top of page
Tor fotobanka.jpeg

MIRACLE NABÍDKA PRO VÁS
propojená s posvátnými místy bájného Avalonu (posvátná hora Tor a Chalice Well) a bájné Atlantidy
(Azorské ostrovy)

Opět se chystám vycestovat, tentokrát na 14 dní (13.–27. 7. 2023).

A protože mám s těmito místy, kam se chystáme, velké propojení a je to můj druhý domov (Avalon), tak jsem se rozhodla nabídnout vám možnost rituálů a podpory vašeho snu, vize či přání na dálku.

3 energetická silová místa

Posvátná hora Tor: zde se křižují geometrické linie Máří Magdaleny a sv. Michaela. Hora je unikátní svým tvarem a je to největší 3D labyrint na světě. Když pečlivě následujeme mapy, můžeme projít všemi vrstvami labyrintu až do magického středu. Věž na kopci představuje symbolickou bránu mezi „obyčejným Glastonbury“ a „mystickým Avalonem“. Když rituálně procházíme věží, máme příležitost nechat silný vítr odfouknout všechno, co nám v životě zamlžuje zrak, abychom mohli vidět sebe i okolí v pravdivém světle.

Chalice Well: U úpatí hory Tor stojí klidná, meditativní sedmi čakrová zahrada zvaná Chalice Well, vybudovaná kolem přírodního pramene načervenalého zbarvení. Tomu se připisují napříč staletími mnohá zázračná uzdravení. Legenda praví, že na dně zdejší studny leží symbol největších lidských tužeb – svatý grál.

Se Studnou samotnou je spojeno mnoho asociací v průběhu nespočetných věků. Je to posvátné místo ležící mimo čas, plné legend, symbolismu a zvláštní atmosféry. Místo, jehož historie nezná počátku…

Azorské ostrovy: Říká se jim malá Havaj a také území, kde kdysi možná ležela bájná Atlantida. Zde jsem ještě nebyla, ale jelikož můj sen od dětství bylo Havaj navštívit, pobavilo mě, že se těmto ostrovům takto říká.

Nabídky, které mi v souvislosti s návštěvou silných míst na této planetě přichází, vždy přijdou v podobě inspirace ze srdce a já tuto inspiraci absolutně následuji. Vím, že to není pro každého. Ale zároveň je tu mnoho lidí, kteří vnímají, cítí a ví, že je to to pravé, co je absolutně podpoří. Minulý rok jsem tímto způsobem podpořila více než 150 lidí, a to na svých cestách po Tenerife, Avalonu a pak po Bhútánu. A dělo se mnoho zázraků – jak mě, tak těm, kteří nabídky využili. A to je pro mě ta největší odměna.

 

A pak se lidem, které má nabídka zavolá, dějí skutečně nádherné a mnohdy pro mysl neuvěřitelné věci. A to je něco, co miluji, když můžu pro ostatní pomoci vytvořit.

 

Vím, že dokážu vytvořit prostor, ve kterém se lidem dějí synchronicity a zázraky častěji. Je to stejné, jako když vstoupíte do chrámu, kde se tak nějak jednoduše dostanete do meditace. Toto je podobné. To, že se vám začnou dít zázraky nedělám já, ale vy samotní. Možná v mé přítomnosti na dálku uvěříte, nebo se otevřete všem těm neomezeným a zázračným možnostem ještě víc či tak, jak potřebujete k tomu, abyste v sobě tento způsob žití, vnímání světa a reality více ukotvili.

Já vám jen pomůžu podpořit a někdy i vytvořit pole – prostor pro tento způsob prožívání reality a vnímání zázraků a synchronicit.

 

Postupně mi tak dochází, proč jsem tento projekt nazvala New Place. Vytvářím pro vás tím, co dělám, učím a hlavně žiji každý den opravdu nový prostor. Nejen navenek, ale hlavně uvnitř vás. Je to prostor, kde absolutně věříte v život a kde jste nikdy nepřestali věřit v neomezené možnosti této existence.

 

A tak v tomto následuji volání své duše a dělám krok za krokem. A jen se pak nechávám překvapit tím, co přichází a co můžu dál nabídnout.

 

Pokud vás energie bájného Avalonu a Atlantidy volá a máte pocit, že by vás tato nabídka mohla – v kombinaci s mou absolutní vírou v žití zázraků – pomoci na vaší cestě, tak je tato nabídka pro vás a já vás moc ráda tímto způsobem podpořím.

 

Můžete si zvolit jednu nebo obě nabídky.

K nabídkám je možné se připojit do 12. 7. 2023.

