top of page

KRYSTALOVÁ MŘÍŽKA HOJNOSTI NA ENERGETICKY NEJSILNĚJŠÍCH MÍSTECH PLANETY
PRO UKOTVENÍ VĚDOMÍ BLAHOBYTU A FINANČNÍ SVOBODY

Tento nápad vznikl spontánně na jednom z Azorských ostrovů.
Na jednom z útesů mi přišla inspirace vytvořit pro sebe krystalickou mřížku hojnosti, která se bude postupně rozrůstat v souvislosti s mými cestami na posvátná místa.

A napadlo mě, že to můžu vytvořit i pro někoho z vás.

Krystalová mřížka

Krystalová mřížka je způsob práce s krystaly, kdy využíváme jejich spolupráce a záměru, se kterým ji stavíme. Ideální mřížka je poskládaná do pravidelného obrazce v souladu s posvátnou geometrií. Já budu používat posvátnou geometrii při každém rituálu, který budu v souvislosti s touto nabídkou dělat. Tato speciální mřížka hojnosti mít tvar dle míst na planetě, kde krystaly postupně zanechám.

 

Azorské ostrovy jsou prvním místem, kde byla mřížka ukotvená a dalším místem, kde je nyní ukotvena je Santiago de Compostela. Mřížka se bude rozšiřovat v souvislosti s dalšími mými cestami po posvátných místech. Pomyslně si pak můžete představit, jak se mřížka bude energeticky tvořit propojením míst na mapě. Místa budu postupně do mapy zakreslovat, a tak její tvar při dalších nabídkách uvidíte.

Moc a síla krystalových mřížek

  • Krystalové mřížky mají sílu a moc přitáhnout nám do života vše, co si v něm přejeme mít či naopak nám pomáhají rozpustit to, co už si nepřejeme prožívat.

  • Mřížky jsou také hybnou silou, která dodá našim záměrům potřebnou jiskru, která svou energií přitáhne či rozpustí vše, na co se zaměříme.

Miluji pracovat s krystaly. Jsou to pro mě velcí pomocníci a takoví „ukotvovatelé vibrací“. Krystalická mřížka hojnosti bude vznikat postupně na energeticky nejzajímavějších místech planety a vy se vždy můžete intuitivně rozhodnout, zda vás další místo, které navštívím, zavolá a připojíte se i k této nabídce.

Na místě, kde mřížku hojnosti ukotvuji vždy nechávám v rámci rituálu hojnosti krystal propojený s vaším jménem a se záměrem ukotvení hojnosti, finanční svobody a vědomí blahobytu pro vás.

Třeba vám bude stačit jen jeden kamínek na jednom speciálním místě pro váš záměr, anebo se třeba připojíte ke všem nabídkám a všem energetickým místům. Je to zcela na vaší intuici.

 

Pro další části krystalické mřížky plánuji tato další místa:

Havaj, Bali, Japonsko, Tanzánie, Pyramidy Bosna a Hercegovina, Pyramidy v Egyptě a další místa, která mě pro tento účel zavolají.
 

02B38750-78E4-42DC-A204-98C59B6DE0B3.jpeg
558E6525-A573-47B3-970E-5DC00930243D.jpeg

NABÍDKA UKOTVENÍ MŘÍŽKY NA
3 SILOVÝCH MÍSTECH V AVALONU NA ÚPLNĚK 27.11.2023

Tato nabídka je speciální tím, že pro vás budu mřížku hojnosti ukotvovat 3 rituály na 3 speciálních silových místech v Avalonu. Na každém místě za každého z vás a vaši hojnost, blahobyt a finanční svobodu nechám jeden himalájský křišťál. Tedy v tomto případě budete mít v Avalonu 3 křišťály, kterými mřížku ukotvím a zároveň ji energeticky propojím s Azorskými ostrovy a Santiagem de Compostelou, kde již mřížka ukotvená je.

 

Součástí rituálu je i vytažení karty přímo pro vás na místě, kde je podle legendy uložen svatý grál. Kartu vám pak společně s jejím výkladem zašlu v emailu po mém návratu z této cesty.

 

3 energetická silová místa Avalonu, kde pro vás bude mřížka ukotvená

Posvátná silová místa v Glastonbury a okolí jsou jedny z nejsilnějších na Zemi - přicházejí hluboké prožitky a aktivace potenciálů díky propojení se s pradávnými silovými místy Země - ladění se na energie daných silových míst navyšuje vibrace srdce, těla, duše - rozpouští se blokády v srdci, otevírají se cesty k větší svobodě duše i těla, rozkvétá posvátné lidství v nás.

