top of page

KRYSTALOVÁ MŘÍŽKA HOJNOSTI NA ENERGETICKY NEJSILNĚJŠÍCH MÍSTECH PLANETY- ALTO PARAISO
BRAZÍLIE

PRO UKOTVENÍ VĚDOMÍ KREATIVITY A OTEVŘENÉHO HLASU

Tento nápad vznikl spontánně na jednom z Azorských ostrovů a nyní je krystalická mřížka ukotvená na mnoha místech - Azorské ostrovy, Avalon (posvátný kopec Tór, High Altar v Abbey a studna v Chalice Well (říká se, že je zde ukryt svatý grál, Santiago de Compostela a v březnu to budou i 3 místa Bali.Pokud se tedy prostřednictvím této nabídky s krystalickou mřížkou propojíte, tak se zárobeň využíváte její synergie a působení a podporu z těchto míst. Je to takový velký energetický zátrak.

 

Mřížku v místě Alto Paraiso ( Vysoký Ráj) v Brazíli pro Vás bude ukotvovat Karla Yo prostřednictvím Safírů na její cestě ze studiem traničních kmenů Jižní a Střední Ameriky. 

Krystalová mřížka

Krystalová mřížka je způsob práce s krystaly, kdy využíváme jejich spolupráce a záměru, se kterým ji stavíme. Ideální mřížka je poskládaná do pravidelného obrazce v souladu s posvátnou geometrií. Já používám posvátnou geometrii při každém rituálu. Tato speciální mřížka hojnosti tak získává tvar dle míst na planetě, kde krystaly a speciální manifestační kameny v podobě tektitů zanechávám.

V tomto případě Karla zanechá v tomto speciálním místě za každého, kdo se k této nabídce připojí jeden safír a jeden tektit pak za celou skupinu.

 

Azorské ostrovy byly prvním místem, kde byla mřížka ukotvená a dalším místem, kde je nyní ukotvena je Santiago de Compostela a bájný Avalon. Mřížka se postupně rozšřuje v souvislosti s dalšími mými cestami po posvátných a silných energetických místech. Pomyslně si pak můžete představit, jak je mřížka energeticky vytvořená propojením daných míst na mapě.

Moc a síla krystalových mřížek

  • Krystalové mřížky mají sílu a moc přitáhnout nám do života vše, co si v něm přejeme mít či naopak nám pomáhají rozpustit to, co už si nepřejeme prožívat.

  • Mřížky jsou také hybnou silou, která dodá našim záměrům potřebnou jiskru, která svou energií přitáhne či rozpustí vše, na co se zaměříme.

Miluji pracovat s krystaly. Jsou to pro mě velcí pomocníci a takoví „ukotvovatelé vibrací“. Krystalická mřížka hojnosti bude vznikat postupně na energeticky nejzajímavějších místech planety a vy se vždy můžete intuitivně rozhodnout, zda vás další místo, které navštívím, zavolá a připojíte se i k této nabídce.

Na místě, kde mřížku hojnosti ukotvuji vždy nechávám v rámci rituálu hojnosti krystal propojený s vaším jménem a se záměrem ukotvení hojnosti, finanční svobody a vědomí blahobytu pro vás.

Třeba vám bude stačit jen jeden kamínek na jednom speciálním místě pro váš záměr, anebo se třeba připojíte ke všem nabídkám a všem energetickým místům. Je to zcela na vaší intuici.

 

Pro další části krystalické mřížky plánuji tato další místa:

Havaj, Japonsko, Tanzánie, Pyramidy Bosna a Hercegovina, Pyramidy v Egyptě a další místa, která mě pro tento účel zavolají.
 

AdobeStock_656404295.jpeg
2B5F57B4-DB35-452C-A4E8-C9418552B07E.JPG

NABÍDKA UKOTVENÍ MŘÍŽKY V ALTO PARAISO OD KARLY YO

Záměr mřížky v Brazílii

Po 3 měsících intenzivního a nádherného učení v brazilské Amazonii se moje cesta uzavře na jednom z nejsilnějších míst celého kontinentu v Alto Paraisu. Alto Paraiso v překladu Vysoký Ráj je místem s největší koncentrací vodopádů a světě a je jedním z nejkoncentrovanějších nalezišt krystalů. Celé místo leží na krystalovém podloží a prodchnuto zázračnou atmosférou a sjíždějí se sem lidé z celého světa aby nalezli vnitřní vedení. 

Celá moje cesta je spojena s hudbou, hlasem a uměním celkově. Proto záměr tento mřížky byl hned jasný. Podpořit kreativní vyjádření nás všech. Ať už neseme jakékoliv dary, každý z nás je umělcem a jeho život uměním. A v Brazílii to uměním přímo žije, každý tančí, zpívá, maluje, tvoří šperky, prostě si hraje. I když jdete na masáž ležíte obklopeni krystaly, nejnádhernější vůněmi světa a celý zážitek je hotovým uměleckým dílem.

Jedním z mých největších darů je můj hlas, ať ve formě zpěvu, mluvy nebo jakémkoliv jiném vyjádření. Vnímám hlas jako božské vyjádření naší jedinečnosti. A když se plně otevře a dokážeme pravdivě komunikovat na té nejvyšší frekvenci vytvoří doslova harmonii v našem životě. 

 

Více informací najdete ve videu níže na stránce.

 

K nabídce je možné se připojit do: 9.3. 2024

nebo do naplnění kapacity 33 lidí

Cena za ukotvení krystalické mřížky je: 2000 Kč

NABÍDKA
A
FORMULÁŘ


Nabídka je časově a kapacitně omezená. Rituály proběhne 10.3.2024.
O přesném času rituálu budete předem informováni ve facebookové soukromé skupině, abyste se k rituálům mohli připojit na dálku.

Přeji vám, ať se skrze tuto nabídku otevřete kreativitě a propojíte se svým hlasem takovým způsobem, který je v tom nejvyšší souladu s vaší duší a voláním vašeho srdce.

Co nabídka obsahuje:

  • Zanechání Safíru s vaším jménem a se záměrem ukotvení vědomí kreativity a otevřeného hlasu na všech úrovních přímo pro vás na tomto speciálním místě.

 

Formou emailu do týdne od rituálu získáte:

  • Videa a fotky z rituálu

  • Kartu vytaženou přímo v Alto Paraiso přímo pro Vás.

  • Speciální facebooková skupina, ve které s vámi budu prostřednictvím živých vysílání sdílet energii těchto míst.

Pokud tato nabídka oslovila vaše srdce, vyplňte objednávkový formulář níže.

AdobeStock_498651592 (3).jpeg
bottom of page