Zázrak č. 1:
3× ukotvení vašeho přání, mise či záměru na 3 speciálních místech bájného Avalonu a Atlantidy a vytažení karty přímo pro vás

Ukotvení přání 3 aquamaríny

 

Na třech speciálních místech pomocí 3 malých aquamarínů ukotvím vaše přání, misi, poslání nebo cokoliv, co chcete ve svém životě podpořit. Vaše jedno přání či záměr bude tedy 3× ukotvený v podobě malého aquamarínu, který za vás nechám na těchto místech:

 

Posvátné a mystické hoře Tor

 

Zahradě zázraků Chalice Well v Glostonbury (Avalon): jeden aquamarín hodím přímo do posvátné studny, která v této zahradě představuje 7. čakru a také je to bájné místo, o kterém se říká, že v ní leží svatý grál.

Na jednom z míst u vodopádu na Azorských ostrovech

Rituál na posvátné hoře Tor s vytažením karty

 

Na hoře Tor udělám na dálku rituál a vytáhnu pro vás přímo na tomto místě kartu. Kartu s poselstvím pro váš další krok.

Nabízím vám...

Nabízím vám svou absolutní víru v zázračnost této existence, se kterou to pro vás můžu udělat. Nabízím vám mou totální víru v život a milující vesmír. Nabízím vám pohádkovou podporu vašeho přání, snu, vize či vás samotných. Je pro mě ctí vás tímto způsobem podpořit a nechat se společně překvapit, co tento rituál může odstartovat. Protože pokud se nesplní to, co si budete přát, tak se stane něco ještě mnohem krásnějšího a zázračnějšího, co nedokážeme myslí vymyslet. 

 

Pokud vás tato nabídka zavolá, tak vyplňte formulář související s touto nabídkou. Před mou cestou vám přijde e-mail, kde vám předám inspiraci, jak vaše přání na dálku můžeme společně ještě více podpořit. 

 

Ukotvení vašich přání a záměrů a rituál na Toru bude probíhat v době od 14. do 27. 6.  Nepůjde o online rituál, ale o rituál, který udělám v rámci své cesty a po návratu vám o něm napíšu a pošlu vaši vytaženou kartu e-mailem.

Kapacita je omezena na 22 z vás.

Cena zázraku je 555 Kč.

02B38750-78E4-42DC-A204-98C59B6DE0B3.jpeg

It 's never too late change your life

IMG_7095.JPEG

Zázrak č. 2: Rituál s vytažením
3 karet na 3 speciálních místech bájného Avalonu a Atlantidy, kouzelnou hůlkou v podobě himalájského křišťálu a ukotvením vašeho přání, vize či snu

Vytažení karet na 3 speciálních místech

Na těchto 3 speciálních a silných energetických místech pro vás vytáhnu kartu:

Posvátná a mystická hora Tor (Avalon)

 

Zahrada zázraků Chalice Well v Glostonbury (Avalon)

Jedno z míst u vodopádu na Azorských ostrovech (Atlantida)

Pronesení křišťálu přímo pro vás

 

Ponesu pro vás mnoha posvátnými místy v Avalonu jeden ze speciálních himalájských křišťálů, které jsem koupila přímo k tomuto účelu.

 

Když jsem křišťály kupovala, tak mi okamžitě přišla inspirace, že jde jakoby o kouzelné hůlky, které pak můžete používat k umocnění vašeho přání a maximální podpoře na vaší jedinečné cestě srdce a duše.

 

Křišťál ve speciálním pytlíčku s vaším jménem položím na všechna posvátná místa, která navštívím a pak vám jej po návratu z cesty pošlu kurýrem.

Křišťál můžu též pronést i se speciálním přáním, záměrem, snem či vizí, které chcete ukotvit, aktivovat či zavolat do svého života. Stačí mi vaše přání napsat do formuláře u této nabídky.

Křišťál vám pak zprostředkuje vibrace, poznání a podporu, kterou vám má prostor bájného Avalonu a Atlantidy přinést. To kouzlo, které se tím stane, je za všemi těmito slovy. Pokud vás tato možnost zavolá, tak je jednoduše pro vás. Může vás na vaší cestě podpořit zázračným způsobem, který se bude dít. Takovým způsobem, který já ani vy myslí nevymyslíme, protože bychom jej tím omezili.

 

Křišťály, které budu pro tento účel používat, jsou přímo z Himalájí a budou v malé či větší velikosti. Křišťál pak můžete nosit kdykoliv u sebe, můžete si z něj udělat šperk, posvátný talisman či osobní předmět.

 

Pokud vás tato nabídka zavolá, tak vyplňte formulář související s touto nabídkou.

Před cestou vám přijde e-mail, kde vám předám inspiraci, jak celou podporu na dálku můžeme společně ještě více podpořit.

 Po návratu vám napíši a pošlu vaše vytažené karty.

 

Tato nabídka je možná pro 12 z vás.
 Cena zázraku č. 2 je 2 555 Kč.

7ED4FFB1-925A-4A3F-B9D2-41CC7255B7FE.jpeg

Because you are alive everything is possible

bottom of page