Na svatých místech Avalonu je možné se otevřít přílivu nových sjednocujících energií, které mají moc stírat staré dualitní uvažování i prožívání a převést nás nově do stavu harmonie a souladu s naší podstatou, vesmírným plynutím a tvořením.

Glastonbury a jeho okolí, dříve nazývané také Avalon, nese a stráží energii jedné ze srdečních čaker Země a Bohyně Velké Matky. Avalon je po právu opředen množstvím legend a mýtů a především těmi grálovými. Svým kouzelným dotekem poskytuje změnu a posun ve vědomí i cítění všem poutníkům, kteří jej navštívili či navštíví, napříč věky až po dnešní čas. Kdo se tomuto doteku otevře, začne více vnímat své srdce, jeho potenciál a rozpínání a pocítí skrze otevřené srdce změnu ve svém vědomí a prožívání života. Je to jedno z míst na Zemi, jehož dalekosáhlý léčivý potenciál se dotkne každého, kdo žádá.

Posvátná hora Tor: zde se křižují geometrické linie Máří Magdaleny a sv. Michaela. Hora je unikátní svým tvarem a je to největší 3D labyrint na světě. Když pečlivě následujeme mapy, můžeme projít všemi vrstvami labyrintu až do magického středu. Věž na kopci představuje symbolickou bránu mezi „obyčejným Glastonbury“ a „mystickým Avalonem“. Když rituálně procházíme věží, máme příležitost nechat silný vítr odfouknout všechno, co nám v životě zamlžuje zrak, abychom mohli vidět sebe i okolí v pravdivém světle.

Chalice Well: U úpatí hory Tor stojí klidná, meditativní sedmi čakrová zahrada zvaná Chalice Well, vybudovaná kolem přírodního pramene načervenalého zbarvení. Tomu se připisují napříč staletími mnohá zázračná uzdravení. Legenda praví, že na dně zdejší studny leží symbol největších lidských tužeb – svatý grál.

Se Studnou samotnou je spojeno mnoho asociací v průběhu nespočetných věků. Je to posvátné místo ležící mimo čas, plné legend, symbolismu a zvláštní atmosféry. Místo, jehož historie nezná počátku. 

 

Abbey: Další křižovatku „dračích linií“ země najdeme v Glastonbury Abbey – nejstarší křesťanský kostel v Anglii, kde je údajně pohřben král Artuš s královnou Guinevrou. Opatství se nachází na místě původní pohanské svatyně s nejstarší křesťanskou kaplí. Údajně ji založil Josef z Arimatie, když do Glastonbury přišel s desetiletým Ježíšem. Opatství je také kulisou pro několik světoznámých příběhů lásky – místem rozjímání Máří Magdalény, která zde údajně trávila hodně času po ukřižování Ježíše, když žila a kázala převážně na jihu Francie.

K nabídce je možné se připojit do: 17. 11. 2023 nebo do naplnění kapacity 22 lidí

Cena za ukotvení hojnosti v Avalonu na třech silových místech: 1111 Kč

NABÍDKA
A
FORMULÁŘ


Nabídka je časově a kapacitně omezená. Rituál hojnosti se zanecháním tří krystalů za každého z účastníků rituáluproběhne na úplněk 27.11.2023

Přeji vám, ať se skrze tuto nabídku otevřete vytvoření tolika bohatství, kolik si vaše srdce přeje.

 

 

Co nabídka obsahuje:

  • Zanechání krystalu s vaším jménem a se záměrem ukotvení hojnosti na všech úrovních přímo pro vás na 3 speciálních místech v Avalonu v rámci rituálu hojnosti pro tento účel.

 

Formou e-mailu po mém návratu do ČR (v týdnu od 4.12. 2023) dále získáte:

  • Video a fotku z rituálu

  • Kartu vytaženou v Avalonu s poselstvím přímo pro vás

  • Speciální facebooková skupina, ve které s vámi živě posdílím energii těchto míst.

Pokud tato nabídka oslovila vaše srdce, vyplňte objednávkový formulář níže.

Poté vám přijde e-mail s údaji k platbě.

7909E860-4C93-409D-8931-03147918159D.jpeg
7ED4FFB1-925A-4A3F-B9D2-41CC7255B7FE.jpeg
bottom of page