top of page
2.jpg

Dovoluji si udělat tuto investici pro cestu svého srdce. Dovoluji si otevřít se neomezeným možnostem.

Your only limit is your mind

PLATBA
MIRACLE MINDSET PROGRAM
1.4 - 21.4.2023
I welcome love. I welcome joy. I welcome miracles

2.jpg

Obsah programu

 

21 miracle mindset e-mailů:

Každý den vám pošlu inspirace a motivace k tomu, aby jste viděli ukotvovali a uvědomovali si, že je všechno možné a otevíral/a se tomuto nastavení ještě víc.

100 miracle mindset afirmací:

Během 21 dní postupně dostaneš 100 připravených podporujících a mindset měnících afirmací připravené pro pozadí plochy na tvůj mobilní telefon. Aby si jste se obklopili mindsetovou inspirací a posílili tak záměr programu ještě víc.

Každodenní miracle praxe na dálku:

Praxe, kterou budeme praktikovat vždy každý den ve stejný čas. Vyzkoušíte si, jak může být meditace na dálku citelná na fyzické úrovni a jak moc může proměnit vaši energii uvnitř i kolem.

Uzavřená facebooková miracle skupina:

Během měsíce jsme spolu v kontaktu skrze uzavřenou facebookovou skupinu. Sdílíme si to, co se děje. Jsme zaměřeni na synchronicity, znamení a life upgrade. Podporuju vás, aby jste viděli zázraky ve svém životě. Podporuji vás ve větší radosti, souladu, jasnosti, nadhledu a důvěře v život.

Osobní miracle podpora:

Během programu se na mě můžete obrátit s konkrétním dotazem, přáním a klidně i snem.

Sestavení posvátné geometrie z krystalů:

Před zahájením programu sestavím obrazec a energetický oltář z krystalů a darů přírody. Po dobu trvání programu bude tohle energetické místo na dálku pracovat a posilovat tento program energeticky. Po zkončení programu vám zašlu jeden z krystalů, který bude propojený s vaším jménem a vaším konkrétním záměrem, který si pro tento program zvolíte. Po zkončení programu můžete krystal používat jako připomínku nového vnímání světa, nových programů a nastavení mysli.

 

Pro tento program sestavím energetický posvátný prostor z krystalů a darů přírody. Každý krystal bude reprezentovat každého jednoho účastníka programu, jeho sen, vizi či přání pro tento program. Tento energetický obrazec nechám pracovat celých 21 dní. Každý den se můžeme na dálku propojit v čase 21:21 a celá skupina ještě naše záměry podpořit. Po zkončení programu vám přijde váš krystal domů a bude sloužit jako takový ukotvovač vašeho nového nastavení. fotografii celé geometrie dostanete v prvním mailu. Abyste se mohli naladit a propojit i tímto způsobem ještě víc. Tak vznikne prostor, jehož energie vás maximálně podpoří v tom, co voláte do života. Prostor ke kterému, když se na dálku v meditaci se mnou připojíte, tak si můžete nechat přijít vize, inspirace a nebo jen tak být a užít si energii podpory celého vesmíru, která je samozřejmě všudypřítomná, ale portálem se zesiluje a zvědomuje.

Nechte se překvapit . Energii tohoto místa můžete pak pocítit při každodenní praxi na dálku, kterou budeme společně po dobu 21 dní praktikovat na dálku v přesně stanovený čas.

Bonus

Malý křišťál z Himalájí, který bude po dobu 21 dní součástí posvátné geometrie propojený s tvým jménem a balíček se 100 % raw čokoládou s receptem na výrobu vlastního kakaového elexíru.

Termín

Kurz bude probíhat online formou zasílání e-mailů v termínu od 1.4 - 21.4 a uzavřené facebookové skupiny.

Investice

 

Zvýhodněná cenado: 1 444 Kč / osoba

Zvu tě s otevřeným srdcem k dalšímu kroku. A třeba to bude jen to, že sis přečetla tuhto nabídku a to stačí, aby se udála velká změna v tvém životě. A možná cítíš, že potřebuješ ještě více inspirace, motivace, podpory a ukotvení se na této cestě. Pak můžeš vstoupit do tohoto programu.

2.jpg
bottom of page