top of page

JEWEL

Portal of Miracles Jewelry and Mindset Jewelry Collection

These jewels will be another way I can support you on your journey to miraculous flow. I love crystals and beautiful jewelry. My parents made crystal jewelry throughout my childhood. I grew up in an apartment that was also a large workshop full of crystals and jewelry.


 

Rozhodla jsem se, že navrhnu šperky, které budou výjimečné v mnoha směrech. Šperky, které budou vyzařovat a přitahovat esenci zázračnosti a které můžete nosit pořád u sebe.

 

Dokonalé propojení mindsetu, který vás může maximálně podpořit a šperku, který budete milovat

 

Pokud chcete do svého života přivolat ještě větší množství synchronicit, zázraků, lehkosti, radosti, klidu a nadhledu, tento šperk bude něco, co pomůže vaši pozornost nasměrovat právě tímto směrem.

Šperky právě s velkou radostí a nadšením vyvíjím.

E15A7060.jpg
E15A6147.jpg

DANCE

Chocolate intuitive miracle dance
Dance of magic. Dance of miracles. Dance of your soul.

Dance your way to miracles, visions, fulfilled wishes and most importantly to yourself. Dance to what your soul is calling for. 

Dancing brings you into harmony with yourself. In tune with the essence of your soul. In tune with the Source.

How will this event take place?

 

I will open a space for miracles for you and a small group of women. I will create a portal of miracles, an energetic image of crystals, flowers and gifts of nature that will be unique to the group. We will dance together in this space. Each for herself and with herself. No rating. As each will need. It will also include prepared special ritual cocoa and chocolate, which will relax you even more, induce a state of bliss and connection with the heart.

 

The space will support you as much as possible so that thanks to dance you can get even more connected with yourself and the miraculous potential of living, attuning and flowing. So that you anchor your joy in life even more, in all the wonderful little things, in yourself and in the fact that you simply ARE.

Duration:4 o'clock

Venue:Brno and surroundings

Assumed prize:888 CZK

SCENT

Vysokovibrační vůně z esenciálních olejů Portal of Miracles.

Jsem kreativní duše milující nejen vůni čokolády. A tak jsem se rozhodla, že vytvořím vůni z kombinace esenciálních olejů, která ponese obrovské a láskyplné poselství.

Vůně, která bude posilovat vaše žití v lehkosti, radosti a zázračném plynutí. Vůně, která vám připomene, že vše je možné a že jste vždy maximálně podpořeni na cestě, která je v souladu s vámi a vaším srdcem.
Každé přivonění vám bude připomínat, že tahle podpora je absolutní. Bude ve vás ukotvovat absolutní víru v zázračnost života i vás samotných.

Vůně, kterou můžete používat různým způsobem, klidně jako osobní parfém, který pozdvihne vaši vibraci a zázračnou esenci. Nebo si k této vůni můžete přivonět kdykoliv, když budete potřebovat dodat více podpory, energie, víry a důvěry v zázračné flow a v to, že vy jste tím největším zázrakem, který tvoří další zázraky.

Portál zázraků jste totiž vy!

 

You can find the use of essential oils in ancient traditions. They are special and magical in many ways. I personally use pure essential oils, which are gently pressed and processed in such a way that they retain maximum effectiveness, essence and magical vibration. I have been using them for more than ten years and this fragrance will be created from the essential oils.

 

Let this fragrance enchant you. Let it become your fragrant guide on your journey. Let  is your support and assurance that a miraculous solution to any situation can always be found. Let  it opens up a place in you where you know deep down that nothing is impossible. Let yourself open to the miraculous flow and then carry and show this to others. Let  you inspire, light up and remember those who meet you with an open heart on your journey.

 

Allow yourself to live what you want to live. Allow yourself to live joy. Allow yourself whatever makes you feel good. And if you allow it for yourself, let yourself be surprised how your life will begin to unfold.

The fragrance is currently in development. If you would like to be notified when the fragrance is available, please fill out the form by clicking the button below.

E15A9534-126.jpg
280111642_3216849831975246_6097234182603150523_n.jpg

RITUAL

 

Osobní, jedinečný a zázračný rituál v poli Portálu Zázraků.

Když jsem začala tvořit energetické krystalové obrazce s názvem Portály Zázraků, tak jsem nevěděla, že dalším krokem budou právě rituály, díky kterým vás mohu tímto portálem provést. A nyní se tato možnost otevřela a tak vám ji nabízím.

Jde o rituál, který je pokaždé jiný, unikátní a speciálně zázračný.

Rituál, díky kterému si ukotvíte pole zázraků a začnete žít život jinak. Ve větší lehkosti, jemnosti, radosti a zázračnosti. Rituál, který v sobě nese prožitek, že nebe na zemi je tady. Právě tady a teď. A vy jej můžete žít. Stačí se rozhodnout a s absolutní důvěrou vkročit.

 

The ritual to the Portal of Miracles is an experience of several days and sometimes several weeks. It starts with the order itself and then already contains a sequence of synchronicities and miracles, thanks to which a completely unique personal ritual is created, which I will then guide you through in the field of the portal of miracles.

 

I start preparing the form and space for the ritual the day before the agreed date of the ritual. On the day of the ritual, it takes about 4-5 hours to prepare the space. Then the ritual itself takes place. After the ritual, integration takes place through the portal. The whole process is very individual, personal and miraculous and cannot be planned in advance. This would limit its miraculous essence.

 

No need for words. This ritual carries a vibration that is picked up by the one for whom it is intended.

Investment:

CZK 33,333

bottom of page