top of page
Tor fotobanka.jpeg

MIRACLE NABÍDKA PRO VÁS
propojená s posvátnými místy bájného Avalonu (posvátná hora Tor a Chalice Well) a bájné Atlantidy
(Azorské ostrovy)

Opět se chystám vycestovat, tentokrát na 14 dní (13.–27. 7. 2023).

A protože mám s těmito místy, kam se chystáme, velké propojení a je to můj druhý domov (Avalon), tak jsem se rozhodla nabídnout vám možnost rituálů a podpory vašeho snu, vize či přání na dálku.

3 energetická silová místa

Posvátná hora Tor: zde se křižují geometrické linie Máří Magdaleny a sv. Michaela. Hora je unikátní svým tvarem a je to největší 3D labyrint na světě. Když pečlivě následujeme mapy, můžeme projít všemi vrstvami labyrintu až do magického středu. Věž na kopci představuje symbolickou bránu mezi „obyčejným Glastonbury“ a „mystickým Avalonem“. Když rituálně procházíme věží, máme příležitost nechat silný vítr odfouknout všechno, co nám v životě zamlžuje zrak, abychom mohli vidět sebe i okolí v pravdivém světle.

Chalice Well: U úpatí hory Tor stojí klidná, meditativní sedmi čakrová zahrada zvaná Chalice Well, vybudovaná kolem přírodního pramene načervenalého zbarvení. Tomu se připisují napříč staletími mnohá zázračná uzdravení. Legenda praví, že na dně zdejší studny leží symbol největších lidských tužeb – svatý grál.

Se Studnou samotnou je spojeno mnoho asociací v průběhu nespočetných věků. Je to posvátné místo ležící mimo čas, plné legend, symbolismu a zvláštní atmosféry. Místo, jehož historie nezná počátku…

Azorské ostrovy: Říká se jim malá Havaj a také území, kde kdysi možná ležela bájná Atlantida. Zde jsem ještě nebyla, ale jelikož můj sen od dětství bylo Havaj navštívit, pobavilo mě, že se těmto ostrovům takto říká.

Nabídky, které mi v souvislosti s návštěvou silných míst na této planetě přichází, vždy přijdou v podobě inspirace ze srdce a já tuto inspiraci absolutně následuji. Vím, že to není pro každého. Ale zároveň je tu mnoho lidí, kteří vnímají, cítí a ví, že je to to pravé, co je absolutně podpoří. Minulý rok jsem tímto způsobem podpořila více než 150 lidí, a to na svých cestách po Tenerife, Avalonu a pak po Bhútánu. A dělo se mnoho zázraků – jak mě, tak těm, kteří nabídky využili. A to je pro mě ta největší odměna.

 

A pak se lidem, které má nabídka zavolá, dějí skutečně nádherné a mnohdy pro mysl neuvěřitelné věci. A to je něco, co miluji, když můžu pro ostatní pomoci vytvořit.

 

Vím, že dokážu vytvořit prostor, ve kterém se lidem dějí synchronicity a zázraky častěji. Je to stejné, jako když vstoupíte do chrámu, kde se tak nějak jednoduše dostanete do meditace. Toto je podobné. To, že se vám začnou dít zázraky nedělám já, ale vy samotní. Možná v mé přítomnosti na dálku uvěříte, nebo se otevřete všem těm neomezeným a zázračným možnostem ještě víc či tak, jak potřebujete k tomu, abyste v sobě tento způsob žití, vnímání světa a reality více ukotvili.

Já vám jen pomůžu podpořit a někdy i vytvořit pole – prostor pro tento způsob prožívání reality a vnímání zázraků a synchronicit.

 

Postupně mi tak dochází, proč jsem tento projekt nazvala New Place. Vytvářím pro vás tím, co dělám, učím a hlavně žiji každý den opravdu nový prostor. Nejen navenek, ale hlavně uvnitř vás. Je to prostor, kde absolutně věříte v život a kde jste nikdy nepřestali věřit v neomezené možnosti této existence.

 

A tak v tomto následuji volání své duše a dělám krok za krokem. A jen se pak nechávám překvapit tím, co přichází a co můžu dál nabídnout.

 

Pokud vás energie bájného Avalonu a Atlantidy volá a máte pocit, že by vás tato nabídka mohla – v kombinaci s mou absolutní vírou v žití zázraků – pomoci na vaší cestě, tak je tato nabídka pro vás a já vás moc ráda tímto způsobem podpořím.

 

Můžete si zvolit jednu nebo obě nabídky.

