top of page
AAAB1C1B-4BDD-439B-882A-BB30FE18E9A4.jpg

NEW PLACE

&

ORLICKÝ ECSTATIC DANCE


Tanec - Rituální kakao - Sound Healing - Čokoláda

Hudba je medicína se silným účinkem. Tanec je rituál, tanec je skrytý jazyk duše. Skrze tanec se můžeme znovu dostat do kontaktu se svou vnitřní inteligencí a intuicí. Co dokážeš tančit, to dokážeš žít.

 

Protančete se k zázrakům, vizím, splněným přáním a hlavně k sobě samotným.

Protančete se k tomu, po čem vaše duše volá.

​​

AdobeStock_533509321.jpeg

Dance like nobody's watching

Kdo jsme a co milujeme?

Petr Toman

 

Orlický Ecstatic DJ PETR TOMAN vystupuje od roku 1998 a za tu dobu hrál na mnoha významných místech a velkých pódiích. Začátkem roku 2022 objevil filozofii ecstatic dance, kde ihned pocítil hloubku spojení a smysluplnost této cesty. Jeho vášeň pro zvuk a radost z hudby získala na síle. V ten moment se otevřela jeho nová cesta, na kterou se ihned připojil, protože hluboko uvnitř poznal, že to je ono. Věří v sílu zvuku a léčivou hloubku vibrace. S láskou a přesvědčením osobního poslání vytváří pro lidi hudební cesty pro léčivé tance. Jeho záměrem je vést lidi k uvolnění, hlubinným zážitkům sebe sama v prázdnotě klidné mysli, prožitkům sebepoznání v bezpečném prostředí, kruhu, hudby, tance a rostlinných sil. Osobně věří, že svobodný tanec otevírá cestu spojení se s osobní vizí a životem jako takovým.

Lucie Halaničová

 

Je certifikovaná terapeutka metody RUŠ, tvoří a vede krásné vědomé kakaové ceremonie skrze svou přirozenou esenci, s láskou zdobí a tvoří bezpečný prostor, miluje zpěv, objevuje bylinné síly a vstoupila na cestu moderní kurandery. Je spoluzakladatelkou milovaného projektu Orlický Ecstatic a Meet Your Spirit.

OE & Meetyourspirit e-mail banner malý.png
_DSC0506.jpg
Healing_Festival_Srpen_2022 (4).jpg

Zuzana Noah

Miluji tanec, výrobu čokolády a přípravu rituálního kakaa. A taky miluji připravovat energetický prostor, který otevírá mysl a hlavně srdce. Ecstatic dance navštěvuji pravidelně na Bali a vždy jsem si přála tohle zažívat i v České republice. V nádherném prostoru uprostřed přírody, v rituálně připraveném prostředí doladěném krystalovým oltářem, s nádhernými vůněmi, kakaem a čokoládou. A díky propojení s Luckou a Petrem se tento můj sen naplnil. A ještě více kouzelnější bylo to, že tento sen nebyl jen můj, ale měl jej i Petr a Lucka.

Termín: podzim/zima 2024

Zveme vás do jedinečného prostoru, který vás skrze tanec pozve na cestu k sobě samým a který pro vás bude nachystaný tak, aby ještě více podpořil vaše otevření se neomezeným možnostem a zázračným řešením. Nechte se překvapit.

Nemusíte umět tancovat! Dokonce můžete mít i pocit, že tanec je něco, co fakt neumíte.

Nikdo vás nebude pozorovat. Ecstatic dance je primárně o hluboké cestě dovnitř nás samotných, a tak se stačí nechat unášet hudbou a uvolnit se do toho, že jakýkoliv pohyb je absolutně v pořádku.

Harmonogram předchozích akcí

 • 15:00 Otevření prostoru, propojení, uzemnění, rituální očištění 
   

 • 15:30 Rituál s kakaem, propojení s osobním záměrem, naladění na tělo, grounding flow
   

 • 17:00 Extatická taneční cesta osobní vize a záměru 
   

 • 19:30 Sound Healing, relaxace 
   

 • 20:00 Závěrečný kruh sdílení a integrace 
   

 • 21:00 Šťastné cesty domů

Storno podmínky: Po úhradě vstupenky s vámi závazně počítáme a je pro vás nakoupeno kakao a případně další potřebné věci. Více jak 7 dní před akcí je možné požádat o změnu termínu je-li vypsán již další termín. Méně než 7 dní není možné změnit termín ani vrátit vstupné. Je možné za vás poslat někoho jiného, nebo váš vstup přeprodat. V případě malého počtu přihlášených si vyhrazujeme právo akci zrušit a nabídnout jiný termín, nebo vrátit vstupné v plné výši.

_DSC1382.jpg
investice
bottom of page