top of page

Jak se může splnit přání už během několika hodin

Měla jsem přání mít na naší Vitalvibe vánoční akci na krku krystal spojený s tématem zázraků. Doma jsem jeden měla, ale byl zlomený. Touha byla tak silná, že jsem ho chtěla obmotat provázkem. Ale nakonec jsem si řekla, že se ke mně nějaký dostane v ten správný čas. Na vánoční akci jsem tedy odešla bez krystalu. A co se dělo dál, pro mě bylo naprosto ohromující a nepředvídatelné! Prostě Vesmír nám umí doručit cokoliv, o co požádáme – pokud mu to umožníme. Tímto článek bych vám chtěla ukázat, jak síla přání funguje a podpořit tak vaši víru v zázraky života.Duše si řekne v ten správný čas


O rituálu, který jsem si pro sebe uspořádala na podporu a ukotvení tématu zázraků, jsem už článek psala. V rámci tohoto rituálu jsem si vytahovala karty – a jedna z těch karet se jmenovala Zázrak. To pro mě bylo hodně silné propojení. A zároveň mě to i hodně pobavilo, protože jsem si tuto kartu nikdy předtím nevytáhla. Ani jsem nevěděla, že nějaká taková v balíčku karet je! Po ukončení rituálu se mi ale stala ještě další milá synchronicita, o které jsem v původním článku už nepsala...


Asi hodinu poté, co jsem rituál dokončila, mi moje kamarádka Taraka Solei poslala naladění a poselství pro mou duši. Další krásná podpora a načasování! I když jsem měla toto poselství objednáno, nebylo jasné, kdy bude hotové a kdy mi jej pošle. Prostě duše si řekne v ten správný čas a tak se i stalo...


Uplynulo pár dní a přišlo mi druhé naladění pro mou duši – od mé další kamarádky Žanety Ariaty, která má stejně jako Taraka také nádherný spirituální projekt. Když jsem o toto naladění žádala, zadala jsem jí i otázku, na kterou se chci své duše zeptat. Tou otázkou byla právě tato cesta a vášeň, kterou s vámi tady sdílím. Tedy téma zázraků, synchronicit a absolutní víra v neomezenost vesmíru, božské načasování a nekonečný potenciál proměňovat svou realitu k ještě větší lehkosti a radosti.


Od Žanety mi přišla nádherná hodinová nahrávka, která mě naprosto dojala. V den, kdy jsem si tuto nahrávku poslechla, jsme zrovna poté měli mít firemní vánoční odpoledne s celým naším milovaným týmem z Vitalvibe.


Měli jsme mít vánoční odpoledne a já cítila, že bych chtěla na krk nějaký krystal


Od doposlechnutí Žanetiné nahrávky jsem měla ještě dvě hodiny, a tak jsem se začala chystat na vánoční odpoledne. Pořád mi ale běhalo hlavou, že bych si odpoledne chtěla dát na krk krystal, který by byl propojený s mým tématem zázraků a synchronicit.


Doma jsem měla jeden krystal na krk, ale ten měl zrovna ulomenou část, na kterou se dala navléknout šňůrka. Má touha mít krystal ten den na krku byla ale hodně velká, a tak jsem dokonce přemýšlela, že bych tento ulomený krystal omotala provázkem a dala si ho na krk i tak. Nakonec k tomuto nedošlo.


Řekla jsem si, že si takový krystal dříve či později pořídím. Anebo se ke mně dostane v ten správný čas.

Na vánoční odpoledne jsem tedy odešla bez krystalu. A co se dělo dál, pro mě bylo naprosto ohromující a nepředvídatelné!


Dokonalá ukázka toho, jak se přání mohou zmanifestovat během pár hodin


Celá naše firemní vánoční akce probíhala na statku Samsara. Je to naše každoroční vánoční tradice, která vždy probíhá na tomto místě. Je to čas, kdy jsme s celým Vitalvibe týmem spolu. Máme pro sebe celé wellness, kde si můžeme relaxovat, popovídat nebo jen tak být spolu v tichu a cítit toho druhého ještě trochu jinak. Možná i úplně nejvíc.Součástí našeho vánoční odpoledne je i veganská večeře, zhodnocení roku a předávání dárečků. Ve firmě máme speciální vánoční tradici. Každý přinese jeden dárek, ale nikdy nikdo neví, kdo jej dostane. Všechny dárky se očíslují a dají pod stromeček a pak si každý vytáhne své číslo a dostane dárek s tímto číslem. Často většina dostane to, co se jim dokonale hodí nebo něco, co je v kontextu s tím daným člověkem velká sranda.


Já jsem si vylosovala dárek, který byl pro mě prostě zázračný! Kdyby ostatní jen věděli, co se dělo pár hodin před tím, možná by někteří ani nevěřili!


Když jsem dárek uviděla, měla jsem obrovskou radost, které ostatní v tu chvíli nemohli rozumět!