K nabídkám je možné se připojit do 12. 7. 2023.

Zázrak č. 1:
3× ukotvení vašeho přání, mise či záměru na 3 speciálních místech bájného Avalonu a Atlantidy a vytažení karty přímo pro vás

Anchoring wishes 3 aquamarines

 

In three special places, using 3 small aquamarines, I will anchor your wish, mission, mission or whatever you want to support in your life. Your one wish or intention will be anchored 3 times in the form of a small aquamarine, kteI'll leave it for you in these places:

 

The sacred and mystical mountain of Tor

 

At the Chalice Well Garden of Wonders in Glostonbury (Avalon):i throw one aquamarine directly into the sacred well which represents the 7th chakra in this garden and is also a mythical place that is said to hold the holy grail.

In one of the places near the waterfall in the Azores

Ritual on the sacred mountain Tor with the card drawn

 

I will perform a remote ritual on Mount Tor and draw a card for you right there. A message card for your next step.

I offer you...

I offer you my absolute belief in the miraculousst of this existence with which I can do this for you. I offer you my total faith in life and a loving universe. I offer you fabulous support for your wish, dream, vision or yourself. It is an honor for me to support you in this way and to be surprised together by what this ritual can start. Because if what you wish for doesn't come true, something even more beautiful and miraculous will happen that we can't imagine with our minds. 

 

If this offer calls you, please fill out the form related to this offer. Before my trip, you will receive an email where I will give you inspiration on how we can support your long-distance wishes even more together. 

 

The anchoring of your wishes and intentions and the ritual on the Tor will take place between June 14 and 27.  This will not be an online ritual, but a ritual that I will do as part of my trip and write about it when I return and email your drawn card.

Capacity is limited to 22 of you.

The price of the miracle is CZK 555.

02B38750-78E4-42DC-A204-98C59B6DE0B3.jpeg

It's never too late to change your life

IMG_7095.JPEG

Miracle #2: Pull Ritual
3 cards in 3 special places of the mythical Avalon and Atlantis, a magic wand in the form of a Himalayan crystal and anchoring your wish, vision or dream

Vytažení karet na 3 speciálních místech

Na těchto 3 speciálních a silných energetických místech pro vás vytáhnu kartu:

Posvátná a mystická hora Tor (Avalon)

 

Zahrada zázraků Chalice Well v Glostonbury (Avalon)

Jedno z míst u vodopádu na Azorských ostrovech (Atlantida)

Pronesení křišťálu přímo pro vás

 

Ponesu pro vás mnoha posvátnými místy v Avalonu jeden ze speciálních himalájských křišťálů, které jsem koupila přímo k tomuto účelu.

 

Když jsem křišťály kupovala, tak mi okamžitě přišla inspirace, že jde jakoby o kouzelné hůlky, které pak můžete používat k umocnění vašeho přání a maximální podpoře na vaší jedinečné cestě srdce a duše.

 

Křišťál ve speciálním pytlíčku s vaším jménem položím na všechna posvátná místa, která navštívím a pak vám jej po návratu z cesty pošlu kurýrem.

Křišťál můžu též pronést i se speciálním přáním, záměrem, snem či vizí, které chcete ukotvit, aktivovat či zavolat do svého života. Stačí mi vaše přání napsat do formuláře u této nabídky.

Křišťál vám pak zprostředkuje vibrace, poznání a podporu, kterou vám má prostor bájného Avalonu a Atlantidy přinést. To kouzlo, které se tím stane, je za všemi těmito slovy. Pokud vás tato možnost zavolá, tak je jednoduše pro vás. Může vás na vaší cestě podpořit zázračným způsobem, který se bude dít. Takovým způsobem, který já ani vy myslí nevymyslíme, protože bychom jej tím omezili.

 

Křišťály, které budu pro tento účel používat, jsou přímo z Himalájí a budou v malé či větší velikosti. Křišťál pak můžete nosit kdykoliv u sebe, můžete si z něj udělat šperk, posvátný talisman či osobní předmět.

 

Pokud vás tato nabídka zavolá, tak vyplňte formulář související s touto nabídkou.

Před cestou vám přijde e-mail, kde vám předám inspiraci, jak celou podporu na dálku můžeme společně ještě více podpořit.

 Po návratu vám napíši a pošlu vaše vytažené karty.

 

Tato nabídka je možná pro 12 z vás.
 Cena zázraku č. 2 je 2 555 Kč.

7ED4FFB1-925A-4A3F-B9D2-41CC7255B7FE.jpeg

Because you are alive everything is possible

bottom of page