top of page
2.jpg

Your only limit is your mind

FREE WEBINAR
LIVE ZOOM MEETING
MIRACLE MINDSET PROGRAM
6/9/2023 from 7:00 p.m

SORRY, CANCELED PYEAR OF DISEASE

I love working with the mind. I love to give inspiration on how to set your mind in such a way that you start to perceive the world, situations and your reality from a different perspective and thus start to create a more and more pleasant feeling inside yourself.

An ever-increasing feeling of lightness and joy. It is possible to feel better and better. It is possible to live your life in a state of greater lightness, perspective and joy.

DSC06258.jpg

My possibilities are endless

OBSAH WEBINÁŘE:

3 zázračné příběhy

1 Miracle mindsetové přesvědčení

Příběh hosta, který zažil nějaký velký zázračný příběh
 

Příběhy, které...

 

Příběhy, které mají moc a sílu proměnit váš život jednoduše jen tím, že vaše mysl uvěří, že je možné, aby se život mohl dít jinak, než jste zvyklí. A to i hodně zázračně s velkou dávkou lehkosti a radosti. 

 

Příběhy, které otevírají srdce i mysl možnostem a řešením, které byste vaši hodně limitovanou myslí nevymysleli. 

 

Příběhy, díky kterým si uvědomíte, že je důležité se ve svém životě zastavit a znovu si začít přát.

 

Příběhy, které vám ukotví ještě větší důvěru a víru v to, že je možné mnohem víc, než jste si představovali, že možné je. 

 

Vždycky moc ráda zvědomuji to, že pokud je možné, že se stal jeden z takových zázračných příběhů, tak se může stát cokoliv. 

 

Příběhy, které vám ukáží cestu, kterou jste ještě možná nešli, protože jste měli strach jít v souladu se svým srdcem.

Pojďte si společně se mnou dovolit ve svém životě zažít zázraky!

 

2.jpg

REZERAVCE MÍSTA NA WEBINÁŘI

You should receive a confirmation email within a few minutes. If it doesn't arrive, check your BULK, PROMO or SPAM folder to be sure.

The data is safe with me and I will process it according to the principles of personal data protection.  By submitting the form, you express your consent to this processing for sending meditation and other emails for Mindset development. You can unsubscribe from email at any time.

bottom of page