top of page
2.jpg

Becouse you are alive everything is possible.

MIRACLE PŘÍBĚHY A MINDSETOVÁ PŘESVĚDČENÍ
13.6.2024 od 20:00 hod.
ŽIVÉ ZOOM SETKÁNÍ ZDARMA


PŘÍBĚHY SRDCE, KTERÉ OTEVÍRAJÍ VÍRU V ZÁZRAKY A NEOMEZENÉ MOŽNOSTI ŽIVOTA.


S velkou radostí vás zvu na sérii webinářů, na kterých bych chtěla sdílet zázračné příběhy ještě více veřejně. Stovky méně či více zázračných, myslí nevymyslitelných, příběhů jsem nasdílela už v rámci soukromé členské skupině Miracle Life Journey, ke které se kdykoli během roku připojit a shlédnout tak její obsah, ale nyní je čas některé z těchto příběhů sdílet ještě více veřejně. Věřím, že doputují k těm, kterým můžou proměnit jejich život a nebo minimálně udělat radost. 

Vždycky moc ráda zvědomuji to, že pokud je možné, že se stal jeden z takových zázračných příběhů, tak nejenže se může stát něco podobné i vám, ale také tím pádem je možné mnohem víc než jste si kdy dokázali představit. A je to možné i pro vás!

DSC06258.jpg

My possibilities are endless

OBSAH WEBINÁŘE:

3 zázračné příběhy

1 Miracle mindsetové přesvědčení

Příběh hosta, který zažil nějaký velký zázračný příběh
 

Příběhy, které...

 

Příběhy, které mají moc a sílu proměnit váš život jednoduše jen tím, že vaše mysl uvěří, že je možné, aby se život mohl dít jinak, než jste zvyklí. A to i hodně zázračně s velkou dávkou lehkosti a radosti. 

 

Příběhy, které otevírají srdce i mysl možnostem a řešením, které byste vaši hodně limitovanou myslí nevymysleli. 

 

Příběhy, díky kterým si uvědomíte, že je důležité se ve svém životě zastavit a znovu si začít přát.

 

Příběhy, které vám ukotví ještě větší důvěru a víru v to, že je možné mnohem víc, než jste si představovali, že možné je. 

 

Vždycky moc ráda zvědomuji to, že pokud je možné, že se stal jeden z takových zázračných příběhů, tak se může stát cokoliv. 

 

Příběhy, které vám ukáží cestu, kterou jste ještě možná nešli, protože jste měli strach jít v souladu se svým srdcem.

Pojďte si společně se mnou dovolit ve svém životě zažít zázraky!

 

2.jpg

REZERAVCE MÍSTA NA WEBINÁŘI

E-mail s potvrzením by vám měl dorazit během pár minut. Nedorazí-li, podívejte se pro jistotu do složky HROMADNÉ, PROMO nebo SPAM.

Údaje jsou u mě v bezpečí a budu je zpracovávat dle zásad ochrany osobních údajů.  Odesláním formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním pro zaslání meditace a dalších emailů pro Mindset rozvoj. Z emailu se můžete kdykoliv odhlásit.

bottom of page