top of page

SPECIAL JEWELRY OFFER FROM BALI

Empower
Growth

Dlouho jsem pro sebe sháněla draka, kterého bych si umístila na svůj oltář. A povedlo se to teď na Bali. Tohoto draka jsem si koupila pro sebe a napadlo mě, že nasdílím svoji nabídku i do soukromé skupiny s tím, že bych mohla pár draků dovézt i ostatním. Zájem byl obrovský a místo v mém kufru omezené.
 

Mnoho lidí mi napsalo, že stejně jako já nějakého draka shánějí, ale zatím žádného neobjevili a tohoto by si moc přáli, protože je jednoznačně jeden z nejkrásnějších, kterého kdy viděli.

 

A tak se zrodil nápad zorganizovat dovoz draků z Bali do České republiky a udělat tím radost mnoha lidem. A v tomto roce, kdy je dle Čínského kalendáře rok Dřevěného zeleného draka,

to má smysl ještě větší.

 

Tento drak je kovový, jemně zelený a měří 27 cm.


Tento drak je pro vás, pokud vás na první pohled zaujal.
Tím jste ho ucítili na úrovni srdce a může vás na vaší cestě podpořit.
 
Draky budu vozit z Bali vždy jen párkrát do roka. Nyní máte možnost draka objednat dole ve formuláři na této stránce.

Jedním z mých přání pro projekt New Place bylo nabízet unikátní posvátné předměty, které budou ukotvovat a podporovat toho, koho zavolají, svojí energií, vibrací a speciální symbolikou. A které budou připomínat, neustále posilovat a expandovat víru a důvěru v neomezené možnosti a zázračná řešení, finanční svobodu a hojnost na všech úrovních.

 

unnamed (6).jpg
IMG_0054.jpeg

SYMBOLIKA DRAKA

Empower
Growth

Dračí síla je energií prosperity, úspěchu a bohatství, ale současně také citlivosti a vyrovnanosti.
 

 

Symbol draka patří mezi nejstarší, nejznámější a také nejoblíbenější symbol vůbec. To, zda draci skutečně existovali, je otázkou, na kterou nemáme jednoznačnou odpověď. Už jen fakt, že se vyskytují v mytologiích téměř každé kultury, které se vzájemně nepropojovaly, hovoří o tom, že draci skutečně existovat mohli.

Uctívali je Aztékové, své místo mají v řeckých bájích a pověstech nebo u Vikingů, nemalou roli hrají v čínské mytologii. Zmínku o dracích najdeme i v Bibli.

Dračí energie vstupuje do našeho světa od nepaměti. Ve své podstatě je dračí síla energií

prosperity, úspěchu a bohatství, ale současně také citlivosti a vyrovnanosti. Dračí energie je spojena se vším, co máme uloženo hluboko v sobě, chrání naše nitro a poklady v něm schované.

 

Říká se, že ten, kdo chce dosáhnout úspěchu a slávy, měl by umístit sošku draka blízko nějakého vodního zdroje. Pokud je třeba podpořit kariéru, drak se umisťuje za záda pracovního stolu. Takto umístěný drak pak posílá svému majiteli pracovní příležitosti a nabídky a chrání jej také před zlými silami. Drak by se neměl umisťovat výše, než je úroveň očí.

OFFER
AND
FORM


The offer is limited in time and the jewelry must be ordered by 30.6.2023
Then I will order the jewelry and arrange for it to be sent to the Czech Republic and then send it to your home by courier. You can expect them during August and it is possible that they will arrive at the end of July.

 

 

1. Check out their site www.anandasoul.com and choose jewelry or jewelry.

2.Then fill out the order formbelow.

You will then receive an email with payment details.

IMG_0145.jpeg
unnamed (6).jpg
bottom of page