top of page

Dvě neuvěřitelné synchronicity spojené se spuštěním tohoto webu

Spuštění tohoto webu bylo spojené se 2 nádhernými synchronicitami. Je pravda, že jsem si přála, aby se něco malého, milého a zázračného událo. Vyplnilo se to! A dokonce hned 2×!Web jsem spustila přesně na mé 39. narozeniny


Tyto webové stránky jsem spustila 24.1.2022, přesně v den mých 39. narozenin. Rozhodla jsem se, že i spuštění webu pojmu rituálně. A tak jsem si před spuštěním dopřála 4 dny sama se sebou v resortu svatá Kateřina, který je postaven hned vedle obrovského kamenného kruhu druidů – největšího kamenného léčivého kruhu v České republice.

 

Pár zajímaných informací k tomuto kamenném kruhu: Tento kamenný kruh je novodobou replikou megalitické stavby, které vznikaly ve světě na konci pravěku. Již tehdy lidé věděli o schopnostech přírodních krystalů a dovedli jich využít pro svůj život prostřednictvím různých podob megalitů. Zejména pak západoevropští druidi, kteří byli pokračovateli legendární atlantské a předchůdci keltské kultury.


Tento kruh byl postaven v roce 2014 jako největší kromlech v České republice. Jeho účelem je pomoci lidem v jejich duchovním vývoji a zlepšení zdraví. Působení kamenů na jejich okolí a člověka vychází ze schopností krystalů daných jejich shluky a usměrněním. Ty pak umějí zpracovat světlo, především Slunce a Měsíce a také zemskou a kosmickou energii. Kruh je výjimečný tím, že jeho střed tvoří plochý kámen na třech menších podstavách, který byl používán některými severskými kulturami. Energetické vlastnosti tohoto kamene umožňují funkce, které běžné kruhy nemají a proto je přínos kruhu pro člověka velmi významný.


zdroj obrázku: Google

 

Spuštění probíhalo rituálně přímo uprostřed kamenného kruhu druidů


Spuštění webu probíhalo v samotném středu tohoto velkého kamenného kruhu druidů. Uprostřed kruhu se nachází velký několikametrový kámen, na kterém jsem si vytvořila rituální oltář. Položila jsem na něj svíčky, krystaly, rituální podložku s posvátnou geometrií vyrobenou pro tento projekt, karty, vykuřovadlo a další rituální předměty, které jsou s tímto projektem nějakým způsobem propojené.


Poté, co jsem připravila místo pro rituál, můj muž Honza pustil nádhernou aktivaci. Zapálili jsme svíčky, naše nejoblíbenější vykuřovadlo Paolo santo a v tichosti, v propojení s místem, záměrem, kruhem, přírodou a celým vesmírem, jsme odklikli spuštění tohoto webu.


Tip: Tuto překrásnou aktivaci, která provázela spuštění webu New Place, si můžete pustit i vy. A použít pro sebe samotné nebo některý z vašich rituálů. Po kliknutí na odkaz se vám otevře vám v novém okně k poslechu.V průběhu rituálu ke mně přišla zpráva


Přesně v deseti minutách, co tento rituál trval, mi nahrál narozeninové přání kamarád Petr, který pracuje s krystaly (Krystaly REON) a mám od něj většinu mých krystalů.


Byl jediný, kdo v tento okamžik napsal, a tak jsem vnímala, že je nějakým způsobem součástí tohoto rituálu. Ještě jsem úplně nevěděla proč, ale to se ukázalo až odpoledne. Nahrála jsem mu zprávu zpět, že to je nádherné propojení, že jsem zrovna teď na speciálním místě a spouštím nový projekt. Petr mě dobře zná, a tak se ani nedivil této synchronicitě. Ještě jednou jsme se navzájem pozdravili, ale nic víc mi neprozradil.


Kdybych věděla, co zrovna Petr dělá, asi by moje nadšení z tohoto vesmírného načasování explodovalo radostí!

Večer jsem se dozvěděla, co pro mě Petr s Honzou nachystali


Petr zrovna v ten okamžik, kdy mi poslal zprávu, dokončil kresbu na pytlíček ke kamenu, který pro mě on a Honza vybral k narozeninám. Honza ho vyzvedl, když jsme jeli zpět do Brna, aby mi jej mohl spolu s dětmi večer předat a oslavit nejen moje narozeniny, ale i tento příběh. Kámen, který mě má podpořit v tomto novém projektu a na mé nové cestě. Byl se mnou celou dobu na dálku a chtěl být součástí rituálu. Prostě wow! Dokonalé načasování.