top of page

DRAGON
BALI

Empower
Growth

Dlouho jsem pro sebe sháněla draka, kterého bych si umístila na svůj oltář. A povedlo se to teď na Bali. Tohoto draka jsem si koupila pro sebe a napadlo mě, že nasdílím svoji nabídku i do soukromé skupiny s tím, že bych mohla pár draků dovézt i ostatním. Zájem byl obrovský a místo v mém kufru omezené.
 

Mnoho lidí mi napsalo, že stejně jako já nějakého draka shánějí, ale zatím žádného neobjevili a tohoto by si moc přáli, protože je jednoznačně jeden z nejkrásnějších, kterého kdy viděli.

 

A tak se zrodil nápad zorganizovat dovoz draků z Bali do České republiky a udělat tím radost mnoha lidem. A v tomto roce, kdy je dle Čínského kalendáře rok Dřevěného zeleného draka,

to má smysl ještě větší.

 

Tento drak je kovový, jemně zelený a měří 27 cm.


Tento drak je pro vás, pokud vás na první pohled zaujal.
Tím jste ho ucítili na úrovni srdce a může vás na vaší cestě podpořit.
 
Draky budu vozit z Bali vždy jen párkrát do roka. Nyní máte možnost draka objednat dole ve formuláři na této stránce.

Jedním z mých přání pro projekt New Place bylo nabízet unikátní posvátné předměty, které budou ukotvovat a podporovat toho, koho zavolají, svojí energií, vibrací a speciální symbolikou. A které budou připomínat, neustále posilovat a expandovat víru a důvěru v neomezené možnosti a zázračná řešení, finanční svobodu a hojnost na všech úrovních.

 

unnamed (6).jpg
IMG_0054.jpeg

SYMBOLIKA DRAKA

Empower
Growth

Dračí síla je energií prosperity, úspěchu a bohatství, ale současně také citlivosti a vyrovnanosti.
 

 

Symbol draka patří mezi nejstarší, nejznámější a také nejoblíbenější symbol vůbec. To, zda draci skutečně existovali, je otázkou, na kterou nemáme jednoznačnou odpověď. Už jen fakt, že se vyskytují v mytologiích téměř každé kultury, které se vzájemně nepropojovaly, hovoří o tom, že draci skutečně existovat mohli.

Uctívali je Aztékové, své místo mají v řeckých bájích a pověstech nebo u Vikingů, nemalou roli hrají v čínské mytologii. Zmínku o dracích najdeme i v Bibli.

Dračí energie vstupuje do našeho světa od nepaměti. Ve své podstatě je dračí síla energií

prosperity, úspěchu a bohatství, ale současně také citlivosti a vyrovnanosti. Dračí energie je spojena se vším, co máme uloženo hluboko v sobě, chrání naše nitro a poklady v něm schované.

 

Říká se, že ten, kdo chce dosáhnout úspěchu a slávy, měl by umístit sošku draka blízko nějakého vodního zdroje. Pokud je třeba podpořit kariéru, drak se umisťuje za záda pracovního stolu. Takto umístěný drak pak posílá svému majiteli pracovní příležitosti a nabídky a chrání jej také před zlými silami. Drak by se neměl umisťovat výše, než je úroveň očí.

NABÍDKA
A
FORMULÁŘ


Nabídka je časově omezená, jelikož budu draky objednávat dle množství předobjednávek, a po uplynutí tohoto data zadám jejich výrobu.
 

Draka je potřeba objednat do
28. 3. 2024

 

Po uplynutí tohoto data zadám jejich výrobu a zajistím jejich dovoz do ČR.

Dodání draka můžete očekávat během června.

 

Pokud tato nabídka oslovila vaše srdce, tak stačí vyplnit formulář níže.

Cena: 2 555 

IMG_0145.jpeg
unnamed (6).jpg
bottom of page