 17. 6. 2024

 

Investice

Cena: 2 222 Kč / osoba

Kotva 1
termin
bottom of page