top of page

KRYSTALOVÁ MŘÍŽKA HOJNOSTI NA ENERGETICKY NEJSILNĚJŠÍCH MÍSTECH PLANETY
3 POSVÁTNÁ MÍSTA NA BALI

PRO UKOTVENÍ VĚDOMÍ BLAHOBYTU A FINANČNÍ SVOBODY

Tento nápad vznikl spontánně na jednom z Azorských ostrovů.
Na jednom z útesů mi přišla inspirace vytvořit pro sebe krystalickou mřížku hojnosti, která se bude postupně rozrůstat v souvislosti s mými cestami na posvátná místa.

A napadlo mě, že to můžu vytvořit i pro někoho z vás.

Krystalová mřížka

Krystalová mřížka je způsob práce s krystaly, kdy využíváme jejich spolupráce a záměru, se kterým ji stavíme. Ideální mřížka je poskládaná do pravidelného obrazce v souladu s posvátnou geometrií. Já budu používat posvátnou geometrii při každém rituálu, který budu v souvislosti s touto nabídkou dělat. Tato speciální mřížka hojnosti mít tvar dle míst na planetě, kde krystaly postupně zanechám.

 

Azorské ostrovy jsou prvním místem, kde byla mřížka ukotvená a dalším místem, kde je nyní ukotvena je Santiago de Compostela a bájný Avalon. Mřížka se bude rozšiřovat v souvislosti s dalšími mými cestami po posvátných místech. Pomyslně si pak můžete představit, jak je mřížka energeticky vytvořená propojením daných míst na mapě.

Moc a síla krystalových mřížek

  • Krystalové mřížky mají sílu a moc přitáhnout nám do života vše, co si v něm přejeme mít či naopak nám pomáhají rozpustit to, co už si nepřejeme prožívat.

  • Mřížky jsou také hybnou silou, která dodá našim záměrům potřebnou jiskru, která svou energií přitáhne či rozpustí vše, na co se zaměříme.

Miluji pracovat s krystaly. Jsou to pro mě velcí pomocníci a takoví „ukotvovatelé vibrací“. Krystalická mřížka hojnosti bude vznikat postupně na energeticky nejzajímavějších místech planety a vy se vždy můžete intuitivně rozhodnout, zda vás další místo, které navštívím, zavolá a připojíte se i k této nabídce.

Na místě, kde mřížku hojnosti ukotvuji vždy nechávám v rámci rituálu hojnosti krystal propojený s vaším jménem a se záměrem ukotvení hojnosti, finanční svobody a vědomí blahobytu pro vás.

Třeba vám bude stačit jen jeden kamínek na jednom speciálním místě pro váš záměr, anebo se třeba připojíte ke všem nabídkám a všem energetickým místům. Je to zcela na vaší intuici.

 

Pro další části krystalické mřížky plánuji tato další místa:

Havaj, Japonsko, Tanzánie, Pyramidy Bosna a Hercegovina, Pyramidy v Egyptě a další místa, která mě pro tento účel zavolají.
 

02B38750-78E4-42DC-A204-98C59B6DE0B3.jpeg
558E6525-A573-47B3-970E-5DC00930243D.jpeg

NABÍDKA UKOTVENÍ MŘÍŽKY NA
3 POSVÁTNÝCH MÍSTECH NA BALI
OD 14.2 - 4.3.2024

Tato nabídka je speciální tím, že pro vás budu mřížku hojnosti ukotvovat 3 rituály na 3 speciálních posvátných místech. Na každém místě za každého z vás a vaši hojnost, blahobyt a finanční svobodu nechám jeden himalájský křišťál. Tedy v tomto případě budete mít na Bali 3 křišťály, kterými mřížku ukotvím a zároveň ji energeticky propojím s Azorskými ostrovy, Santiagem de Compostelou a

3 silovými místy v Avalonu (posvátný kopec Tór, Chalice Well a Abbey) a kde již mřížka ukotvená je.

 

Součástí rituálu je i vytažení karty přímo pro vás na jednom z posvátných míst na Bali.

 

3 posvátná místa na Bali, kde pro vás bude mřížka ukotvená

Posvátný vodopád

Zde kromě himalájského křišťálu za každého z vás nechám i pro za celou skupinu jeden malý diamant přímo ve vodopádu

 

Tirta Empul Temple

Je jedním z nejvyhlášenějších chrámů na Bali. Říká se, že se zde dá zažít naprostá karmická očista. Ceremonie se zde provádí v chrámovém bazénu s tryskami, při které je vám požehnáno svěcenou vodou, díky čemuž začnete vnímat všechna vaše dosavadní životní požehnání. Pobyt ze je propojen s neopakovatelnými pocity vděčnosti a pokory. Za každého účastníka nechám jeden himalájský křišťál u tohoto chrámu a očistím jej v těchto posvátných vodách.

 

Ohňová ceremonie Agni Hotra – Five Elements

 

Za každého z vás vezmu jeden z křišťálů na ohňovou ceremonii.

 

Agni Hotra (Agni znamená oheň a Hotri léčení) je unikátní ceremonie z védické tradice, při níž se chantují mantry v sanskrtu a provádí starodávné rituály kolem ohně, který symbolizuje boží světlo. Do ohně se hází obětiny, zejména máslo a zrní a je prospěšná nejen pro člověka, ale i pro okolní zemi a prostředí. Má skvělé čistící a energetizující účinky.Speciálně vyškolení kněží recitují posvátné texty evokující požehnání a hojnost. Jedinečná událost s tradičními rituály povzbuzující duši i mentální prožívání/uvolnění, osvobozují od bolestí. Na závěr účastník dostane kokosový ořech, který rozbije o zem. Tento akt symbolizuje zbavení se vlastního ega, jenž je příčinou lidského strádání a utrpení. Okamžitě se člověk cítí jako znovuzrozen.

K nabídce je možné se připojit do: 9.2. 2024

nebo do naplnění kapacity 33 lidí

Cena za ukotvení hojnosti na Bali na třech silových místech: 1111 Kč

NABÍDKA
A
FORMULÁŘ


Nabídka je časově a kapacitně omezená. Tři rituály hojnosti proběhnou v průběhu mých cest po Bali. O termínech rituálů budete předem informováni ve facebookové soukromé skupině, abyste se k rituálům mohli připojit na dálku.

Přeji vám, ať se skrze tuto nabídku otevřete vytvoření tolika bohatství, kolik si vaše srdce přeje.

 

 

Co nabídka obsahuje:

  • Zanechání krystalu s vaším jménem a se záměrem ukotvení hojnosti na všech úrovních přímo pro vás na 3 speciálních místech na Bali v rámci rituálu hojnosti pro tento účel.

 

Formou e-mailu po mém návratu do ČR (v týdnu od 5.3. 2024) dále získáte:

  • Videa a fotky z rituálu

  • Kartu vytaženou na jednom z posvátných míst s poselstvím přímo pro vás

  • Speciální facebooková skupina, ve které s vámi budu prostřednictvím živých vysílání sdílet energii těchto míst.

Pokud tato nabídka oslovila vaše srdce, vyplňte objednávkový formulář níže.

7909E860-4C93-409D-8931-03147918159D.jpeg
7ED4FFB1-925A-4A3F-B9D2-41CC7255B7FE.jpeg
bottom of page