top of page

Magické datum s magickou synchronicitou

Tento článek je o nádherné synchronicitě a božském načasování, které se mi stalo v tento výjimečný den – 22.2.2022. Bylo to potvrzení mé cesty se zázraky a toho, jak je vše propojeno. Jak umí vesmír překvapit.


V tento den jsem pustila do světa můj nový e-book May cause miracles


Miluji takové dny. Dny, které jsou numerologicky a astrologicky zajímavé a velice silné. V tyto dny je dobré si požádat o znamení. Díky tomu, že je těmto datům věnovaná celosvětová pozornost, a tím pádem i mnoho energie, napomáhá nám to se ještě více otevřít zprávám, synchronicitám, znamením a zázrakům. K těmto dnům prostě zázraky a synchronicity patří.


22.2.2022 jsem rituálně s velkou pokorou, radostí a nadšením rozeslala můj nový e-book všem, kteří se k němu přihlásili předem a čekali, než jej dokončím.


Přála bych si, ať umožní všem, kteří si jej přečtou, otevřít ještě více svou víru, že je všechno možné a že nás může život maximálně podporovat na každém našem kroku. Věřím totiž, že jsme na naší cestě podporováni neustále a můžeme být podpořeni vždy ještě víc! Záleží na tom, kolik podpory si dovolíme.

Teď už si můžete e-book May cause miracles stáhnout bez čekání. Hned po vyplnění formuláře kousek níže na hlavní stránce tohoto webu – jako dárek za to, že jste! Za to, že se chcete ve svém životě posunout dál a že jste se rozhodli znovu aspoň maličko věřit na zázraky.


Ale zpět k příběhu...


Stalo se mi něco, co bych nazvala zázračnou synchronicitou a potvrzením mé cesty se zázraky


Ten den jsem si dopřála čas pro sebe a udělala si rituál s meditací a tancem. Vytvořila jsem si krásný oltář jehož středem se staly moje nové krystaly, které jsem si koupila i kvůli tomuto datu. Věděla jsem, že mají být součástí mého rituálu. Rituál jsem zakončila meditací, kterou si můžete poslechnout i vy jako inspiraci.


Několik minut po začátku meditace, přesně při znění tohoto textu: „That every cell, every atom and every electron of my four body systems. All my subtle bodies, every particle of life of who I am in all dimensions and states of consciousness, be totally filled with wonders and miracle energies of the violet flame of freedom's love“ a přesně při vyslovení slova MIRACLE mi cinkla zpráva na mobilu. Vytrhlo mě to z meditace. Přišlo mi to jako krásná malá synchronicita. Že zrovna v tomto slově mi zazvonil telefon.


Po meditaci jsem se podívala, kdo mi psal. Byl to Petr z Krystalů REON, od kterého si kupuji krystaly a od kterého byly i tyto tři nové pro tento rituál. Krystaly jsem kupovala zhruba týden zpět a když mi je Petr dovezl domů v ručně malovaných pytlíčcích (dovezl je zrovna na úplněk, což si vůbec on sám neuvědomil), poprosila jsem ho, aby mi ke kamenům řekl poselství. Řekl mi, že uvidí, kdy mu poselství přijde a že dá pak vědět.Poselství mi od něj přišlo přesně ve chvíli, kdy jsem začala s meditací a zrovna ve vteřině zaznění slova miracle


Poslal mi jej tedy v dokonalém božském načasování a poselství znělo takto: „Krystalické pole se světlem tě pojí, do čistoty zhojí, nechť vykročení do rovin prastarých v rouchu světla jest přichystáno, pak hladina boží otevřena plně tobě ženo světla, navrátíš se k nám.“


Petr mi k tomu ještě napsal: „Já jsem jen tak seděl a z ničeho nic mi zaznělo v hlavě: Krystalické pole se světlem tě pojí… No a už jsem věděl, že ti mám poslat poselství. Bylo během 30 vteřin hotové. Baví mě, jak si vesmír hraje na vteřinu přesně. Nad tím prostě zůstává rozum stát. A o to tady jde. Přeji ti nádherný a požehnaný portálový den.


Jsou to pro mě znamení a potvrzení, jak moc je vše dokonale propojeno


Jak moc vesmír umí překvapit. Věřím, že díky těmto milým synchronicitám můžeme postupně věřit víc a víc v to, co nikdy myslí neuchopíme. V to, co nás přesahuje a co nám nabízí takovou realitu, jakou si zvolíme.


Vždy máme možnost volby a vždy můžeme změnit směr. Každý máme v sobě dost síly minimálně na to, jít jeden malý krůček k tomu, kam nás volá naše srdce. Tam, kde víme, že nám bude dobře anebo rovnou nádherně!


Jaké kroky jste dnes udělali na vaší cestě vy? Směrem k tomu, kde vám bude dobře, kde budete naplnění, vyživení, šťastní, nebo naopak? A jak by mohl vypadat váš jeden malý krok? Co vás napadá?


♥ Vaše Zuzka Noah

bottom of page