top of page
AAAB1C1B-4BDD-439B-882A-BB30FE18E9A4.jpg

NEW PLACE

&

ORLICKÝ ECSTATIC DANCE


Tanec - Rituální kakao - Sound Healing - Čokoláda

Hudba je medicína se silným účinkem. Tanec je rituál, tanec je skrytý jazyk duše. Skrze tanec se můžeme znovu dostat do kontaktu se svou vnitřní inteligencí a intuicí. Co dokážeš tančit, to dokážeš žít.

 

Protančete se k zázrakům, vizím, splněným přáním a hlavně k sobě samotným.

Protančete se k tomu, po čem vaše duše volá.

​​

AdobeStock_533509321.jpeg

Dance like nobody's watching

Who we are andwhat we love?

Petr Toman

 

Orlický Ecstatic DJ PETR TOMAN vystupuje od roku 1998 a za tu dobu hrál na mnoha významných místech a velkých pódiích. Začátkem roku 2022 objevil filozofii ecstatic dance, kde ihned pocítil hloubku spojení a smysluplnost této cesty. Jeho vášeň pro zvuk a radost z hudby získala na síle. V ten moment se otevřela jeho nová cesta, na kterou se ihned připojil, protože hluboko uvnitř poznal, že to je ono. Věří v sílu zvuku a léčivou hloubku vibrace. S láskou a přesvědčením osobního poslání vytváří pro lidi hudební cesty pro léčivé tance. Jeho záměrem je vést lidi k uvolnění, hlubinným zážitkům sebe sama v prázdnotě klidné mysli, prožitkům sebepoznání v bezpečném prostředí, kruhu, hudby, tance a rostlinných sil. Osobně věří, že svobodný tanec otevírá cestu spojení se s osobní vizí a životem jako takovým.

Lucie Halaničová

 

Je certifikovaná terapeutka metody RUŠ, tvoří a vede krásné vědomé kakaové ceremonie skrze svou přirozenou esenci, s láskou zdobí a tvoří bezpečný prostor, miluje zpěv, objevuje bylinné síly a vstoupila na cestu moderní kurandery. Je spoluzakladatelkou milovaného projektu Orlický Ecstatic a Meet Your Spirit.

OE & Meetyourspirit email banner small.png
_DSC0506.jpg
Healing_Festival_Srpen_2022 (4).jpg

Zuzana Noah

I love dancing, making chocolate and making ritual cocoa. And I also love to prepare an energy space that opens the mind and especially the heart. I visit Ecstatic Dance regularly in Bali and I always wanted to experience this in the Czech Republic as well. In a wonderful space in the middle of nature, in a ritually prepared environment fine-tuned by a crystal altar, with wonderful aromas, cocoa and chocolate. And thanks to the connection with Lucka and Petr, this dream of mine came true. And even more magical was the fact that this dream was not only mine, but Petr and Lucka had it as well.

Terms:10/03/2024, 14/04/2024

Where:WITHfather Samsara, Blansko

When:15:00-21:00

Capacity: 44 places

Price: CZK 1,111

Zveme vás do jedinečného prostoru, který vás skrze tanec pozve na cestu k sobě samým a který pro vás bude nachystaný tak, aby ještě více podpořil vaše otevření se neomezeným možnostem a zázračným řešením. Nechte se překvapit.

Nemusíte umět tancovat! Dokonce můžete mít i pocit, že tanec je něco, co fakt neumíte.

Nikdo vás nebude pozorovat. Ecstatic dance je primárně o hluboké cestě dovnitř nás samotných, a tak se stačí nechat unášet hudbou a uvolnit se do toho, že jakýkoliv pohyb je absolutně v pořádku.

Schedule

 • 15:00 Opening of the space, connection, grounding, ritual purification 
   

 • 15:30 Ritual with cocoa, connection with personal intention, attunement to the body, grounding flow
   

 • 17:00 Ecstatic dance journey of personal vision and intention 
   

 • 19:30 Sound Healing, relaxation 
   

 • 20:00 Final round of sharing and integration 
   

 • 21:00 Happy travels home

Cancellation conditions: After paying for the ticket, we count on you in a binding manner and cocoa and possibly other necessary things are bought for you. More than 7 days before the event, it is possible to request a change of date if another date is already listed. Less than 7 days, it is not possible to change the date or refund the entrance fee. It is possible to send someone else for you, or resell your entry. In case of a small number of registered people, we reserve the right to cancel the event and offer another date, or refund the entrance fee in full.

_DSC1382.jpg
investice
bottom of page