top of page

NÁHRDELNÍK
Portal of Miracles

 

Po mé cestě po posvátných místech Bhútánu mi přišlo jedno poselství a uvědomění, kterým se otevřela možnost nabídnout vám tuhle nabídku. 

 

Když jsem se sebe a celého Vesmíru ptala jaký je další krok na mé cestě, tak mi přišla tato věta.

Stačí, že věříš na zázraky ty a ostatní začnou věřit také. Stačí, že to žiješ ty a ostatní si to umožní také. Je to jednoduché, Tak jednoduché. 

 

A tak jsem si řekla, že otevřu další speciální možnost, jak můžu podpořit vás i vaše přání, vize a sny. Někdy jsme totiž ve fázi života, kdy potřebujeme, aby někdo další věřil s námi. A podpořil naše množství víry. A je to zrovna ten krok, který odstartuje naprosto nový způsob vidění a prožívání světa.

 

Jestli mám někde absolutní flow, tak je to při tvoření posvátných prostorů, a tak se mi všechno spojilo a rozhodla jsem se tento posvátný prostor vyztvořit na dálku pro vás. 

IMG_0239.JPEG
IMG_3999.jpeg

NOTE TO SELF: EVERYTHING IS POSSIBLE 

NÁHRDELNÍK: PORTAL OF MIRACLES


'Lemurian Sisters' Pearl Collection


Cena: 5 555 Kč

Poštovné: zdarma

Materiál: pravé perly, stříbro a zlato ( náhrdelník je pozlacený metodou golden plated) 

 

Tvar a zapínání:

 

Náhrdelník se zapíná za krkem. Jde o tzv. body chain ( tělový náhrdelník). Za krkem je další část s několika perlami, které visí po zádech směrem dolů. Celý náhrdelník se zapíná pod žebry a obepíná tedy i záda zezadu. Na těle jej necítíte. Nemáte tedy pocit, že byste kolem těla něco měly zapnutého. Náhrdelník je tedy tzv. tělovým náhrdelníkem a je vyjimečný i touhle úpravou. 

Healing_Festival_Srpen_2022 (4).jpg

Kouzelná synchronicita

Šperk vznikl ve spolupráci s Eliškou Vaeou a po mnoha synchronicitách jsem se rozhodla, že jej nabídnu pod mojí kolekcí, jelikož zprávy vesmíru byly více než jasné. 

 

Když mi tato kolekce šperků měla dorazit, tak se to dělo přesně v čase, kdy jsme chystali Miracle Cacao&Chocolate&Coffee bar a celý otevírací rituál pro 800 lidí v rámci Healing Festivalu. Já jsem chtěla mít šperk vystavený právě už i v našem Miracle baru, kde jste jej možná i některé z Vás viděly. Zásilka ale v týdnu před Healing Festivalem nedorazila. Dorazila přímo v den odjezdu na Healing Festival. V den, kdy jsem si řekla, že pokud tam již náhrdelník má být vystavený, tak si to prostě náhrdelník a Lemurie zařídí a stalo se to, že se celní řízení urychlilo a víte, kdy dorazil kurýr s balíčkem? 

 

Kurýr dorazil v okamžiku, kdy jsem zavřela naší branku a blížila se k autu s tím, že už odjíždíme na týden na místo, kde se bude Healing Festival pořádat. V tuhle minutu dorazil kurýr s balíčkem náhrdelníků. Tohle bylo pro mě opravdu zázračné načasování a jasná zpráva. 

Volání náhrdelníku...

 

Z průzračných vod oceánu k tobě promlouvá vibrace Lemurie. Slyšíš, vnímáš a cítíš tohle volání?


Skoč.


Lemurské Duše často vnímájí silné propojení s vodou, krystaly a léčením. Staré duše, které už tu na zemi byly. Tato kolekce oslavuje ženy Lemurie, sestry, v jejich spolutvoření, vzájemné podpoře a lásce. Zářící společně a o to víc!


Moudré Léčitelky, Mořské Víly…silná otevřená srdce.


Lemurie je pradávná civilizace, kde všechny bytosti žily v harmonii s elementy, sluncem a měsícem a i mezi sebou. Byly to velice vyspělé bytosti s přetékající moudrostí. Bytosti, které rozumněly krystalům a jejich léčivé síle. Opravdu žily Nebe na Zemi. A jsou stále tady, jsi jednou z nich?

IMG_2537.JPG
bottom of page