Můj dárek obsahoval mé nejoblíbenější vykuřovadlo Palo santo, svíčku v podobě trpaslíka z včelího vosku (vesmír je vtipný) a – přenádherný krystal na krk! Krystal byl uvázaný na krku tohoto trpaslíka na krásné šňůrce, která se dala nastavit tak, jak je přesně potřeba.


Tento krystal připravila žena jednoho z našich kolegů, se kterou se známe i osobně. Poté, co se dozvěděla, že jsem si vybrala její dárek zrovna já, tak mi natočila zprávu, že většinou ke krystalu píše nějaké poselství, ale tentokrát jej nenapsala, protože vnímala, že budoucí majitel krystalu přesně ví, co nese a k čemu je určený.Letošní vánoční dárková krabice byla hodně speciální a život měnící

Letos jsme kromě naší losovací dárkové tradice dávali každému z týmu Vitalvibe ještě jeden dárek navíc. Cítila jsem, že chci, aby měl od nás každý ještě něco osobního, speciálního a trošku kouzelného. Něco, co každého maximálně podpoří v jeho životě a pomůže mu vydat se za svým životem snů. Mnoho z lidí u nás ve Vitalvibe svůj život snů už žije, ale vždycky můžeme jít ještě dál – a život obohatit ještě o větší nádherno, radost, lehkost, plynutí a větší či menší kouzla. Vždy se můžeme otevírat životu se všemi jeho zázračnostmi ještě víc a víc.


A k tomuto otevření může sloužit třeba Rozcestník. Naprosto ho milujeme, a proto jsme jej přidali do každé dárkové vánoční krabice. Rozcestník je motivační zápisník, průvodce a podporovatel v jednom. Je to pomůcka pro to, abyste si uvědomili, co vlastně v životě chcete, co do života voláte a kam směřujete. Je to motivační průvodce v podobě deníku, který s velkým nadšením a láskou vytvořili Vít Libovický a Lucie Jeschková a můžete si jej pořídit na jejich webu. Po zadání kódu loveofraw na něj získáte slevu 15 %.K Rozcestníku jsme do krabice vložili ještě vykuřovadlo Palo santo. Jde o tzv. posvátné dřevo, které má nádhernou vůni a dokáže pročišťovat prostor a energie. My jej používáme každý den jak ve firmě, tak i doma. Je to nádherná očistná vůně, která nás doprovází už skoro 8 let.Součástí byl i osobní vánoční dopis pro každého člena našeho týmu. Letos jsem vánoční dopisy sepisovala já a sepsala jsem jich 18. Musím říct, že to pro mě byla velká síla a při jejich sepisování mi přišlo mnoho uvědomění. Ještě hlouběji jsem si uvědomila, jak nádherné a vědomé lidi máme v týmu a také tu vděčnost, kterou ke všem ze srdce cítím. Každý dopis se sepsal „jakoby sám“. Za pár minut jsem ani nevěděla, co jsem každému napsala. Psala jsem opravdu ze srdce a srdcem.


Na téma vánočních dopisů jsem sepsala celý článek, ve kterém se můžete inspirovat, jak takový dopis napsat. Nemusí jít totiž pouze o dopis vánoční, ale můžete jej napsat kdykoliv. Můžete to naučit i děti – napsat dopis dětem a oni vám. Uvědomíte si mnoho. Takový dopis je většinou hodně transformační. My tyto dopisy píšeme více jak 8 let. Ale to vše najdete v samostatném článku.


Tímto kousíčkem článku bych chtěla ještě jednou moc poděkovat všem členům Vitalvibe týmu, kteří s námi spolutvoří a naplňují misi Vitalvibe – vědomý život v harmonii. A zároveň umožňují, abychom mohli na trh dodávat ty nejčistější a nejkvalitnější životadárné potraviny a superfoods v bio a raw kvalitě a mnoho dalšího. Děláme to už více než 10 let. Za tím slovem „děkuji“ je obrovský pocit radosti, těšení se na to, co se nám povede v příštím roce a velká láska, která prostupuje vším, co společně tvoříme a co přinášíme světu. A protože slova mnohdy na popsání pocitu skutečně nestačí, tak věřím, že jde cítit ten pocit, který stojí za celým tímto sdílením.

 

Vesmír nám umí doručit cokoliv, o co požádáme – pokud mu to umožníme


Tímto článek bych chtěla podpořit vaši víru v zázraky života. Přeji vám, ať si to dovolíte i vy. A to ve všech oblastech života, ve kterých potřebujete ještě více lehkosti, podpory, kouzel a zázraků!


A pokud se vám náhodou vaše přání nevyplní, stane se vám něco ještě mnohem nádhernějšího – pokud si to tedy dovolíte a v toto nastavení uvěříte. Mě to funguje dokonale!


Když byste totiž byli schopni vidět podporu, která je všude kolem vás, tak byste se nebáli udělat jakýkoliv krok, ke kterému vás volá vaše srdce. Já si vždy představuji jak mi je k dispozici celá ta neuvěřitelná síla, která umí hýbat planetami a celým vesmírem a jak jsou pro ni má přání naprosto jednoduchá.


♥ Vaše Zuzka Noah

Comments


bottom of page