top of page

Jak se může splnit přání už během několika hodin

Měla jsem přání mít na naší Vitalvibe vánoční akci na krku krystal spojený s tématem zázraků. Doma jsem jeden měla, ale byl zlomený. Touha byla tak silná, že jsem ho chtěla obmotat provázkem. Ale nakonec jsem si řekla, že se ke mně nějaký dostane v ten správný čas. Na vánoční akci jsem tedy odešla bez krystalu. A co se dělo dál, pro mě bylo naprosto ohromující a nepředvídatelné! Prostě Vesmír nám umí doručit cokoliv, o co požádáme – pokud mu to umožníme. Tímto článek bych vám chtěla ukázat, jak síla přání funguje a podpořit tak vaši víru v zázraky života.



Duše si řekne v ten správný čas


O rituálu, který jsem si pro sebe uspořádala na podporu a ukotvení tématu zázraků, jsem už článek psala. V rámci tohoto rituálu jsem si vytahovala karty – a jedna z těch karet se jmenovala Zázrak. To pro mě bylo hodně silné propojení. A zároveň mě to i hodně pobavilo, protože jsem si tuto kartu nikdy předtím nevytáhla. Ani jsem nevěděla, že nějaká taková v balíčku karet je! Po ukončení rituálu se mi ale stala ještě další milá synchronicita, o které jsem v původním článku už nepsala...


Asi hodinu poté, co jsem rituál dokončila, mi moje kamarádka Taraka Solei poslala naladění a poselství pro mou duši. Další krásná podpora a načasování! I když jsem měla toto poselství objednáno, nebylo jasné, kdy bude hotové a kdy mi jej pošle. Prostě duše si řekne v ten správný čas a tak se i stalo...


Uplynulo pár dní a přišlo mi druhé naladění pro mou duši – od mé další kamarádky Žanety Ariaty, která má stejně jako Taraka také nádherný spirituální projekt. Když jsem o toto naladění žádala, zadala jsem jí i otázku, na kterou se chci své duše zeptat. Tou otázkou byla právě tato cesta a vášeň, kterou s vámi tady sdílím. Tedy téma zázraků, synchronicit a absolutní víra v neomezenost vesmíru, božské načasování a nekonečný potenciál proměňovat svou realitu k ještě větší lehkosti a radosti.


Od Žanety mi přišla nádherná hodinová nahrávka, která mě naprosto dojala. V den, kdy jsem si tuto nahrávku poslechla, jsme zrovna poté měli mít firemní vánoční odpoledne s celým naším milovaným týmem z Vitalvibe.


Měli jsme mít vánoční odpoledne a já cítila, že bych chtěla na krk nějaký krystal


Od doposlechnutí Žanetiné nahrávky jsem měla ještě dvě hodiny, a tak jsem se začala chystat na vánoční odpoledne. Pořád mi ale běhalo hlavou, že bych si odpoledne chtěla dát na krk krystal, který by byl propojený s mým tématem zázraků a synchronicit.


Doma jsem měla jeden krystal na krk, ale ten měl zrovna ulomenou část, na kterou se dala navléknout šňůrka. Má touha mít krystal ten den na krku byla ale hodně velká, a tak jsem dokonce přemýšlela, že bych tento ulomený krystal omotala provázkem a dala si ho na krk i tak. Nakonec k tomuto nedošlo.


Řekla jsem si, že si takový krystal dříve či později pořídím. Anebo se ke mně dostane v ten správný čas.

Na vánoční odpoledne jsem tedy odešla bez krystalu. A co se dělo dál, pro mě bylo naprosto ohromující a nepředvídatelné!


Dokonalá ukázka toho, jak se přání mohou zmanifestovat během pár hodin


Celá naše firemní vánoční akce probíhala na statku Samsara. Je to naše každoroční vánoční tradice, která vždy probíhá na tomto místě. Je to čas, kdy jsme s celým Vitalvibe týmem spolu. Máme pro sebe celé wellness, kde si můžeme relaxovat, popovídat nebo jen tak být spolu v tichu a cítit toho druhého ještě trochu jinak. Možná i úplně nejvíc.



Součástí našeho vánoční odpoledne je i veganská večeře, zhodnocení roku a předávání dárečků. Ve firmě máme speciální vánoční tradici. Každý přinese jeden dárek, ale nikdy nikdo neví, kdo jej dostane. Všechny dárky se očíslují a dají pod stromeček a pak si každý vytáhne své číslo a dostane dárek s tímto číslem. Často většina dostane to, co se jim dokonale hodí nebo něco, co je v kontextu s tím daným člověkem velká sranda.


Já jsem si vylosovala dárek, který byl pro mě prostě zázračný! Kdyby ostatní jen věděli, co se dělo pár hodin před tím, možná by někteří ani nevěřili!


Když jsem dárek uviděla, měla jsem obrovskou radost, které ostatní v tu chvíli nemohli rozumět!

Můj dárek obsahoval mé nejoblíbenější vykuřovadlo Palo santo, svíčku v podobě trpaslíka z včelího vosku (vesmír je vtipný) a – přenádherný krystal na krk! Krystal byl uvázaný na krku tohoto trpaslíka na krásné šňůrce, která se dala nastavit tak, jak je přesně potřeba.


Tento krystal připravila žena jednoho z našich kolegů, se kterou se známe i osobně. Poté, co se dozvěděla, že jsem si vybrala její dárek zrovna já, tak mi natočila zprávu, že většinou ke krystalu píše nějaké poselství, ale tentokrát jej nenapsala, protože vnímala, že budoucí majitel krystalu přesně ví, co nese a k čemu je určený.